0 oy
484 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Biz 1+1babamin evinde duruyoruz esim kira vermiyor ev 2 li bölmüş babam 2 tane yer yapmış diğer tarafta 2tane adam.kaliyor  50 yaslarindalar ortak fatura kullanıyoruz yani ev tek ev olduğu için sadece birtane fatura gelir bizde birlikte öderiz 2 aydır böyle bu neyse her 2 tarafta elektrik sobasi yakıyoruz 4 bin tl gelmiş bu ay esime gelip biz zaten iste oiuyirz kapatin elektrigi dediler babama da 3 bin kira veriyolar ama yalan ben onları gündüz görüyorum eve geliyorlar ve aşırı evin içinde küfürlü konusuyolar anlasamiyolar iste esim sabah tartışma oldu elektrik sobasina tekme atip kırdı bendr sen kira vermiyosun ki öde 2 bin paramı dedim benim öz babamın evinde kaliyor bu veremem ben diyip bağırdı bende gitmeyi düşünüyorum burdan çünkü biz kızımla üşüdük kardeşim gel bize dedi manisaya bende o kırık ceyrani alıp o adamların kapısına koydum şimdi burasi soğuk Istanbuldayiz biz babama soyleyemem soylersem sen getirdin eşini der bana çekemem onu boşanmak istiyorum zaten esimin aileside beni sevmiyolar 

11 Cevaplar

+3 oy
(6,825 puan) tarafından
Neden baba evine getirdin ki eşini çalışan biri ise kirasını ödemek size bakmak zorunda 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla kiradan kaçmak için de milletin ağzına bakamam. Ben olsam çıkar başka ev tutarım veya aileme onların çıkarılmasını ister kendim kira ödemek isterdim 
(94 puan) tarafından
Mesela bir daire düşün o daire bölmüşler duvar örmüşler öyle bizim ev
tarafından
Biliyorum arkadaşımın evide o şekilde.
0 oy
(119,153 puan) tarafından
valla adamlar hakli babanda arasin damadini bi sozlesme yapalum kira ode desin
(94 puan) tarafından
Kira istemiyor babam
(119,153 puan) tarafından
esin ofkesine hakim olamiyp demekki gaz yokmu orda yaa
(94 puan) tarafından
Hayır yok
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Elektrik saati takın bi tane ayrılmış olsun. Kimseye hak geçmesin. 
(94 puan) tarafından
Öyle olmuyor ki burda
0 oy
(549 puan) tarafından
O zmn cik ordan git başka yerde ev tut kira parasını versin aklı başına gelsin
(94 puan) tarafından
Istanbulda çok kiralar başka şehre gidelim diyorum onada hayır diyo suan üşüyoruz evin içinde
0 oy
(7,906 puan) tarafından
Mal mı kocan....

Seni ve çocuğunu soğukta bırakacak kadar karaktersiz bir adamdan ne baba ne koca olur zaten boşa gitsin...
(4 puan) tarafından
Katılıyorum sana
0 oy
(1,487 puan) tarafından

Kocan sere.fsizlik yapıyor adam olsun adam akıllı evde otursun 

Sen niye kocanın kırdığı sobayı elin kapısına bırakıyorsun belliki tartış ma olmuş daha çok körüklemeye ne gerek var gelip birşey deseler olay dahada büyüyecek kocanın erkeklik yapasi tutar adamlara vurmaya kalkar birde karakollar da sürünürsunuz 

Eğer küçük fırın varsa oturduğun yerde aç kapagida açık kalsın evin sogunu kırar 

0 oy
(372 puan) tarafından
İşte böyleleri kuduruyor aile iyi olunca cnm devam edersen evliliğine çıkar kiraya ödesin aklı başına gelsin
0 oy
(711 puan) tarafından
Allah’a büyük söylemim bir odada kalırım yine o hatayı yapmam
0 oy
(12,790 puan) tarafından
Evlenen her insan ayrı ev açıp kira ödeyip ev gecindirebilecek kapasitede olmak zorunda 
0 oy
(181 puan) tarafından
Adam kira vermiyor kiralar kaça çıkmış millet bı oda zor buluyor kocan çok haksız ödemesi gerekiyor insanda biraz utanma ulur ya çok ordan biraz sorumluluk alsın gitsin en kotu eve 5 6 bin versin belki aklı başına gelir 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 689 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Burdanbiri (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 631 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 366 göst.