0 oy
1,277 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Offf kızlar ya eltimle kaynım sürekli kavga ediyolar eltimin babası yokmuş annesi de önce sahip çıkmamış yetiştirme yurdunda faan kalmış kendi kendini yetiştirmiş ayakları üzerinde durabilen bi kız gerçekten aklı başında olgun bi insan üniversite mezunu ve sürekli dışarda okumuş hal böyle olunca ne kaynanam gibi ne benim gibi cekmiyo kayinbabam dediğim dedik biri ters bi adam kaynanamı hep ezmis aynı binada karşı dairede oturan babasına bile gondermemis ne para verir ne kadının söylediğini ciddiye alır eşimde kaynimda bunu görerek yetişmiş onlarda aynı şeyi yapmak istiyorlar eşim evlendikten sonra düzeldi sadece çizgileri var ailesi ne yaparsa yapsın haklı oluyorlar ne olursa olsun haksız da olsalar haklı diyolar son postlarima bakarsanız anlarsınız kaynım eşimden de kötü çıktı kıza ne bi para yollar kendi calisiyo diye 100 TL'yi borç vermiş birinde hadi bunları geçin sürekli geçmişi açıp duruyo kaynım kız uzuluyo agliyo sağladığına pişman ediyo resmen yanımda olmasa inanmam kaybını savunurdum sürekli kızın ağzından laf alıp azarliyo biz bişey konuşuyoruz kız kıza bizim lafimiza karisiyo azarliyo en son işte kızın dedesi kalp krizi geçirmiş ( komşulardan kaynimin kızı azarladigini sıkıştırdığı o duyduktan sonra ) kaynım kızın yanında olmamış bi kere aramamis kız aramış sana ihtiyacım var demiş kaynım sonra aramış sen orda samimimiydin demiş kız dedesini babası gibi seviyo onun elinde büyümüş eltim geçende aramış demiş annemi dayımı ya da dedemi niye arayıp geçmiş olsun demedin demiş aramak zorunda mıyım demiş kaynima ev aldı kayinbabam sen o eve layık değilsin sen kendini bulunmaz Hint kumaşı mi saniyosun demiş senden çocuk yapılmaz demiş 15 gün önce burdaydi kız gitti 10 gündür konusmuyolarmis o arada dedesi ameliyat oldu kız sabahlara kadar ağladı ben yanında olmaya çalıştım ama kaynım hiç yanında olmamış eltim de diyo ben yapamicam artık istemiyorum ben en kotu gunumda yanımda olmayan yapılan herşeyin lafını yapan ağza alınmayacak laflar eden biriyle ben ömür geciremem ben bu zamana kadar zaten kendi ayaklarimin üzerindeyim şimdi de öyle olurum ben onu sevdiğim için bu kadar sabrettim sevgimi koreltti benim dedi çok ta severim bi yandan gitsin kurtulsun diyorum bi yandan belki evlenseler düzelir diyorum yüzüne bişey diyemedim ama napcam bilmiyorum karışmak istemiyorum eşime anlattım artık fazla konusm kubrayla arana mesafe koy dedi kaynanama söylesem mi bu sefer kız bana güvendi niye söyledin derse ya olay büyürse offf offf tek dostum eltimdi 

44 Cevaplar

+2 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence evlenmeden kurtulsun. Evlenirse daha beter olur. Kim evlenince düzelmiş ki 
-Reklam-
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Nasıl yani evli değiller mi ona rağmen mi bunlar yasaniyo
tarafından
Nisanlilar daha aslında yolun başında ayrılmaları daha iyi gibi ama çok seviyorum eltimi üzülüyorum
(1,486 puan) tarafından
Yani evlenmeden bıraksın bence
(775 puan) tarafından
Haklısın desen barisirlarsa ayrilmamizi istedi der başkasına deme hiç duymamış ol bırak kendi kararlarını versinler
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Cidden bosansin hiiiic durmasın böyle kocami olur 
tarafından
Yok nisanlilar Eylül'de düğünleri
(1,334 puan) tarafından
Tamam daha iyi evlenmesin
(1,334 puan) tarafından
Simdiden böyle yapan evlenince neler yapar hem okumuş etmiş kız
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Evlenseler mı hiç bir şey anlamadım bunlar evli değil mi 
tarafından
Nisanlilar Eylül'de düğünleri var ilk hafta sonu
(14,032 puan) tarafından
Kaçsın kendini kurtarsın daha evlenmeden çok yüz göz olmuşlar
0 oy
(530 puan) tarafından
Aklı varsa kaçsın bence herşey ortada düzelmez yani evlenince de
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Ben doğrumu anladım evli değil mi? Evli değilse ye çekiyor nasıl. Beraber kalıyolar 
tarafından
Yok ya nisanlilar kız İstanbul'da oturuyo Trabzon'da okuyo biz Ankara'da yüz arada buraya geliyo
(2,804 puan) tarafından
Kızın gunahına girmeyin kendinde diyorsun kaynm da kayn baban gibi, hayatını karartmasn
tarafından
Evet çok haklısın bırak git de diyemiyorum benim üstüme kalır diye
(2,804 puan) tarafından
Boşver hiç mudahil olma üstüne kalmasın olay bu ara görüşme hiç sen kötü olursun snra
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Evli değilse eğer hiiiicccc evlenmesin kimse kimsenin koca bebeklerini avutmakla uğraşamaz büyümeden evlenmesin kimse lütfen 
tarafından
O da aynısıni söyledi anası babası yetistiremediyse ben mi yetistircem bu yaştan sonra dedi
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Huy suy değişir mi yazık daha şimdiden böyleyse sonunu dusunemedim
0 oy
(10,931 puan) tarafından
Kurtulur insallah. Bu ne bacım daha evlenmeden. 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Evlenmeden bıraksın kurtulsun böyle adamla hayat geçmez.
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Eğer evli değilse adam para göndermek zorunda değil ha evli değillerse zaten kaçıp kurtulsun daha şimdiden sen o eve layık değilsin çocuk yapılmaz falan diyorsa yol yakınken dönsün 
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Adam evli değilse kıza bunu yapıyorsa evlenince nasıl duzelicek ya kızın aklını celip duzelicek deme bırak ayrılsın adam yedisinde neyse yetmisindede o olur huyu değişmez
tarafından
Bilmiyorum yok hiç karismiyorum da ne biliyim bundan başkası da çekmez valla azıcık kadir kıymet bilse
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Umarim o kaynın hiç evlenmez,bi kızın başını yakacak belliki
tarafından
Babası anasını abisi beni yaktı inşallah o birini yakmaz eltimle konuşmaya başlayana kadar ben böyle biri olduğunu bilmiyodum disardan mükemmel biri
(4,668 puan) tarafından
Yok ya gerçekten evlenmesin böyle insanlar,hele ki çocuk sahibi hiç olmasınlar. Ne bileyim ya yazık valla.
tarafından
Kız da öyle diyo zaten ben babasizligi sonuna kadar yaşadım çocuklarıma da yaşatmak istemiyorum diyo ben çocuklarımı dört dörtlük yetiştirmek isterim ilerde o çocuğun yanında da mı beni azarlicak diyo
0 oy
tarafından
Yol yakınken ayrılsın, ayrıldıktan sonra da bir musibetten kurtulduğu için sadaka versin etrafına. 
0 oy
(196 puan) tarafından
Evlenmeden yolunu ayırması daha iyi bence kızın gençliğine yazık evlenince düzelmez şimdi böyle yapıyorsa kaynin kıza yazık olur 
0 oy
(770 puan) tarafından
Hemen kaçsın kurtarsın kendini
0 oy
(3,015 puan) tarafından
Senin tek dostun olduğu için üzülüyorsun ama bir insan hayatı söz konusu eltin yol yakınken  ayrılsın yazık kıza zaten hayata 1-0 geriden başlamış bir de kaynin onun zorla bir düzene oturttugu  hayatını alt üst eder sen valide ve pedere  kimseye birsey deme bence.
0 oy
tarafından
Allah'ım inşallah evlenip başını bu ger.zekle belaya sokmaz ☹️ 

Yine konuşursunuz onlar ayrilsada
0 oy
(7,935 puan) tarafından
balık baştan kokmuş canım bence yol yakınken kendilerine yeni bir hayat kursunlar
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Yolun başında madem bitsin ilerde daha kötü olur 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 1,105 göst.
+1 oy
25 cevap 809 göst.
14 Nisan 2024 Aile kategorisinde Serappppppp (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu