0 oy
776 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Esinizle araniz nasil anlasabiliyormusunuz bi arkds bi es bi sevgili bindost bi abi gibi vs 

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

En İyi Cevap
Sukur  iyiyiz cmn anlasıyoruz
-Reklam-
+1 oy
(6,672 puan) tarafından
B.o.k gibi desem 
(1,248 puan) tarafından
Neden cnm
(6,672 puan) tarafından
1 gün iyiysek 3gun kötü 3 gün iyiysek 10 gün kötü bişey olmasa bile durgun öyle gidiyor
0 oy
tarafından
esime karismazsam esimden mutlusu yoktur
(1,248 puan) tarafından
Ne konuda mesela cnm
tarafından
gezmesine eve gelme saatine aramayim sormayim ister
(1,248 puan) tarafından
O kdar da degl bn gezmesne karsmmm oda karsmz sadecr nereye gttgini bilmm gerekiyo o kdsr
(810 puan) tarafından
Kız o her eşte var kjhgjk bana elleme ben yokmusum gibi davran evde gözune batıyorum oturunca der kiiii evet batar ben koştururken o orda oturmamaz:)
0 oy
tarafından
Yeri geliyor eş ,yeri geliyor arkadaş dost oluyoruz cok sukur her halimize. Arada ufak zitlasmalar oluyir tabi onlarda tuzu biberi❤️
(13,838 puan) tarafından
Aynen. Öyle ☺️Rabbim daim etsin herkesin yuvasına huzur versin♥️
tarafından
Amin canim❤️
(1,248 puan) tarafından
Aninn herkesin insallh  ne guzel yaa
0 oy
(1,053 puan) tarafından
Anlaşıyoruz bol sevgi bol kavga bazen anne baba bazen abi abla herşey yani çok şükür bin şükür geçinip gidiyoruz 
(1,248 puan) tarafından
Cokk sukurr cmnmm
0 oy
tarafından
8 yıl birliktelik bunun içinde 2 yıl nişanlılık var 3 yıldır evliyiz diyebilirim Eylül'de tam,3 yıl olacak 11 yıldır hayatımda yani bir kere bile pişman oldum demedim rabbimde dedirtmesin çok iyi anlaşıyoruz hayatımda tek iyi şey o hep dua ediyorum rabbim yanimdan eksik etmesin bizimde bebek Hasretimiz var işte 
(1,248 puan) tarafından
Aminnn aminn insallh olur bebegnz cnm alllhm nasip eder bi an once
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Yerine göre eş yerine göre dost :) 
(1,248 puan) tarafından
Ohh allah bozmasn cnm
(2,512 puan) tarafından
Aminnnn cumlemizin
0 oy
(2,481 puan) tarafından

O benim hem arkadaşim, hem sırdaşım, yoldaşım, canımın en en içi . Rabbım hayirli uzun ömürler nasip etsin inşallah ❤️

Her konuda anlaşırız, anlasamasakta şebeklik yaparim hallederiz deliyiz biz:angel:<3

(1,248 puan) tarafından
,:)) masalllh cnm
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Ben bunu bosadım ya aman aman bir heycan geldi buna bir helecanlar sorma =D ay o benim gtmun kenarı olamaz
(3,491 puan) tarafından
Rolexi vermedin inşallah
0 oy
tarafından
Eşimle bir çok konuda zıttız bir çok konu hakkında tartışırız aynı düşünceye hiç sahip değiliz ama bazı konularda da aynı düşünceye sahip oluyoruz aramız iyidir fena değil 
0 oy
(2,525 puan) tarafından

Ortaya karışık :D

0 oy
(7,836 puan) tarafından
Bazen iki yabancı bazen bahsettikleri den karmaşık bir iliski
0 oy
tarafından
Vaa biz bol bol kavga ederiz ama yeri de gelir oturur birlikte ağlarız birlikte güleriz benim için tek sıkıntısı biraz beni darlıyor bı yere gitmek için izin alırken falan sıkıntı yaratıyor o kadr ondan öte şükür iyiyiz
0 oy
(12,740 puan) tarafından
Ailem döstum arkadaşım sevgilim herşeyım♥️♥️♥️♥️
(1,248 puan) tarafından
Ohhh allah bozmasn. Cn m
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Herşeyizz yerine göre her zaman benim İyikimm her daim ❤️
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Etliye sütlüye karismadim öyle büyük kavgamiz olmadı tribli  biri  deglilim gezdirmedi tozdirmadi bı ewden çıktım bı ewe girdim yeni ewli gibi geçmedi  3 yıl oldu  şükür evine barkina bakiyo ta yeter dedim .öyle masraf da yapan biri değilim öyle ot gibi yaşadım hayatı 
0 oy
tarafından
Iyi cok sukur
0 oy
tarafından
sadece kendisiyle evli degilim.tum ailesiyle evliyim oyle bi kafası var.
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Eşimle herseyiz biz dost arkadaş sevgili karı koca 3 sene oldu evleneli 2 kızımız var 6 senelik tanışmamız var ilk gunki gibi hala seviyorum canım kocam :)
0 oy
tarafından
Hem eşim hem abim hem babam gibi Bi dediğim iki olmaz agzımın içinden çıkacak söze bakar bugüne kdr hiç kırmadı beni 

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 622 göst.
0 oy
31 cevap 521 göst.
0 oy
59 cevap 926 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...