0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde (280 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Basta ben anlatıyım eşimin de benimde 2. Evliligimiz ben o zamanlar alkol kullanıyordum esimdebei basta arkadaş ortamında filan görmüş çarşı da vs sonra bu instagramdan beni takip ediyo bende nreye gitsem paylasrdim bu da uzaktan 1 bcuk seneye yakın beni izlemiş neyse bi kac kere tam gelip bnimle tanismak isteyeceğini söyeip açılmak istemiş ama yaa hep brileri varmış yanimda yada o gelene kdar ben kalkmış oluyomusum ordan sonra bu uzaktan takibe devam etmiş kız kardesimle ayni iş yerinde çalışmaya başladı kız kardeşime espriyle karışık her sferindeablani bna ayarla diyip druyomus en son kardeşim bana dedi ama ben cddiye almadım hatta dalga geçtim açık ilişki kabul ediyorsa ölü filan dedim zavalli kocam da açık ilişki ne dmek bilmiomus olur demiş kardesime ama ben dalgasindaydim olayın hala cnkü evlilikten o kdar korkmuştum ki asla evlenmicem bi daha diyodum gelen görücülere dmedgimi birakmiyodum o derece neyse bi aksam yine iciyorum kocam mesaj atti afyt olsun vs diye sonra laf döndü dolaştı beraber icmeye geldi bende akşam beraber şarap içelim dedim ve aksam ictik sonra bi baktım ki sevgili olduk 2 sene oldu tabi bu süreçte peşimden koşması naptgini nasil takip ettiğini filan anlattı bende bi şans veriyim dedim ve temmuz 27 sevgli olduk ağustos 17 de nişanlandı Eylül 14 de evlendik hersey 2 bcuk ay içinde oldu öyle ki asla evlenmem diye karşı çıkan ben ailem sok içinde kaldı ve en komik olan şey ise o ailesiyle görüsmüyordu bni istemeye 3 arkdsyla beraber geldi benim hikayem böyle yaa sizin ki 

Simdi ise en güzel iyikim 

31 Cevaplar

+1 oy
(7,935 puan) tarafından
İnstada tanıştık ☺️☺️ düz yanş ☺️☺️
(280 puan) tarafından
Cok düşmüş nasil oldu kız iste ilk görüşme filan nasıl sevgli oldnuz
-Reklam-
0 oy
(3,056 puan) tarafından
Unide tanıştık aynı dönemdeydik herkes birbirimizi yakıştırıyor ama ben ilk gördüğümde aslaa demiştim şimdi 4 yıllık evliyiz ve iyiki diyorum hayatımda aldığım en iyi karar onunla evlenmek oldu :))
(280 puan) tarafından
Mutluluğunuz daim olsun canım
0 oy
tarafından

Açık ilişkiden 2 aya düğüne nasıl geldi konu ya :D bizim liseden düğüne 6 sene var :D

(280 puan) tarafından
Hic sorma bu akşamda onu konuştuk bi şarap icicektik konu neler geldi sanki rüyadayiz da her an uyanicaz korkusu var ikimizde de :))
0 oy
tarafından
Cokkkkkkkk uzun 

Hala aşığız bir birimize toplamda 9 yıl oldu 
(280 puan) tarafından
Farkındayım özet geçtim nice sağlıklı mutlu yıllarımız olsun inşallah
tarafından
Benim hikayem uzun kız senjnki izin demedim hahahah
(280 puan) tarafından
Olsun kız anlat okurum ben
0 oy
(4,106 puan) tarafından

Kuzenimin esinin Arkadasi. :)2009 da kuzenimin dugunde defalarca yan yana gelmisiz dugun sonrasi yemege cikmisiz gencler olarak Birsuru resim video var. :) ama o sira benim sevgilim vardi.6 yillik iliskimi bitirdim 2012 de bi hafta sonra esimle tanistim. Sukur ki

(280 puan) tarafından
Allah mutluluğunuzu artırsın cnm bnim
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Annemin samimi arkadaşımın oğlu eşim.. Aileler zorla tanıştırdı biz asla istemiyorduk onların zoruyla 1 ay kadar telefonda konuştuk ama nasıl konuşma yarım yamalak hani şey misali tamam evet görüşürüz gibi.. Tanışmaya zorladılar bizi bizde oturup konuşalım hayır der kalkarız gönülleri kırılmasın diye gittik ve orda aşık olduk shshhs :D ilk görüşte aşk işte.. 1 eylülde yüzyüze görüştük 25 ekimde nişanlandık :D covid falan girdi araya ağustosta evlendik o yüzden :)) 3 yıldır evliyim kocamla çook seviyorum çook :D
(280 puan) tarafından
Ayyy bak bu çok kötü olmuş Allah
Tan bnim eşim kiskanc degildi o zamanlar her trlü gez toz eğlenmeye devam ediyodum ne olduysa hamileliğin son aylarından sonra oldu adamın içinden canavar çıktı kıskanmayan adam kız arkdslarimdan bile kıskanır oldu ama geneldeerkek arkdslarim coktu ee haliyle herkesle bağımı kopardım
(5,813 puan) tarafından
Benim eşimde gereksiz hiç kıskançlık olmadı rahat davranır o konularda bende öyleyim tatile gittim oradaykende doğru düzgün konuşamadık onada söyledim tatildeyken ilgilenmeyi istediğim en son şey telefon diye
(280 puan) tarafından
Ne güzel iste benimki kıskanmaktan hakli yaa düşününce ben hak veriyorum kocama
(5,813 puan) tarafından
Biz karı koca biraz salıyoruz birbirimizi ben tesettürlüyüm herhalde ondan ne giyimime ne kuşamıma karışır zaten dışarıda makyaj yapmıyorum vs o yüzden öyle kıskançlıklar yok bizde
(280 puan) tarafından
Anldm mutluluklar dilerim
0 oy
(49 puan) tarafından
Esiminde benimde ikinci evliliği abimin cann dostuydu hep abi derdim düğünüme gelip halay başı bile çekmişti şimdi evliyiz 
(280 puan) tarafından
Abowww evliliğe nasil geçtiniz kız bak şimdi orayi merak ettim bnimde ilk sevglim abimin cok yakın arkadaşımdır o geldi smdi aklıma sen deyince bide abime yakalanmistim  :D
0 oy
(2,653 puan) tarafından
Ayni fabrikada  calisiyoduk o şoför  ben işçi bizim şoförde devamli bana diyodu bak şununla  evlen diye  bigun gösterdi  ben evlenmiyom ya diyip servise bindim meger ayni ayari onada veriyomus☺️

En son pes ettim 4 ayda sözlendik ☺️
(2,653 puan) tarafından
Bende evlenmem  diyodum ama nasibim ondaymis demekki ondanmis bu israr kiz bide adam babam yaşında  yaşlıydı  ☺️
(280 puan) tarafından
Ahahhahah dur bi kırmıyım kimseyi diyip evlmissin gbi olmuş:D
(2,653 puan) tarafından
Bıkmıştım  artik  biniyodum basliyodu ama esimi ilk gördüğümü asla unutmuyorum sarışın  mavi gözlü  ama tombik  beyaz gömlek  giyiyolardi çok  yakismisti asla unutmuyorum ☺️❣
(280 puan) tarafından
Sninde gönlünün bi kafası varmış
(2,653 puan) tarafından
Aslinda cidden yoktu  iste onu görünce  gönlüm  değişti ☺️
0 oy
(12,543 puan) tarafından
Bi kiz arkadaş tanıştırdı. Sevgilisinin arkadaşiydı eşim 

Onlar kısa süre sonra ayrıldı bşzşm ikinci geliyor inşallah 
(280 puan) tarafından
Ayy tek ayazda kurtul insallah cnm sağlıkla al kucağına mutluluğunuz daim olsun işte nasip nerden olacağı belli olmuyor
0 oy
(7,358 puan) tarafından
kilişe olcek ama fecebookta tanıştık
(280 puan) tarafından
Ee aynı sehirdemiydiniz ki nasıl oldu nasil güvendin
(7,358 puan) tarafından
aynı şehir canım  bilmem güvendim bugünlere geldik
(280 puan) tarafından
Rabbim bozmasın mutluluklar cnm bnim
(7,358 puan) tarafından
amin canım işallah
0 oy
(554 puan) tarafından
İş yerinde tanıstık canım müdürümdü. Sohbetimiz vardı. İş yeriyle arada dışarı çıkıyorduk yemeğe kahveye falan. Gel zaman git zaman iyi arkadaş olmaya başladık sonra bir gün iş cıkısı dısarı çıkalım dedi ondan sonra sevgili olduk bır sene içinde de evlendık 
(280 puan) tarafından
Mutluluklar cnm bnim ee aynı yerde çalışmaya devam mı ettiniz peki
(554 puan) tarafından
Özel sektördü canım durumu bildirdi zaten sevgili olduktan 3 ay sonra nişan yaptık yaza da düğün yaptık ama ben nikah kıyıp tazminatla cıktım işten
(280 puan) tarafından
Anladm cnm
0 oy
(1,627 puan) tarafından

Yıl 2014 o zamanlar facebook var. Ordan tanıştık küçük ilçede yaşıyorum eşimin soy isminde lisede çook arkadasım vardı onun köylüsü olan onlar sayesinde tanıyor olabileceğin kişilerde buldu beni aramızdaki 10 saate rağmen 4 yıl uzak ilişki sürdürdük 5 yıllıkta evliyiz :) hayatımdaki en güzel kararım kocam iyiki çıkmış karşıma 

(280 puan) tarafından
Rabbim ağzınızın tadını bozmasın helal olsun valla ben hiç gelemem böyle şeylere ki güven sorunum var degil 4 yil 4 gün sürdüremezdim helal olsun valllaa
(1,627 puan) tarafından
Yaşım küçüktü eşimde çok ilgili  tatlı dilliydi halada öyle :D biraz ona tav oldum sanırım. Herkes nasıl güvendin falan diye şaşırıyor zatende yaşım küçük ama hayatıma saçma sapan birini sokmayacak kadarda aklım başımdaydı çok şükür :D
(280 puan) tarafından
Ağzınızın tadı bi ömür bozulmasın insallah
0 oy
(659 puan) tarafından
Swarm diye bir uygulama vardı orda profil resmimden etkilenip yazdı. Bir ay fln yazistik sonra telefonlasma ilk bulusmadan sonra da sevgili olduk şükür 3 yıllık evliyiz:)
(280 puan) tarafından
Ayyy kizzz hatrliom o uygulamayı bi ara kullanmıştım bende saçma gelmisti silmiştim ayy musluklar kuzum nice yillariniz olsun
(659 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm:) Gerçekten saçmaydı ama iyi ki arkadaşım yüklemiş bana hayatımın en doğru kararı olmuş :)
(280 puan) tarafından
İste herseyde bi hayir var diye buna denir
0 oy
(8,782 puan) tarafından
Aynı yerde calisiyorduk o şekilde tanıştık 8 ay flört 9 ay nisan 3 yıllık evlilik 6 aylık Bi eşek sipasiyla taclandirdik
(280 puan) tarafından
Allah bagislasin mutluluklar cnm bnim
0 oy
(547 puan) tarafından
Amca oğlunun doğum gününde tanıştık sonra dümdüz yürüdüm ben buna direk
(280 puan) tarafından
O da koşmuştur bence snin ytümene :D
(547 puan) tarafından
Sonradan yurudu tabi oda ama ilk adımı ben attım:))
(280 puan) tarafından
Ayy ne güzel iste hep erkeklerden beklenmesi saçma
(547 puan) tarafından
Değecek kişiyle gerçekten ha o ha ben farketmiyo
(280 puan) tarafından
Mutlu ol hep ccnm
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Postu okurken kafamda atma ziyaa sloganı yükseldi ama yanlış anlama senle alakalı değil :)
(280 puan) tarafından
Hic problem değil yanlış anlayabileceğim bisey yok cnkü ortda hersey herkese dogru gelmeyeblir
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Benim esim kizkardesi kuzenimle evli annesiyle ziyarete gelmisler annemde dünür diye yemeğe cagirdi onlari biz orda tanistik numarami verdim baktim 2 gun sonra zeynep hanım müsaitmisiniz sizinle konuşmak istiyorum diye mesaj atti deyis o deyis bir dahada hanım haric herseyi soyledi jsjsjs 1 sene nisanlik 8 sene evlilik 9 senendir hayatimda ☺️❤️
(280 puan) tarafından
Allah daim etsin cnm ne güzel iste bi nevi berdel gbi bsy olmuş
(2,803 puan) tarafından
Kiz ne berdeli o ayri ben ayrı sen cok mu töre filmi kitabı okudun kiz sjsjsj
(280 puan) tarafından
Yok bee ne alaka doguluyum berderden kastım kuzeninle kız kardeşi evliymis yaa snde abisiyle evlendin tamam severek evlenmişsin ama bzim oralarda öyle diyolardi
(2,803 puan) tarafından
Berdel daha farkli birsey karsilikli olur yada mecburiyetten baslik parasi vermemek icin gorumcemi kuzenime gorucu usulu istedik ben severek
(280 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bzim burda severekte  olsa berdel derler
0 oy
(85 puan) tarafından
İnstadan bni takip ediyormuş bnmki haberim yok psikolojim bozuk o dönemde yazdı fln bn baya isteksiz cevap verdim bi kaç ay ara ara konuştuk huyunu suyunu çözdüm dedim bn bundan iyisini mi bulcam ortada sevgililik fln yokken yapıştırdım evlenme teklifini kaçırmazdım bunu :))) sevgili olduk 3 ay sonra nişan 10 ay sonra düğün bi senelik evliyim keşke daha önce evlenseydim diyorum iyiki de kaçırmamışım şimdide sevdiğim adamın çocğunu taşıyorum şafak sayıyoruz doğuma:)) 
(280 puan) tarafından
Ayyy ne güzel iste Allah mutluluğunuzu daim etsin sağlıkla al bebeğini kucağına cnm
0 oy
tarafından
Bir sohbet uygulamasında tanıştık
(280 puan) tarafından
Sosyal medya yani
tarafından
Aynen
0 oy
(735 puan) tarafından
Bende eşimle kaçarak evlendim 2.5 senelik evliyim bizimde arkadaşlar vesile oldu ortak arkadaşlarımız vardı 12 ocakta tanıştık 19 ocakta sevgili olduk 24 mayısta kaçtık 28 mayısta nikah kıyıldı 12 hazirandaysa kına ve düğün oldu pandemiydi o zaman bizimde böyle canım çok şükür bin şükür eşimle şuan iyiyiz 
(280 puan) tarafından
Allah mutlu etsin peki bisey merak ettim cevap vermeyedeblirsin ama eşin hı istemeye geldi mi yani kaçma sebebini merak ettim acikcasi
(735 puan) tarafından
Saol canım. Canım ben aileme konuyu açmak istedim ama hep reddettiler söylememe fırsat vermediler eşimin ailesi biliyordu beni benim ailem eşimi bilmiyordu. Bizde ikimizde yuva kurmak istiyoruz diye kendimizce konuştuk böyle bir şeye karar verdik. Tabikide herşey güzellikle olmasını çok isterdim ama 2 tarafın durumuda çok müsait değildi. Biz kaçalım dedik düğün dernek olmaz bile diye kendimizce düşündük kabullenmiştik. Kaçınca kaçtığımız gün herkesin haberi olunca eşimin ailesi adet yerini bulsun diye beni babamdan istemişler kacmamiza rağmen. Pandemiydi o zamanlar düğünler yasaktı nikaha 10 kişi alıyorlardı belki hatirliyosundur. O yüzden düğün kına olmaz belki diye babam kızım ne olursa olsun gelinlik giysin ıçinde kalmasın demiş konuşmuşlar. Sonra biz geldik nikah işlemleri  falan hepsi halloldu nikahta küslerdi babam annem ablamlar hepsi. Benim ailem nikahta gördüler eşimi. Nikahtan 1 hafta sonra el öpmeye gittik ve o gün barisıldı sonraki haftada kına ve düğün oldu kına ve düğünde barisiktilar çok güzel geçti. Kacmamiza rağmen düğün kına nikah takı hepsi oldu hepsini yaptılar çok şükür.
(280 puan) tarafından
Allah mutlu mesut etsin hersey gönlünüzce olsun mecbur kalınca insan olmaz denilen şeyler bile oluyor
(735 puan) tarafından
Aynen Öyle canım. Amin inşallah sağol canım

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 396 göst.
0 oy
32 cevap 672 göst.
2 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 430 göst.
14 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Hilalalya (734 puan) tarafından soruldu

378,473 soru