0 oy
533 göst.
Diğer kategorisinde (3,950 puan) tarafından
Merak ettim kızlar  instagramda şu  eşleriyle paylasim yapanlardan tanıdığınız qkrabqniz var mı? Bana cok yapmacik geliyor gercekte nasillar merak ediyorum

10 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Arkadaşımın kardeşi var bir de infulencer kardeşim var ikisi de iyi insanlar. Bazı mecburen yapmaları gereken gevezelikler oluyor 
(13,202 puan) tarafından
Bazıları mecburen evet
(6,672 puan) tarafından
İsimleri nedir cnm
(48,760 puan) tarafından
infulencer ne demek kiz su tanitim yapip satis yapan mi  oyleyse bir arkadasim var
(13,202 puan) tarafından
Kardeşim Gizem İtak arkadaş İmren gürsoy
(13,202 puan) tarafından
Evet İkbalim sürekli video falan yayınlıyorlar ya para da kazanıyorlar
-Reklam-
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Sükran ovalıyı tanıyoruz. İsmail yk kuzenimin kankası. 
(3,950 puan) tarafından
Hmm şu  ismail ykla video ceken kız mı
(10,978 puan) tarafından
Yok kuzenim erkek
(48,760 puan) tarafından
şükran.ovali bez bebekteki kadin demi ölümü kemir diyodu abimle aramizda espiri kalmisti☺️
(10,978 puan) tarafından
Evet kuzum. Bana o bakmış hep.
(48,760 puan) tarafından
hadi ya gorusuyor musunuz peki
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benim arkadaşım var ama çok değil 30 35 bin kadar takipçisi var. Oda öyle mic mic ☺️ arkasından konuşmuyorum bu arada yüzüne de diyorum. 
(3,950 puan) tarafından
Gıcık oluyorum iste oylelerine
(6,047 puan) tarafından
Bide sağolsun yediğini içtiğini atar. Kıza dedim seni WhatsAppta sona aldım hem Instagram hem WhatsApp dayanamıyorum artık diye. Yakın arkadasim yaklaşık 15 yildir
0 oy
(947 puan) tarafından
Hic yokk iyikide yok:)
(3,950 puan) tarafından
Hahah bendensin ;))
(947 puan) tarafından
Ayn canımıs:)
0 oy
tarafından
Yanı fenomen degılde 70-80k takıpcısı var aynı sehırdeyız arkadas ortamında tanıstık yanı ben hayatımda bu kadar yapmacık ve sureklı bırsey kalalamaya calısan bırı gormedım srtık lınk vere vere gercek hayatta da satmaya alısmıs, bır katalog verıyo ovuyo ovuyo bıdaha gorustugumde baska katalog verıyo, sureklı ekıp olustuedum cart cudrt dıyo, bıde baktım ınstagramında paylasmıs ıste bu ısle 1 ayda aldıklarım telefon paralar araba gostermıs yaaalaaaan telefonu ıphone7 hepsı yalaaan resmen ınsanları cekmeye calısıyo bende cıktım takıpten valla gorsem selam vermıyorun
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Benimde arkadaşım var Allahım bazen postları gördüğümde sinir oluyorum. Çok saçma ve değişik konuşuyor nirmalde oyoe değil. Diyorum neden herşeyi açıklıyordu insanları meraklanidironbiseyi açıklamak da feneminliginbsiirri diyor 
0 oy
(913 puan) tarafından

Mastercheften var olurmu o yeni sezondan hemide :D

Teyzemin damadi var  3.tura geçti 

(7,036 puan) tarafından
Kim kız
(3,950 puan) tarafından
Olur canim neden olmasın.  Bu sene fazla takip etmedim bakalim arada bakarim
(913 puan) tarafından
İbrahim hani gecen turku soylemisti Diyarbakır yoluna le :))
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Mastersef'den var manevi ablam çok severim kendisini :D

tarafından
Esra kapali olan mi
(3,681 puan) tarafından
Evet canim
(3,950 puan) tarafından
Aa biliyorum onu cok tatli biriydi
(3,681 puan) tarafından
Evet normalde de çok mükemmeldir çok severim
tarafından
Aynen ya ne güzel
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Dershane arkadaşım var :)
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bizim mahallede var bi kız, takipçi yapmak için kadir ezildiye falan 10 bin tl para vermişti çekiliş yaptırıp takipçi kastı. Şimdi 400 bin takipçisi var. Kendini hep eviyle ilgilenen çocuklarıyla ilgilenen sürekli temizlik yapan biri gibi gösteriyor ama öyle değil. Evini temizlemeye gelen kadın var 2 günde bir. Videoya çekerken o kadını almıyor kendi yapıyomuş gibi çekiyo. Çocuklarıyla asla ilgilenmiyo ellerine bi telefon tablet veriyo çocukların tamam çocuğu o kadar huysuzki ilgisizlikten. Ama kamerada öyle göstermiyo çok ilgiliymiş gibi. Ve ayda 50-60 bin kazanıyormuş öyle duydum. Şuan lüks bi siteye taşındı 2 milyona ev aldı 
(2,835 puan) tarafından
Merak ettim şimdi adı neydi instagramda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 152 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde H.A.N Annesi (3,950 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 244 göst.
0 oy
25 cevap 943 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elifgaye (61 puan) tarafından soruldu
0 oy