0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar  nasilsiniz  kusra bakmayin rahatsiz ediyriim  bisey sorcam kafayi yiyoruk akil akildan üstün ya sizlerden  akil almak istiyirum derdimi anneme anlatamiyirum  annem üzülür (    (  benim iki cocugum var biri daha iki aylik diyeri 4 yasinda kndim ise 24 yaşindayim . Ve bundan 1 sene önce  eşimi arkadaşı bicakladi eşimin  midesi delindi boru daktilar ayrica 8 yerden de hafif  bicak yaralari aldi  11   gün yoğun bakimda kaldi 2 ay hastanede   ve sonra evde 3 ay da evde tedavi gördü . Allah korudu ölcekti yoksa nesye  vuran kisiyi tutuklamadilar deli kagidi var diye üstelik de tek bicakladigi benim eşim deyildi   nesye  tam 1 sene adam gözümüzün önünde gezdi tutuklanmadi en  son  2 ay once   ayin 20 si mahkemye  cagrilidik  . Ondan 3 gün sonra ise benin doğumum olcakti eşim mahkemye gitdi ifadesini geri cekti cekme sebei de  hakime hakim bey dedi bu pislik yüzünden ben eşimin hamilelyine sevinemedim  bir  oglum olcak  ona sevinmedim 3 gün sonra oglum geliyor  o lazim  bana   bu Allahindan bulsun dedi ifadeyi geri cekti  ama mecbur cekti  bicaklayan kisi aşırı pislik her *** yiyor .nesye     şu an   61 gün gecti olaydan ve  eşim bir hafta önce dişariya   çalismaya gitdi ve o gitdikten iki gün sonra    hemen şahs  bizim evin önünden gecmeye basladi ve iki kere de birinde bana göz kırptı,   bakkalcindan  esya alirken  . Ve bir kere de  cöp dökerken  motorla gecerken  gülerek kafa salladi bana  ve ben bunu sakladim diyemedim ama kormuyim cok pislik biri  adima leke gelir diye korkiyorum  nesye gece esimle konuştum  eşim 20 gün  sonra gelcem    dedi ve ben israrlra gelmesini söyledim gel basimizda ol dedim bir olalim fela  dedim ama olaydan bahs etmedim cunki eşim duyarsa kan cikar  öldürür adami ortada kald eşim şuan yolda geliyor yarin sabah burda  olcak ve  noldugu  bana anlatcaksin dedi   biliyirum gelince illa onu ögrencek   yalan da diyemem gûveni kirilir   dogru da diyemem olay olur .gôrümcemeden  akil alalamdim yani diyemedim onda kalp var korkuyor herseyden   bisey olur kayinbabam da ayni şekli ona da bisey dimedim yani anlayacaginiz olaylar büyür  nolur biri bana akil versin umudum size  kaldi
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

15 Cevaplar

+1 oy
(6,669 puan) tarafından
Ondan habersz polise şikayet et eşime bu olayları yaptı şimdi de beni rahatsız ediyor de eşin bilmesin
(762 puan) tarafından
Ayn öyle çok digru soykefin
(6,669 puan) tarafından
Git deki eşim katil mi olsun yada ordan taşının bacım
(11 puan) tarafından
Adalet yok canim eşimi o kadar bicakladi adam  2 gün kactdi eşi ve akrablari gece evde sakladilar evden eve kacirdilar polise ise köyden kenar heryeri aradilar ama adam evde idi  bicaktaki izleri yok edip cöpe atdilar .  Esimin kani yerde    sanki inek kesmisler gibi  idi o kadar kan idi   ama  polis gelmeden   kahfe   hazirlayip kanin üstüne döktüler  ortada el izi brakmadilar      esimin kimliyini kartalrini bile almiş bicak izinin cok oldugu  ceketi ise  cami önünde çöpe atmislar evlerinden   baya bi   uzaga .bunlarla baş edilmez bunlarin akrablari varya biri birine yardimci inan ki busey desem  kendi kadinlari  elbislerin yirtip  bize saldirdi derler öyle kani bozuklar ortada kaldim
(762 puan) tarafından
Ne digim Allah yardımcın olsun inşallah Allah havale et
(6,669 puan) tarafından
E gidin ordan bacım tavsiye de kabul etmiyor sunz eşin böyle bir meseleyi yutmaz hangi erkek olsa grur eder ya onu öldür ya kendi yine zarar gelir başka sehre gidin yeni ni hayat bu düzen kurun
-Reklam-
0 oy
(6,153 puan) tarafından
Bu saklayabilecegin bisey değil bence ya eşine ya polise anlat 
(11 puan) tarafından
Evet yaama öyle zor ki anlatamam
0 oy
tarafından
Esin adama zarar verirse kötü olur ama eşinin  Bi şekilde bilmesi lazım canım 
(11 puan) tarafından
İste burda ortadayim
tarafından
Canım polis e git ozmam
0 oy
(7,250 puan) tarafından
Eşine soyle cnm gizleme bişey yapacak olursada çocuklarını düşün ben ne yapcam sensiz nasıl bakcam sana bişey olursa diye damardan gir ama eşin bilsin ve bida aynı şekilde yaparsa o p.ic kurusida gidin polise siakyetci olun 
0 oy
(6,810 puan) tarafından
eger kendi eviniz degilse tasinin ordan canim kendi evinizde olsa satin uzaklasin ordan yazik esinin basina bela olur 2 cocukla hayat iyice zorlasir
(11 puan) tarafından
Kendi evimiz   satsak yenisini alamayiz  hayat  o kadar zorki
(6,810 puan) tarafından
biliyorum canim ama nezamana kadar diken ustunden yasicaksiniz o pislik ölüp gitmeden nasil kurtulcaksiniz
belki suan cocuklari okula gitmiyor ama yarin birgun onlar okula gidecek gelecek yolda falan bisey yapsa kotu seyler olur en azindan evinizi kiraya verip ordan uzaklasin
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Bilemedim ki valla Rabbim yardımcın olsun canım. Ama eşine söylemezsen de iftira falan atar sonrasından o bana baktı etti falan gibisinden baş üstü söylesen sakin kalsa eşin işte 
0 oy
(545 puan) tarafından
Eşine söylemeden şikayette bulun beni rahatsız ediyo de korkuyorum falan de uzaklaştırma vermezler mi acaba bu şekilde olunca 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
En iyisi ordan uzaklaşın başka yere taşının 
0 oy
(952 puan) tarafından
Eşinden saklama canım ama biraz hafifleterek anlat. Mesela deki evin önünden geçti rahatsız oldum gözkırptı falan deme. Birde imkan varsa taşının oradan.
(11 puan) tarafından
Yalan diyemem ki biz kurana el bastik yalan ve    kötü hicbisey  yapmiycagiz diye bizim evde ne olsada dogrular gecer ama işte  bunu da analatamam ki anlatsam eşimi tutamam namusa düşkün biri  kan cikar kan
(952 puan) tarafından
Dinimizce böyle durumlarda yani kötü sonucu olacak durumlarda yalan söylemek haram değildir. Eşim adamı oldürür diyorsun böyle bir durumda yalan söylemek günah değildir
0 oy
(762 puan) tarafından
Kesinlikle eşin deme olay çıkar 
0 oy
(802 puan) tarafından
Ayy böyle pislikler raporu var diye her bo.ku yiyiyor acil bi cozum bulunmasi gerekiyor bunlara. Oturdugunuz yeri terk edin bence kafayi size taktiysa basiniza bela olur hep
(11 puan) tarafından
Adalet yok can   kadini dövenler hapse atilir bicaklayanlar   cocuk öldürenler dişarda gezer
(802 puan) tarafından
Valla boyle pisliklerden uzak olmak en iyisi coluk cocugun var niyeti kotu belli ki raporu var diye sapiklar disarda gezsinler birini oldurunce haberlere cikar toplumsal baskidan alirlar iceri anca birinin cani yanmadan birsey yapmiyorlar bunlara
(11 puan) tarafından
Haklisiniz hepiniz  yazanlarin hepsi hakli vala  kafayi yiyorum  .en son kendime zarar vercem     eşim soruyor biri biseymi dedi felan  bi kac kisinin ismini saydi koyde sapik olanlaron felan ama  yoj bisey dedim de bunun ismini de veremem ki icim yaniyor
(802 puan) tarafından
Korktum huzursuz oldum falan de bari bilemedim bende
0 oy
tarafından
Sen önceki kullanıcı mısın ya, biri vardı aynı motor olayından bahsetmişti sen o kişisin sanırım, polise git falan demiştik, yine diyorum şikayet et,gerçi kocani bıçaklanmış serbest kalmış da lafla tacize mi ceza verecekler,Allah yardımcın olsun ne diyim 
(11 puan) tarafından
Yok ben ilkdefa yazdim bunu
tarafından
Valla hatırlıyorum ben bu motorcu olayını, komşu motosikletle giderken göz kırpıyor eşime söyleyemiyorum diye, göz kırpma olayı falan hep aynı.

Neyse polise git diyecem yine ama kocan duyar bu kez de, sen en iyisi kocana söyle
0 oy
(302 puan) tarafından

Eşinden önce polise şikayet et anlat sonra da eşine anlat de polis gerekeni yapacak sen karışma 

0 oy
(3,720 puan) tarafından
Adamı korkutmuşsun canım zaten belalınızmış böyle şeyler yapması sence de normal değil mi uzakta olan adamın içine kuşku düşünmüşsün. Gelince sakin sakin güzelce anlat iki üç defa evin önünden geçti sende yoktun olayları başka yere çeker diye korktum o yüzden gel dedim de. İmkanınız varsa da taşının gidin ordan 
(11 puan) tarafından
Galbia ama hic belli etmedim ki o benin sesimden dahi anlar  üstelik  herkesden cok bana zarar gelirse delirir ortaligi yikar   degil bakti ....yoldan gecti desem  ya onu gec   sadce bakti desem kan ortaligi götürür eşim kiskanc ve düskün biri
(3,720 puan) tarafından
Bunu bile bile adama söylemen daha da kötü bacım Allah korusun karşıdaki aklı başında biri olsa zaten kocanı bıçaklamazdı. Sen ısrarla gel gel deyince anlar tabi bişey olduğunu adamın huyunu bilerek bunu yapmışsın artık gerisi önemli onu sakinleştirmeye gücü yetecek birilerinin yanında aç bari konuyu
(11 puan) tarafından
Ama dimesemde olmazdi ki evde iki cocukla tek yasiyorum iftira atar eve gekir rahatsiz eder felan cok korkuyirum baska kimsem yok ki beni korkuycak yada beni gec ya cocuklarimi koruycak   ortada kaldim can cok ortada
(3,720 puan) tarafından
Canım anlıyorum da eşinde deli dolu biri karşıdaki adam da mesela Allah korusun benim başıma böyle bişey gelse eşim hiç bulaşmaz gider şikayetçi olur bende rahatlıkla söylerim. Aaa o zaman sende aynı yöntemi kullan canım çok korkuyorum gidersin bulaşırsın yine sana zarar verir ben sensiz naparım çocuklarımız çok küçük çok korkuyorum falan diye acitasyon yap
0 oy
(181 puan) tarafından
caniniz tehlikede canim baska yere uada sehire tasinma sansiniz varsa tasinin cunku cocuklarinda zamanla etkilenecek yada Allah korusun basiniz belaya girebilir Allah kolaylık versin 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 144 göst.
0 oy
1 cevap 58 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nehirybahar_6.Yakki (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 310 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 345 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,113 soru

11,317,261 cevap

34,763 kullanıcı

...