0 oy
965 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

Sizce iyi yazmış mıyım? 

12 Cevaplar

+1 oy
(6,672 puan) tarafından
Askm yanlış oldu asım rhrhfhnnghh
tarafından
:))))) aşkım diye omur diye düzelttim :)))
(6,672 puan) tarafından
Bakalım ne dicek bende merak ediyor um paylaş
-Reklam-
0 oy
(852 puan) tarafından
Bakalim ne yazacak
tarafından
Sizce nasıl bir mesaj?
(852 puan) tarafından
Yumuşak bir dille rahatsızlığını belirtmissin bnce iyi olmuş..tatlı sert yani .ama önemli olan cevabı ve bundan sonra ki davranışı
0 oy
tarafından
Çok güzel yazmışsın bakalım ne dicek
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Aslında adamın kötü Bi niyeti yok ama dün gece arkadaşına kız ayarlamak için o kıza bakarken bence kız hoşuna gitmiş beğenmiş 

Sonra kendini toparlayacak ben napıyorum dercesine kendini toplamak istemiş ve vicdanen rahatsız hissedip olayı sana anlatmış

Eğer niyeti kötü olsaydı sana anlatmadı diye düşünüyorum

Ama benim elimde bunu yapsa bende aşırı sinirlenirim ki ne olursa olsun bir düğüne Sevgiliyken de dahil yanlız göndermedim bence sende gönderme

Evlisiniz sonuçta bir düğün var ve buna beraber katılmanız kadar doğal Bişey yok düğünde sadece erkekler yok yani ben kız olmayan eşleriyle gelmeyen bir düğün görmedim kimsede niye eşini getirdin diye Bi soru sormaz yani

Dediğim gibi eşinin aklı biraz kıza kayar gibi olmuş sonra toparlamak istemiş kendine gelmiş bu iyi bir şey toparlamak istemesi vicdan yapması ama birdaha olursa sıkıntı 
tarafından
Ben de eşimin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum ama yine de erkek sonuçta bekar arkadaşına ayarlamaya çalışmışlar o da gelip bana anlatınca ve sonrasında da sende daha güzelleri var sen dha güzelsin deyince toparlamaya çalıştığını anladım bende. Ama yine de hoş birşey değil eşime güveniyorum ama geniş bir insan değilim susup birşey olamamış gibi üstüne örtemem. Ve eşim şunu da söyledi herkes çıkıp evine gitti sen benim yanımdasın deyip sarılmaya başladı
(1,022 puan) tarafından
Onu demesi benim kafamı karıştırdı aslında kızla Bişey mi konuştular Bi samimiyet mi kuruldu ki sonrasında hani o evine döndü ama sen herzaman benim yanımdasın demesi ne bilim
tarafından
Hayır bunu o kişi söylemedi yani genel olarak konuştu.
(1,022 puan) tarafından
Tabikide genel konuşacak direk kızın ismini verecek değil ya. Neyse önemli olan hatasını anlaması bence sende çok harika bir şekilde saygı çerçevesinde düşündüklerini dile getirmişsin varsa Bişey ve vicdan yapmış zaten belli söyler diye düşünüyorum çokda uzatma bence ama ara ara takipte ol bence
0 oy
(4,985 puan) tarafından
Yüzyüze konuşsan daha iyi olurdu akşam 
tarafından
Gelince de konuşuruz ama önceden yazmak istedim çünkü bazen sinirlenince ben kötü oluyorum söylemek istediğimi de söyleyemiyorum
(4,985 puan) tarafından
Haklısın ama mesajda kendini güzel ifade etmissin
(4,961 puan) tarafından
Sürekli sana güveniyorum deme bence sonucunda ama olduğu için anlamsizlaşiyo
0 oy
(9,633 puan) tarafından
Bence bu kadar mesaj atıp uzun uzun uzatmaya gerek yoktu biraz tavır koyaaydın akşam gelseydi evde konuşsaydın 
tarafından
Benim eşim tavırdan pek anlamaz bir de bugün sınavım var diye gece tartışmak istemedim. Yani zamanını bekledim sabah belki etmedim o yüzden mesajla yazık ki gelip ne yaptım ki demesin bana
(9,633 puan) tarafından
İyi o zaman canım
0 oy
(5,897 puan) tarafından
Ona olan beğenisini sende tatmin etmeye çalışması çok sinir bozucu geldi bana bildiğin kızı beğenmiş. Ve dikkat etmiş çok güzel yazmışsın kendini bozmadan gayet açıklayıcı. 
0 oy
(13,833 puan) tarafından

Ay hiçbir şey düşünemedim bazen çıkan yorumlara da şaşırıyorum vallahi helal:D

0 oy
(810 puan) tarafından
Güzell gayet empatlı bı konusma olmuş merakla beklıyorm o ladar mesaja tamam askım dıkkar ederm ozur dılerım diye kısa bı cevap gelırse çıldırırım:)kjgghjk  bu arda asım yanlış oldu dıyıp sonra yıne asım demen koptum orda
tarafından
Hahahaha:))) sinirliydim ve aşkım olarak anlamasın diye düzelttim :)))))
(810 puan) tarafından
Nasl askım dmeıyormuydun zaten yoksa ısmı mı asım hghjkkkjh:)))
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben ne cevap geleceğini çok merak ettim 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Noktali virgulu baya guzel izah etmissin 
tarafından
Nasıl yani anlamadım demek istediğinizi? Noktayı virgülü derken ayrıntıdan mı bahsediyorsunuz?
tarafından
Özenerek yazmışsın diyor.
0 oy
tarafından
Okumuyorlaaaar, bu kadar uzun mesajı okuyup anlayan erkek görmedim ben. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,544 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sarii (2,128 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 556 göst.
28 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 513 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 859 göst.