0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (1,156 puan) tarafından
Kızlar bı iş yapacağım dükkan açacağım bana dua eder misiniz hakkımda hayırlısı olsun diye 13 aylık bebeğim var dükkanı açarsam onunla birlikte çalışacağım ama korkularım var. Korkularım olmasına rağmen yinede yapmak istiyorum dua edin bana lütfen . Hakkımda hayırlısı olsun.

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah canim Rabbım gönlüne göre versin 
(1,156 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim Rabbimde senin gönlüne göre versin inşallah :)
-Reklam-
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Ne satacaksin bilmiyorum ama trendyolu falan denesem 
(1,156 puan) tarafından
Mağaza canım trendyolada çalışacağım:)
(1,381 puan) tarafından
Mağazada cocuguna bi yer yaparsin besik falan uykusu geldiginde orda uyutursun inşallah alninin akiyla cikarsin bu isten
(1,156 puan) tarafından
Öyle düşünüyorum canım yanımdan ayırmak istemiyorum belki ilk günler koşuşturacağım için ihmal edebilirim kaynanama bırakırım ama ondan sonrası kendim bakacağım hep insallah. Sizin gibi kadınlardan Allah razı olsun bu arada bu postu açma sebebimde dualarla iş yapmak istiyorum ve kendime güvenim gelsin istiyorum.  İnşallah yapabilirim
(2,537 puan) tarafından
Gönlünüzce olsun her şey Rabbim utandırmasın. Trendyolda olmak için ne kadar ücret vermeniz gerekiyor acaba
0 oy
tarafından
Yürümeye baslasin dahada sukinti olmaz onun içinde iyi olur hem hayırlı olsun
(1,156 puan) tarafından
Allah razı olsun canım daha iyisi sana nasip olur inşallah:)
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun yolun açık olsun ne dükkanı açıyorsunuz
(1,156 puan) tarafından
Mağaza açıyorum canım Allah razı olsun:)
(2,688 puan) tarafından
Ne güzel hayallerinizin peşinden gidin birşeyler yapmak başarmak güzel bı duygudur bende istiyorum ama şuan başka meshuliyetlerim var kısmet bakalim
(1,156 puan) tarafından
Rabb'im kalbine göre versin canım. hayallerin gerçek olur çok güzel yerlere gelirsin her daim inşallah;)
(2,688 puan) tarafından
Amin cunlemiz inşallah bende sanatsal bı dükkan açmak istiyorum resim tablo veya başka böyle süs şeyleri yapmayı seviyorum:)  sende gelirsin inşallah Allah bereket versin
0 oy
(2,097 puan) tarafından
En büyük hayallerimdendir kendi işimi yapmak Allah sana bol rızık bereket ve kolaylıklar versin yolun açık olsun..
(1,156 puan) tarafından
İnşallah sanada nasip olur canım Allah razı olsun :)
0 oy
(196 puan) tarafından
Instagram hesabin varsa söyle bizde bakarız reklam yasak ama rizkin nerden gelcegi belli olmaz hayırlı kazançların olsun canim
(1,156 puan) tarafından
Çok sağol canım işi oturtayım Instagramida yapacağım çok teşekür ederim. Gerçekten iyiki varsınız güç verdiniz bana.
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Allahım isini gücünü rast getirsin inşallah canım benim zorunu kolay etsin olmasını olur etsin kazasız belasız alnının akıyla çıkmak nasip olsun 
(1,156 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah Canım benim Rabbim sana daha iyisini versin. Resmen güç aldım şuan sizden:)
(4,426 puan) tarafından
Inşallah canım allah razı olsun ") kızlar iş yerimi açtım işler harika diye postunu da görelim inşallah
(1,156 puan) tarafından
İnşallah canımmmmm Rabbim gönlünden ne geçiyorsa onu versin. Bana bunu yazarken sesli bir şekilde dedim ki Allah'ım böyle insanların kalbinden ne geçiyorsa onu ver. :)
(4,426 puan) tarafından
Ay allah razı olsun inşallah ")) hangi şehirde açacaksın canım dükkanı
0 oy
tarafından
Allah gönlüne göre versin bol kazancın olsun 
(1,156 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim inşallah :))
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Hayırlı ugurlu kıdemli olsun canım. Yapabilirsin , bizim mahallede bir abla var magazasında hamile idi. Doğurdu o ilk bebek hallerinde bile her gün yanındaydı coxugu şimdi 3 yasında hala yanında oğlu. :)) Yapabilirsin :))
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Oyyy canım çok sevindim yaparsın sen zaten bence bütün kadınlar tuttuğunu koparır ohhh çok iyi olacak çok sevindim maşallah 
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Yeri değil ama eşinle naptınız canm kararın kesin mi
(1,156 puan) tarafından
Canım eşim özür diledi. Şuan çok iyi. Boşanmak istediğimi söyledim ve gideceğini söyledim. Şuan ev işinde bana yardım ediyor yemek bile yapıyor ben çalışırken:) ve bende iş yeri açmak istiyordum bunun üzerine destekcinim aç dedi. Yardımcı olcak açacağız beni bunaltmayacagini her konuda yardımcı olacağını söyledi canım. Suanlık yardımı dokunuyor inşallah böyle devam eder :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 176 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
23 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 287 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
25 Mayıs 2022 Moda kategorisinde 0234_sevim. (85 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,363 cevap

34,861 kullanıcı

...