0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde (2,366 puan) tarafından
Kızlar kızım çok tuhaf herseyi biliyor diksiyonu gayet güzel ama asla soyz dinlemiyor inanılmaz hareketli inanılmaz çekinmeyen Bi çocuk eli dursa ayağı durmuyor sanki götünde kurt var, kizsak bile aynı güler iki saniye sonra unutuyor aynı şeyleri tkrr yapıyor banamisin demiyor birsey derken bile okdr hareketli ve fevri jir şekilde eypioyr ki evin içinde sürekli Bi koştura halinde birsey yap derken bile bağıra çağıra koşa koşa yapıyor inanılmaz yoruluyorum bildim bileli böyle sürekli hayrınısa hayrunisa diye bağırıyorum, babasıyla ilgileniyoruz herzaman ufacık bakkala bile gitsek götürüyoruz hiçbir erden eksik etmiyorum onu görsün bilsin öğrensin heryeri herseyi bilsin diye uğraşıyorum ama sürekli adı ağzımda otur dur yapma rahat dur inanılmaz yoruldum ikinci kızım iki yasinda ama o hiç öyle değil yaramaz ama onun kadar yormuyor beni

6 Cevaplar

0 oy
(7,894 puan) tarafından
Aynı benim oğlum 
(2,366 puan) tarafından
Of çok üzülüyorum gerckten okul dönemini düşündükçe kötü oluyorum aglyiorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence her çocuğun yapısı farklı ya hareketli çocuğa nasıl davranmak gerekir onu ogrenmek gerek pedagoglardan ben de araştırıyorum bu aralar ben de de bı adet gotu kurtlu bebiş varda
(2,366 puan) tarafından
Offf çok zor ya bazen napicam bu çocukla okul dönemi felna diye ağlıyorum
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Enerjisini atamıyor olabilir 
(2,366 puan) tarafından
Bilmiyorum inşallah öyledir on acozum bulunur
(14,166 puan) tarafından
Enerjisi fazladır bence
(2,366 puan) tarafından
Öyle zaten inanılmaz hareketli hiç yorulmak bilmiyor basit bir şeyde bile eli ayağı durmuyor şuan  uyursan san ayarın pasta vericem deidm dahada kudurdu
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Hiperaktif çocuk demekki bende iki tane götüü kurtlu var Allah'tan bizim bahçe varda orda akşama kadar enerjisini atiyorlar
(2,366 puan) tarafından
Ya bizim evde müstakil ama öğlen 6 ya kadar güneş yakıyor sıcak ondna sonra yemek saati bazen dışarıya kuruyorum sofrayı ama akrep yılan çok oluyor çok sıkıntı ya
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Bence yüzme yada cimnastiğe gönder enerjisini atamıyor kızın belli ki, çok iyi gelir 
(2,366 puan) tarafından
Eylülde kreşe gondericez 1700 liraya mal ölucak ** agindrricez öyle boyle
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Zamane çocuklarının bir taraflarinda kurt var gerçekten. Benim oğlumda aynı ismini söylemekten yoruldum artik
(2,366 puan) tarafından
Hiç sorma ya valla başım çatlıyor otur yapma etme demektne

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 279 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sudemm (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 115 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 290 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
13 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (2,081 puan) tarafından soruldu

397,115 soru

11,877,324 cevap

35,994 kullanıcı

...