0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (673 puan) tarafından
4 yasindaki kizim çok mizmiz herkesin mi böyle bilmiyorum. Düğüne gittik ses çok diye kulaklarını tıkıyor. Neyse birlikte oynamaya çıktık sağına soluna bakti beni göremedi hemen onada ağlıyor. Daha birsuru şey için ağladı. Bebekliginden beri hep böyle. Ben nerede hata yapıyorum diye düşünür oldum artık. Allah aşkına akıl verin bu huyunu törpülemem için ne yapmam lazım nasıl davranmam lazım. 

9 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Pedagog gidebilirsiniz canim en doğrusunu o söyler.
(673 puan) tarafından
Artik son carem o
-Reklam-
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Valla canim bu verdigin 2 ornekte o yastaki cocuk icin cok dogal tepkiler ben düzeltecek bisey goremedim acikcasi
(673 puan) tarafından
Ya asla kıyaslamayı sevmem çocuğumu ama düğünde bakıyorum diğer çocuklar ya oturur ya oynar benimki sürekli ağlıyor:D kiz inanki zorlaniyo insan
(1,284 puan) tarafından
Kabaligi gurultuyu sevmiyor  olabilir  :)
(673 puan) tarafından
Hayir aslında bayılıyor. Ya aslında sadece düğünde değil hep böyle. Oyun oynarız mesela. Anne şöyle yap der dediği gibi yaparım ama beğenmez sinirlenir ya ağlar ya oyunu bozar. Yada ne bileyim anneannemi arayalım der tamam derim ararız ama konuşmaz merhaba de bari derim oflar poflar. Ben nerde yanlış yapıyorum inan bilmiyorum ama doğru gitmeyen birseyler olduğu kesin
0 oy
(225 puan) tarafından
Canim benim de 4 yasinda kizim.var ve aynilarini yasiyorum marketten birsey alsak ona almayalim diye aglar sonra eve gelince niye almadik diye aglar yani bilmiyorum zorluyor beni 
(673 puan) tarafından
Inanki bu huyu yordu beni. İşin kötüsü bende böyleymisim. Anneme diyorum kiz bana hakkını helal et çok çektirmisim sana simdide benimki bana çektiriyor diye. Bana çekmiş ama inanki çok zor
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bwnim 5 yasindaki oglmda dogdu dogali herseye aglar kuzum mizmiz v degismiyo hic
(673 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun :))
(2,722 puan) tarafından
Amin amin ama seninde sabrin tasmiyomu canm
(673 puan) tarafından
Taşıyor valla canim. Arkadaşımın dugunuydu sinir oldum böyle yapınca döndüm eve :))
(2,722 puan) tarafından
Ah bilmemmi.misafrlkten kalktigimi alisveristen geri dondugumu rabbm bol sabr versin
0 oy
tarafından
Aslında tam da 4 yaşında bi çocuğun yapacağı şeyler bunlar ama bilemedim 
(673 puan) tarafından
Bebeklikten beri böyle. Allah tabı başka dert vermesin ama mizmizliklar çok yoruyor. Hani diyorum başka türlü davranayim belki hata yapıyorumdur bi yerde. O yüzden sizlere danışmak istedim
tarafından
Canım mızmız çocuğa ne yapsan boş kızsan anlamaz
0 oy
(13,804 puan) tarafından
Bence gayet normal. Düğun ortamlari çocuk için fazla gürültülü oluyor. Seni göremeyince ağlamasıda gayet normal degil mi. 
(673 puan) tarafından
Bunlar sadece bu akşamdan verdiğim ornekler canim genel olarak hep böyle. Bende yaptığım yanlış birsey olabilir düşüncesiyle sizlerden fikir almak istedim
(13,804 puan) tarafından
Canim benim cocugum 4 yaşinda değil ama etrafimda gorduğum o yaştakiler hep öyle. Memnuniyetsiz ve doyumsuzlar. Sen ne yaparsan yap teknoloji cağinda çocuklar hep böyle maalesef.
0 oy
(238 puan) tarafından
kızım 3 yaşında aynı hemen hemen yaşlarına göre normal. biz annelere zor oluyor ama bu yaşlarda böyleler genelde. bide çok kıyaslamamak lazım her çocuğun gelişimi farklı karakteri farklı.
(673 puan) tarafından
Asla kıyaslamayı sevmem ama bebeklikten beri aynı durum ve bir türlü düzelmiyor bende artık hatayı kendimde arayıp sizlerden fikir almak istedim
(238 puan) tarafından
yok canım genel bir durum. hata falan yok ortada yaşları gereği böyleler. Yanlış olduğunu düşündüğünüz davranışların doğrusunu ona güzelce uzun uzun anlatın hikaye anlatır gibi. çocuktur anlamaz demeyin herşeyi dinliyorlar anlıyorlar biliyorlar aslında.
0 oy
tarafından
Bnm kızım da öyle şuan.1 yaşında.gecicidir inşallah.
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Her çocuk farklıdır kendine özel huyları vardır. Benim kızımda 4 buçuk yaşına kadar neler yaşatmadı ki bize. Gecenin 3  4 lerinde dışarda dolaştığımı biliyorum ki sakinleşsin diye. Markete giderdim ağlardı misafirliğe giderdim 1 odaya kapanırdık burnumdan getirirdi. Bensiz de asla durmazdı. Daha neler neler anlatsam destan olur :) sabır 4 yaşından sonra yavaş yavaş düzelmeye başlıyorlar. Ama bu zamandada ağlıyor diye her istediğini yapmamakta fayda var. Çünkü o ağlamayı çok iyi kullanıyorlar :) 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 228 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sudemm (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 194 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 102 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu

378,338 soru

11,324,284 cevap

34,775 kullanıcı

...