0 oy
305 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Merhaba kızlar bayramda pasta ve poğaça yaptım kaynanama götürdüm ama tabakları bir türlü alamadım bugün de bize yemeğe çağırdım belki getirir diye getirmedi ben istesem ayıp olur mu biri büyük pasta sunumluk kapalı tabak biri de ekmeklik gibi çok sevdiğim ve hep lazım olan tabaklarim ya sonuçta gene poğaça pasta falan yapmak istesem öyle kapalı tabak yok o yaşlı pek yapamıyor istesem mi

13 Cevaplar

0 oy
(2,525 puan) tarafından
İşte kız nolcak oda annen sayılır 
(1,210 puan) tarafından
Çekiniyorum ya en iyisi eşime söyliyim o istesin yoksa onun vereceği yok unutmuştur belki
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Tabiki iste kaynanan sonuçta 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
İste canım nolcak ben olsam isterim
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Bi daha gidince anne gelmisken tabaklari aliyim unutuyorum de bisey olmaz belki o da unutuyordur
0 oy
(4,390 puan) tarafından
gidip kendiniz alabilirsiniz
0 oy
(18 puan) tarafından
bizde ev tasiyoduk bizim esyalari kaynanamin bahcesine koyduk yeni evi boyadik falan filen 1 hafta kaldi orda acmislar benim tabak canaklarimi kullanmislar bicaklarim bircok seyim eksik ayakkabi silecegime kadar geride vermediler bende istemedim ne dicegimi bilemedim kaldi orda
(1,210 puan) tarafından
Ayy seninki kötü olmuş ya
(18 puan) tarafından
hic sorma baya bi sinir oldum bir cok seyim eksik herseyi almislar sasirdim kaldim ben kendi evladim olsa icinden 1 tane kasigi almam cekinirim
(1,210 puan) tarafından
Aynen çok rahatlar o hak etmiş valla soyleseydiniz isteseydinz
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bende leğen götürmüştüm kaynanam bu pek güzelmiş benim olsun dedi döve döve aldım elinden dersem inanma ") hsjsjsksjshs işte canım ne olacak anne sana lazım olmuyorsa alayım ben onları bana evde lazım oluyor de yok illede vermem demez herhalde ")
(1,210 puan) tarafından
İstesem verir de çekiniyorum en iyisi eşim istesin giderse lazımmiş eve desin :)
0 oy
(872 puan) tarafından
Bir kere burda bir kadın komşumun tabaklarını artık kullansam ayıp olur mu diye sormuştu. Ona tabak veren komşusu gelmiş diye düşündüm postun ismine bakarken:) .iste tabi niye ayıp olsun.
(2,529 puan) tarafından
Ay yuh bide ayıp olur mu demiş arsız sjsjs
(872 puan) tarafından
Kapılarını çalıyormuş 1 aydır hiç denk gelmiyormuş o yüzden artık kullanmak istemiş:)
(1,210 puan) tarafından
Ay çok güldüm yuh gerçekten daha neler öyle insanlar da mi var
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Oraya gittiğinde kendin al söyle ama ayıp değil sonuçta senin tabaklarin
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Kiz ne olcak iste yanlis anlamaz 

Ben bisey olsa istiyorum yada gidince kendim de alip getiriyorum
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Sen gidince al isteme bence 
0 oy
(420 puan) tarafından
İşte unutuluyor bazen ne olacak yabancı değil ki
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Ben isterdim canm 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 506 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 550 göst.
16 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 683 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pakize333 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 890 göst.
17 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu

379,493 soru

11,360,504 cevap

34,838 kullanıcı