0 oy
845 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar nolur kusura bakmayin sabah olur olmaz yaziyorum ama benim için önəmli bir şey. Dünki problemlerimi yazmışdım buraya onun için akşam esimle de konustuk aramızda cinsellik yox olmuyor senin tiksintin benim kalp kirikligim boşanalim her kes ayrı yerlerde belki mutlu olur ben zaten laboratuvar elemaniyim çalışıyorum beni düşünme sənsiz daha mutlu olurum bu evlilik artik benim için zor diyorum benden boşanırsan benn olurum o zaman beni öldür sonra bosanalim diyor kızlar çok zor durumdayim nolu bana yol göstərin 

19 Cevaplar

0 oy
(91 puan) tarafından
Bosanmiyorsa kendisine bir çeki düzen versin o zaman . Seni her konuda memnun etmeye çalışsın elinden geleni yapmaya çalışsın ona da hayır buna da hayır olmaz ki 
-Reklam-
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Klasik erkek 

Maalesef son noktaya gelince beni öldür filan 

Sinir oluyorum ya ne *** yersen ye üstüme kalmada derdim
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Klasik erkek tehdidi. Hiçte ölmüyorlar.ben bir tane bile görmedim. Bu beni elleme ama elimin altında da dur duzenim bozulmasın elaleme madara olmayalım taktigi. 
0 oy
tarafından
Ne emmeye ne gömmeye gelıyor dıte buna diyorlar heralde tövbe yarabbım sen benı hergun ölduruyosun böyle kendıne gel deseydın hem ekmegım olsun hem pastam dursun yoooooh ya
tarafından
Haklısın
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Ben hala eşinin gay olduğunu düşünüyorum 
tarafından
Bı ara taşıyıcı anneden düşünmüyorlar miydi ben mi yanlış hatırlıyorum. Aman aynen o adamdan bir cacık olmaz çok pislikk ya
(6,046 puan) tarafından
Genel olarak midesizler
tarafından
Kinamayalim boşver Allah kimseyi evladiyla sinamasin. Çok arttı insan korkuyor.
Kendileri ne yaşarsa yaşasın ama normallestirip ozendirmeye çalışıyorlar .
(6,046 puan) tarafından
Kkinaigimdan değil normal konuşuyorum sadcee  ama artmasi öyle hissettiklerinden değil tiktokta orda burda dikkat çektiği için para ve ün icin
tarafından
Aynen öyle çoğu kolay yoldan para kazanmak için yapıyor :(
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Aile terapistinden yardım alın evlılıgınıze dısardan bakan bır uzmanın gorusu önem arz eder 
0 oy
tarafından
Skyrsa öldürsün hadi. Bu adam değişik böyle evlilik olmaz. Sen niye hala onu dinliyorsun ki boşa gitsin. Dışardan normal bir hayatı var gibi göstermek için seni kullanıyor. Adamın tercihleri farklı. 
0 oy
tarafından
boyle bi durumda hiçbir erkek kolay kolay boşanmayı kabul etmez
0 oy
(6,668 puan) tarafından
O n gitsin tedavi olsun tedaviyi kabul etmiyor sa boşan
0 oy
(308 puan) tarafından
bosversene bi insan duzelmez kafana koyduysan boşa gitsin niye öldürüp te kendini zan altina sokacan merakliysan sen yap napiyosan de gercekten davayi acipta tebligat ellerine gitmeden inanmiyolar zaten o yuzden en iyisinin icine edeyim 2erkek cocuk anasi olarak erkeklerden tiksindim yeminle
0 oy
tarafından
Yoldaşının bele demeyi təbiidir. 

Mamana de. Lazım gelse papanada de.
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Seni qorxudur hara ozunu oldurur ee inanma...ne qeder ki usaq yoxdu ayril heyativa bax
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Psikolga gitti mi hiç eşiniz aşırı titizlik hastası olabilir mi acaba 
0 oy
(400 puan) tarafından
Aile terapisi mi alsanız her ikiniz de belki sorun tamamen psikolojikdir
0 oy
(632 puan) tarafından
Of aman ne olecek bee anca senin icindeki hauat nesesini oldurur. Inan bu sorun senin icinde yillar icinde gittikce buyur cok iyi dusun onun hallerine gore degil kendine gore karar ver
0 oy
(340 puan) tarafından
Ya sen bana niyeyse erkek gibi geliyorsun anlamadım gitti altıncı hissim genelde kuvvetlidir
(6 puan) tarafından
Sen yorumsuz kal yorumunun önemi yok zaten yardım etmiyorsansus
(340 puan) tarafından
Sen hayırdır ya küfür mü ettim düşüncemi söyledim ne tersleme peşine düşüyorsun
(6 puan) tarafından
Özür dilerim sinirlərim bozuk
0 oy
(378 puan) tarafından
Tum postlarni okudum kuzum belke kocanin hayatimda biri var ya sevdiyi olub sagligda sorun varmi?yoksa kuzum hayatinda biri var bir erkek ayda bir olmasi inanlmaz geliyor kocanin kac yasi var?
0 oy
(27,175 puan) tarafından

Yazmadan edemiycem eşinin kadına değilde erkeğe ilgisi olabilirmi takip ediyor musun bu normal bir durum değil erkek milleti hicmi olmaz yani bahsettigin kadarı ise değişik yani

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,261 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,638 göst.
31 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Pelin0759 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (870 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 270 göst.