0 oy
144 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (104 puan) tarafından
Kız kardeşim yakında evleniyor sözüm üzerine ona tabak çatal bıçak setini ben alıcam ince zevklidir o yüzden allı güllü değilde ince altın yaldız işlemeli bir set almayı düşündüm ama yıkaması sıkıntı oluyor diye emin de olamıyorum bunların makinada yıkanabileni var mı? Aldığım hediye dolap beklesin istemiyorum..

5 Cevaplar

0 oy
(888 puan) tarafından
Sade olanları da tercih edebilirsin canim onlarda şık duruyor 
(104 puan) tarafından
Dümdüz beyazda lokanta işi gibi duruyor ama
(888 puan) tarafından
Dümdüz değil gold rengi olmadan desenli olanlar
-Reklam-
0 oy
(54 puan) tarafından
Ben kendime öyle bir set almıştım ama dediğin gibi dolap bekliyor bir kere makinaya atacak oldum hemen desenleri zarar gördü şimdi anca önemli misafirlere çıkarıyorum sonra elde yıkıyorum ama zor oluyor kalabalıksa özellikle
(44 puan) tarafından
Yok değil 50 yıkamaya kadar gidiyor tak unut cinsi yani
(104 puan) tarafından
Çok iyi o zaman ben bunu hem kardeşime alırım hem kendime çok sağol söylediğin için yaaa
(54 puan) tarafından
Hemen şimdi markete gidiyorum bakmaya :D
(44 puan) tarafından
Rica ederim ne demek anneler birbirine her zaman destek olmalı
(104 puan) tarafından
Aynen öyle doğru diyorsun hatta ben anneme de söyliyim onada lazım böyle bir şey ❤
0 oy
(9,022 puan) tarafından

image

karaca İnci serisine bayılırım hem çok şık hem çok klass yeni evkencek olsam bundan alırım ama fiyatlara bakınca bı yuuuuuhh oldum 
(104 puan) tarafından
O kadar düz beyaz almak istemiyorum
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Bence direk kız kardeşine sor nasıl olsa sözün varmıs sürpriz değil biz değil o karar versin bütçene göre beğendiğin takımları at hangisini seçerse onu al 
(104 puan) tarafından
Ya beğeneceğine eminim ondan sıkıntım yok kullansın istiyorum korkmadan makinaya falan konulabilsin yani
(4,171 puan) tarafından
Yani o nasılsa gündelik alır senin aldığın şık bir şey olsun elde yıkansa bile ağır olur en azından
(104 puan) tarafından
Zaten ağır bir şey alıcam ama çalışıyor dediğim gibi misafire bile çıkarmaz makinaya girmezse kim bu kadar şeyi elde yıkayacak diye
(4,171 puan) tarafından
Alırken ona dikkat et o zaman canım bazı takımlar onun garantisini veriyor benimkinin de bazı parçaları hep silindi daha 3 yıl olmadı
0 oy
(448 puan) tarafından
Benim düz deseni kendinden karacadna almistim severek kullanıyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 205 göst.
25 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 421 göst.
3 Aralık 2020 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 587 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,877 cevap

34,975 kullanıcı