0 oy
337 göst.
Aile kategorisinde (913 puan) tarafından
Kızlar nişanlılik donemimden beridir kayinvalidemlerle biyere gitsek o hemen eşime yapışır yapışık ikiz gibi gezerler ben ya kayinpederle yürümek zorunda kalırım yada kaynimla bide bacakları ağrıyor diye arada on metre olur ilk başta bişey demiyordum ama artık kabak tadı verdi konusacak bişey de bulamıyorum yani severim kayinpederimi ama böyle de olmuyor çok sıkıldım bu durumdan eşime surat yaptım aslında onunda suçu yok kadın yapışıyor direk ne yapsın gitmi desin sonuç olarak haklimiyim sizce

7 Cevaplar

+1 oy
(2,097 puan) tarafından

Sen de öbür koluna yapış :P

(913 puan) tarafından
Kuzum zaten kadın onu istiyor yani oğlunu kiskanayim ondan o yüzden ona hiç belli etmek istemiyorum sinir oldugumi direk gidiyorum başka kim varsa onunla yürüyorum. Oğluna sarılır bana baaaak oglumla sariliyoruz filan der çocuk gibi o yüzden fırsat vermek istemiyorum iyice saçmalar
(2,097 puan) tarafından
Ay nasıl insanlar var yaa hayretle okuyorum bazen burayı... Allah sabır versin ne diyim.
(913 puan) tarafından
Amin canım valla daha neler nelerde ilk evlendigimiz zaman onlarda kaldik bugün işte tutturdu eşimle uyuyacakmis eşimde kızdı.. gibi gibi bitmez yani yaptiklarida Allah akıl fikir versin ne diyim banada sabir
-Reklam-
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Eşim annesiyle iyi anlasinca aralari iyiyken filan benim çok hoşuma gider. Mesela ben de esim annem ben dışarı çıksak annemle yürürüm o yüzden dert etmem
(913 puan) tarafından
Kadının bana nisbet yapma gibi derdi olmasa inan umrumda olmaz başlarda degildi zaten ama zamanla hareketleri belki beni böyle düşünmeye sevk etti canım. Annem babamla yürümeyi tercih ettiği için ben hep kendi ailemle olduğumuzda da eşimle yürürum bilmiyorum ya belki abartiyorum
(7,673 puan) tarafından
Her ailenin yapısı farklıdır mesela annem babam ben olsakta annem de benle yürür yani belki de nispet yapmiyordur herkesin karakteri farklı
(913 puan) tarafından
Yok canım o konuda yanlış anlamıyorum beni çok kiskandi zamaninda çok kötülük yaptı hâlâ da elinden gelse yapar eşim uyara uyara ancak bu kadar oldu. Eşim beni ovecek bişey söylese sinirlenir gider hâlââ benim yaptığım yemekleri kolay kolay yemez övenlere de kizar filan yani evet maalesef her aile yapısı farklı benim ailemde asla böyle şeyler yok
0 oy
(454 puan) tarafından
Ay sinir oldum abartmiyosun tabii . Benm eltim 15 yıllık evli 4 yıl kaynanamla kalmış eşi dışarda calisiyomus hamileyken yada hasta oldgnda flan kayinbabayla gitmishastaneye ordaki hemşirelere samimi olmuş eltim gidip geldikçe bı gün demişler kocan saniyoduk biz o adamı demişler ne kadar zoruma gitti diyo.  Duyunca ben bile etkilendim   şuan senin yazdgni okuyunca o geldi aklıma desene kocana annenle gezcksenbbenle niye evlendin diye
(454 puan) tarafından
Bnmde 2. yilim canm inanki 2 senedir ne laflar duydum kulagmla ama sırf eşim mutlu olsun ailesiyle kötü olmasın diye sustum . Geçen gün tartıştık ilk defa  işte zaten dolularmis bana o kadar emeğim hiçe sayıldı neler denildi yani sen sadece kendine yaparsın ne yapiyosan.  Sinir olursun ses etmezsin   ama el kizisin görmezden gelirler iyiliklerini tek hatamda en kotu sensin o yüzden sana tavsiyem eşinle ilk yıllarını mahfetme bidaha gelmicek o günlerimiz.  Ne yaşıyorsan gençken yasicn şah ahh öyle doluyum ki sana anlttm . Hakkımı helal etmiyorum onlara ben . :( Snradan pişman olacaksın ben şuan diyorum ki artık herşeyi pat pat yüzlerine soylicem soylemedm de noldu kötü ben oldum.  Bari pat pat soyliyimde kötü derlerse zoruma gitmez haklılar derm
(913 puan) tarafından
Canım ben o kadar dayanamadim yani ilk sene aslında eşimle çok kavgalar ettik bosanma asamasina bile geldik o anasi yüzünden sonra ben eşimle bu konuları konusmama karari aldım bugün öyle densiz bişey söylediki yine onlarda kalırken çok zoruma gitti uyumaya gittiğimde aglamaya başladım eşim soruyor ne oldu diye anlatmıyorum çünkü hicbi zaman yanımda olmadi. Aileme de anlatmıyorum işler büyür diye o kadar dolmuştum ki hayatimin en kötü zamanlariydi o gün eşim çok zorladi yaptığı herşeyi anlattim dediği tüm lafları eşim şok oldu ben bu zamana kadar sana hiç inanmamistim annemden bunlari beklemedim çünkü dedi ondan sonra kadinla çok sert konuşmaları oldu aramadi sormadi biz düzeldik filan bende çok doluyum valla geçmiyor ya o kırgınlıklarim unutamıyorum. Çünkü ben haketmedigi halde çok sevmiştim çok saygı duyuyordum çok incindim sonuç olarak. Şimdi genel olarak herseyde lafıni veririm ama uslanmiyorki ne desen de. Ne kusuru canım bende doluyum sana anlattım valla damdan düşenin halini damdan düşen anlar
(454 puan) tarafından
Ahh kiiiiz resmen kendimle knusuyorum bende onlar yüzünden kaç kere eşimle tartıştım ayrılma aşamasına geldim aileme anlatmıyorum onların derdi kendine yeter bide ben uzmiyim diye . Herşeyi kendim hallettm eşimde yanmda olmadı onda da baba korkusu var karşısına geçip savunamaz bile kendini . Çok şeyler atlattık ya ne diyim Allah ıslah etsin . Bı kere büyüklük yapmadılar bile . İnslh duzelirler. Ne diyim canm
(913 puan) tarafından
Ne büyüklüğü yapacak canım çocuktan beterler.. kuzum benim Allah inşallah bunlarin dertlerinden hayırlısı ile kurtarir dedigin gibi duzelirler bizde geçmişi unuturuz öpüyorum seni iyi geceler ♥️
(454 puan) tarafından
Amin canm iyi geceler
0 oy
(5,261 puan) tarafından
Yürüsün kız yazık anasinada:) sizde onlardan habersiz eşinle çıkın. 
(913 puan) tarafından
Canım kocası var niye yazık olsun. Allah tan beraber yaşamıyoruz da sürekli bir durum değil ama ne zaman biraraya gelsek böyle kadının çok vukuati olduğu için masum göremiyorum:)
(5,261 puan) tarafından
Masum değilmiş zaten çocuk gibi senin kaynana :)
(913 puan) tarafından
O kadar isterdim ki annem gibi oturaklı nerde nasıl davranması gerektiğini bilen bi kaynanam olsun
(5,261 puan) tarafından
Bende hep derim keşke kaynanam annem.gibi olsa
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Kocan git demesin ama tatlı tatlı söylesin anne herkes eşiyle yürüsün hadi babamın yanına bende karımla gitmek istiyorum desin 
(913 puan) tarafından
Canım bilmiyorum ki öyle dese gidermi çok değişik bir yapısı var yani hayır ben seninle yürümek istiyorum der muhtemelen ama bi şekilde bir der iki der sonunda anlar öyle konuşsa sanki ya başka çare yok
(1,659 puan) tarafından
Aynen öyle canım eşin söylesin sen kötü olma
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Cok igrenc ama sende gidip baska biriyle yürüme diger koluna gir ya da elinden tut yani esinde de yanlış var tamam git diyip kovamaz ama en azindan seni kendi yanina cagirmali
(913 puan) tarafından
Aman kuzum olmuyorki öyle de zaten yanyana denk gelsek eşimle hemen ortamiza girer yan yana otursak aramiza girer kıskanç aşırı yani ne yapsan boş ama eşim bi sekilde denge kurmali
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Aha bu ablamın eski kaynanası ;))

Hiç unutmam annemlere gittik takılmış peşlerine sorsan 3 günlük ömrüm kaldı der ama maşallahı var ne ise.kalabalk tabi ortalık herkes var.ananemlerin 2 oda var üst katta.birşne ailecek biz yattık.diper oda da 2 kişilik yatak birde yer yatağı yapmış annem onlara.sabah ablamın dediği şu oğlu ile yatakta uyudu ben yerde yattım.gezip tozarken koluna yapışması falan onlara gülüp geçiyoruk artık.
(913 puan) tarafından
Kız buda öyle gittigimizde çok uyumaya çalıştı eşimle bide bana diyor oğlum benimle uyumuyor niyee diye sanki normal biseymis gibi esimi seviyorum umarim eski kayinvalidem olmaz :D
(4,651 puan) tarafından
Biri kaynanana oğlunun evlendiğini ve karısı ile uyuması gerektiğini evli adamın annesi ile uyuması anormal bir durum olduğunu çok adam koluna girmek istiyorsa kendi kocasının koluna girmesinin daha yakışık hal olduğunu anlatabiliri mi acaba :))?
(913 puan) tarafından
Ah canım anlatsan da anlamayacak bi kadın :) uyuma lafını bıraktı çok şükür kız bekar olsa bile kocaman oğlanla uyumak nedir iyice kafayı yemişler valla bu apayrı bi olay diğer kaynim bekar onla uyur mesela kaç yaşında adam bence çok yakışıksız uyku hali erkeklerin fizyolojisi farklı bi kadının bunu düşünmesi lazım
(4,651 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin kuzum zor
(913 puan) tarafından
Amin canım aynen öyle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 329 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 448 göst.
7 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 388 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yarin (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 468 göst.
27 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mervela (7,248 puan) tarafından soruldu

378,993 soru

11,344,345 cevap

34,809 kullanıcı

...