0 oy
448 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (253 puan) tarafından
Biz koyde oturuyoruz ptt harici gelmiyor oyuzden genelde ablamin eve veriyorum oda bana getiriyor ayda 1 veya 2 bazen baya uzun sure vermem mesela bu sefer vermistim iste bisi demesede biraz kizdigini hissettim gibi oyle bi moralim bozuldu siz sıkilirmiydiniz kizarmiydiniz icinizdende olda kardesiniz sizin eve verse kargolari 

19 Cevaplar

+2 oy
(3,335 puan) tarafından
Hiç rahatsız olmam Allah var kardeşimde hiç sorun etmedi 
-Reklam-
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ben kızımın uyk sorunu olmasına rağmen alt komşumunkini kabul ettim. Kardeşse asla. 
0 oy
tarafından
Ara sıra tamam ama sürekli olursa kızarım.
0 oy
(557 puan) tarafından
Benim ablamda köyde ve genelde bütün kargoları bna gonderiir komşum evde olmazsa o gönderir alırım yani nolcak adamlar kapıya kadar getiriyor 
0 oy
(1,573 puan) tarafından
komsumun kargosunu da alırım kuzenlerim köyde onların kargosunu da alırım yanı kardes bu ya
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Kabul edilir bundan rahatsızlık duyulacak bişey yok. 

Eşi falan belki birşey diyordur. 
0 oy
(119,340 puan) tarafından
hani surekli disarda isi olan biriyse surekli olmazda evde duran biriyse kardese kizilmaz
0 oy
tarafından
Hayır kızmazdım ne olacak yani 
0 oy
(212 puan) tarafından
Ya bnde okulda olduğum için eşimin iş yerini veriyorum o bile bazen kızıyor. Ya okula ver ya eve filan diyor. Yani bilemezsin belki çok zamansız bı anda geldi o da kızdı. Bnce kendi evine ver ya da başka bi yol bul. İzin al bı kargom var senin adresi vereyim mi müsait misin diye sor. Dağıtıma çıkınca dağıtıma çıktı filan diye haber ver. Teşekkür et. Ve sonrasında küçük de olsa yardımı için bı hediye ver. 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Kardeşler arasında böyle şeylerin lafı mı olur ya
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Yok kızmam tbi bnm kardeşim de köyde ama PTT gidyr oraya gitmese tabikide alırdım 
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Neden kizayim ki kizmam belki sen yanlış anlamışsındır 
0 oy
tarafından
Ben komşumun üç ay boyunca hattta iki komşumuzun kızının kargosunu aldım hiçte laf etmedim çalışıyorlar ee bende hep evdeyim alıyordum ne olcak kargo almaktan
0 oy
(10,957 puan) tarafından
Bence kardeste kardeşe bir fayda olması lazım.ne olacak yani kargo gelince kargocuyu opuyorsun sanki.yqnliz anladığım şu.kargo gelince sana mı getiriyor köye?yoksa görüştükce mi alıyorsun 
(253 puan) tarafından
Her hafta gelir zatende anneme birakir ben ordan alirim
(10,957 puan) tarafından
Ha öyle özel de getirmiyor.
0 oy
(2,725 puan) tarafından
Bence kardeşin kizmamistir kocası bişey demiş olabilir
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kabul ederim kargo sonuçta ama 

Kargonun geldiği saatler hep saatleri ise beni çocugumu uyandırıyor rahatsız ediyorsa karşı çıkarım 

Yada çok sık sık oluyorsa işlerimi onun yüzünden dışarı çıkıp halledemiyorum karşı çıkarım 

Belki ablan o gün bir işi vardı kargodan dolayı gidemediği işin hafif kızmış olabilir sana belli etmek istememiş olabilir ama sürekli sürekli söyleme bence gel al noktası yap yada ne bilim bir kişi daha bul bazen ablana bazen diğerine gönder 
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Böyle bisey hissettiysen hemen bu alışkanlığından vazgeç. Kardeşin diye her şeyi tölere etmek zorunda değil 
0 oy
(3,050 puan) tarafından
Ben olsam sorun etmem. Benim de kardeşim köyde ben başka sehirdeyim internetten alışverişlerini bana link atar ben yaparım. Hatta onlara gitmeme yakın her seferinde sorarım alınacak sipariş verilecek bişey var mı diye. Ptt kargo ile gelmeyecek şeyleri kendime söylerim giderken de götürürüm. Bu tür seyleri sorun etmeyiz. 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Bi daha bisey alirken o paketi de sana aldim ac bakalim de :)))) kocasi bisey diyodur belki ya da ters zamanina denk gelmistir. Kargo her gun her hafta olqn bisey değil sonucta. Kardes bunu da kaldiramiycaksa ohoooo yani 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 338 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 1,873 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Dalin (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 210 göst.
18 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meleksss (4,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 430 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,137 cevap

34,863 kullanıcı

...