0 oy
1,593 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar annem aklıma kuşku düşürdü yoksa böyle bir şey aklıma gelmemişti bizim burda komşumun kızı var 24 yaşında başlarda pek samimi değildik ama annesi çok iyi kadın birkaç kere gittim onlara çağırdılar diye. Annesi kızına hep ters davranıyor sen anlamazsın yok sen bilmezsin tarzı tuhafıma gitmişti neyse kızı biraz saf gibi arkadaşa filan çabuk inanıyor akıl ver dedi bana bende yardımcı olmaya çalıştım elimden geldiğince buda samimiyete dönüştü benim oğlum var altı aylık onu sevdi ve sürekli bana gelmek istiyor bebeği seveceğim diye eşim evde oluyor falan bunu da biliyor başlarda çekingen davranıyordu Ama mesela geçen de bize geldi evi temizlerken iş bitti beni eve bıraksa olur mu dedi eşimden için bunu da anneme anlatınca işte kimseye güvenme fazla samimiyet iyi değildir falan deyince aklıma kuşku düştü az önce işte gene ne yapıyorsun vardın mı evine yazmış Ben de evet dedim ya geleceğim sana demiş biz yaylada oturuyoruz Ne zaman buraya gelseler her gün bana gelmek istiyor Ben de rahatsız olmaya başladım eşim sürekli evde oluyor affedersiniz külotla atletle gezmek istiyor bu sıcak havada Kübra edemiyorum de değişim bu kızcağız da bana yardım ediyor ama ben böyle fazla samimi olmayı istemiyorum işte aklıma kuşku düştü şüphelenmeli miyim de bilemiyorum ben nasıl kibarca sürekli bana gelmemesini söyleyebilirim 

49 Cevaplar

+7 oy
(15,224 puan) tarafından
Müsait değilim temizlik yapıyorum zırt pırt biseyler uydur. İçinin almadığı hiç bir ilişkiyi kabul etme. Ki kimse kimseyi evine bırakmak zorunda değil. Annen haklı. Gelmeyi biliyorsa gitmeyi de bilsin ya da zamanlı gitsin. Kimse kimseyle her gün gorusmesin bı zahmet.
-Reklam-
+1 oy
(916 puan) tarafından
Bacım bu başka insanlara karşı samimiyeti Ben doğru bulmuyorum kim ne diyorsa desin ne komşu ne de yabancı birileri Ben herkesten her şeyde beklerim
+1 oy
(5,346 puan) tarafından
Bacım bizim köyde evdeki karısını kovup genç kızı aldı Bi tane sapık öyle arkadaş gibi eve gelen kızı asla evine sokma şeytan heryerde unutma
tarafından
Bende 26 yaşındayım kız yaşlı değilim ama ne bilim eşim söylemesi ayıp yakışıklıdir da ne bilim anormal geldi hep gelmek istemesi
(5,346 puan) tarafından
O dediğim şahsın karısı da gençti ve küçük çocukları vardı. Zırt bırt gelmesin eşin evde olmasa neyse diycemde evdeyken olmaz bence
+1 oy
tarafından
Ya her ne kadar da arkadaşımla samimi olsam da asla eşi evdeyken rahatsız etmem . Ve fazla gidip gelmek bana göre değil. Sürekli buluşmak da hoş değil . 
(119,340 puan) tarafından
Katiliyorum
0 oy
tarafından
Sürekli müsait olmadığını de anlar
0 oy
(952 puan) tarafından

Sanmıyorum eşinle bir şey olduğunu ama takip etmekte fayda var. Eşin tarafından birşey olmaz ama belki onun hisleri farklıdır. 

Kıza gelirsek işim var müsait değilim de. Eşim evde olmaz de. İstemediğini söyle yani açıkça.
tarafından
Zaten esim yüzüne bile bakmıyor kızın ama kız hep geliyor ben kızdan gıcık aldım
(952 puan) tarafından
Yanlış anlama belliki eşini beğenmiş yaşı genç saçma düşünmüş olabilir ilişkini kes derim.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ya şüphelenmek değill de belki eşin onun umrunda bile değildir ya da öyle bi şey olsa bile iş eşinde biter eşine güvendikten sonra hiçbir şey olmaz amaa ben sevmem böyle şeyleri ne gerek var her gün her gün insan kardeşini bile çekemiyor yeri geliyor ki komşunun kızını ne diye çekeceğim bende komşuyla arkadaşla falan çok samimi olmayı gergin evime girip çıkmasını sevmem mesafe her zaman iyidir 
0 oy
(417 puan) tarafından
Bikaçkere gelmek istediğinde musait deılım cıkıcaz gibi cumleler kullan bırakır herhalde zamanla bencede sık sık gelmemeli
0 oy
(396 puan) tarafından
Eşim evde müsait değilim diceksin. Eş evde rahat olmak ister yaz günü  bide.  Kız la mesafe koy bıraz. 
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Ne münasebet ben eşim evdeyken kimseyi eve almıyorum valla . Hem ne alaka eşim onu eve bırakacak ilişkimi kez bence 
0 oy
(3,048 puan) tarafından
Karşına alıp konuşacak bişey yok. Gelmek istediğinde müsait değilim canım. Eşim evde baş başa kalmak istiyor benimle de. 
0 oy
tarafından
Eşim evdeyken misafir gelsin istemiyor de 
0 oy
(830 puan) tarafından
Anlatırken ben rahatsız oldum eşin gelmesin demiyor mu eşim rahatsız oluyor o yokken alırım bir ara de
0 oy
(2,701 puan) tarafından

Ben eşim evdeyken misafir bile almam eve biri geldiği zaman eşim gider o yüzden kabul etmem eşimde zaten evden gider bence eşim evde müsait degiliz söyle insanlara bile acıklama yapmaz zorunda kalıyoruz kendi eviniz istemiyorsan gelemez bu kadar.

Herhalde sende yardım için evine almışsın fazlaca, yüz göz olmanın anlamı yok 
0 oy
(679 puan) tarafından
Canım benim komşularım ve arkadaşlarımla ilişkim şöyledir kimin kocası evdeyse o eve gidilmez kocam evde müsait değilim o olmayınca gel daha rahat ederiz de olsun bitsin
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kabul etme. Eşimle planımız var müsait değilim de ve açıklama dahi yapma. 
0 oy
tarafından
Müsait değilim canım.kusura bakma de direk 
0 oy
(897 puan) tarafından
Değişik biri.. Benimde 3 bekar arkadaşim var bana msj atarlar müsait isin diye snr gelirler.. Eşim evde oldugunda asla ama asla gelmezler 
0 oy
tarafından
Canım de ki eşim evdeyken kimseyi istemiyor canm uzanmak istiyor rahat etmek istiyor o yokken gel buyur de. Ben sana haber veririm de. 

Kimseyle çok samimi olmak evet iyi değil ama bazen çok iyi inşa lar da oluyor zaten oturmasına kalmasından insan biraz da anlar çivisi falan mesela laf verirken eşine sürekli bakıyorsa falan kadınız yani anlarız karşıdakinin niyetini. 

Sen dediğim gibi topu eşine at.
0 oy
(2,151 puan) tarafından
Birşey olmamasi zamanla olmayacak anlamina gelmiyor. Telde aramasida iyi bari. Reddetme şansın var. Müsait degiliz canım sonra goruselim de. Ikincide tel açma. Üçüncüde aç evden çık evde degilim de. Zamanla anlayacaktir. Akraban bile olsa fazla samimiyet zarar verir. Yolun basında akilli davran canim

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 944 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 389 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Mrs. Right❤️ (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 385 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.