0 oy
389 göst.
Aile kategorisinde (249 puan) tarafından

Kaynanamlar geldi.(aramızda 3.5 saatlik mesafe var). Gelmedem birşey istiyor musun kışlık için alim mi dedi. Bende olur bamya fasulye patlıcan felan alabilşrsşn dedim. Bir geldi domates ve biber getirmiş. Domates ve biberlerin bir kısmını kendine burda kurutacak bir kısmını da burda yemek yapıp yiyecek. Et getirmiş(kurbanda kesilen) ben buzluguma atim diye değil kebap yapılsın yenilsin diye. Birde evde ne kadar takısı var takmış yeni gelinler gibi   :D art niyet aramalı mıyım sizce 

6 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Aramabosver o kadar yoldan cikmis gelmis moraliniz bozulmasin takilarinida calinmasin diye yanina almis takmistir :) 
(249 puan) tarafından
En içimi rahatlatan yorum oldu :) diğerleri benden betermş
-Reklam-
0 oy
(76 puan) tarafından
Yo bence arama ama isdediklerini  niye getirmemis  ben orda kaldım:D birazcıkta et size getirseymis  bide kurban  kesmednzmi  ah biz gelinler :D
(249 puan) tarafından
Yok bu sene kesemedik. Her zaman aynısını yapıyor. Birşeyler getiriyor ama yeniliyor yani bdn kaldırım diye değil. Kimse anne gibi olmuyor. Kadın otobüsle geldiği halde çuvalla doldurup öteberi alıp bana kışlık getiriyor
(76 puan) tarafından
E esin demesi lazım getirin diye senin demen uygun kaçmaz  canim o konuda haklsn  :)
0 oy
(449 puan) tarafından
Maşaallah kaynanana pişiresin diye et dahi getirmiş sende ordan buraya bamya falan istemişsin yani bizimki getirmez hayatta et hiç getirmez sizinkilere helal olsun 
0 oy
tarafından
Canım en azından yiyeceklerini getirmiş onu getirmeyen de var boşver. Takıları da eve hırsız girer falan diye getirmiştir belki
0 oy
tarafından
Takılarını taksin nolcak ki bence kaynanani sevmediğin için sana batmış ayrıca yediklerini getirmesi bile biseydir kimisi aramadan geliyor 
(249 puan) tarafından
Zaten gelmeden beni arayıp müsait misin diye sormuyorlar oğullarını bilgilendiriyorlarr
tarafından
Hiç değilse bise getirelim mi diye sormuşlar
(249 puan) tarafından
Sorup getirmemek de ne bileyim ;)
0 oy
(101 puan) tarafından
Keşke benimkide hiç değilse yediğini getirse şükret bence

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 945 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy