+1 oy
927 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
eşimle severek evlendim halen de seviyorum ... 19 yasında evlendim 20 de anne oldum çok erken l

yaşta anne olduğunu düşünüyorum ... eşime hemen çocuk istemiyorum demiştim oysa 

simdi 25 yaşındayım 2 çocuğum var varlıklarına Bbiinn şükür fakat gel gelelim ki evlilik beni çok yıprattı yorduu 

temizlik ev işi çoçuk ...eşimin tarafı .. 

esimi seviyorum ama bunu gösteremiyorum ...çünkü içimde o heyecan kalmadı yada ne bileyim çocuklar ile ilgilenmek beni çok yoruyor kendime eşime zaman ayıramıyorum.. gurbette yaşıyorum ailem yok eşimin ailesi zaten sıkıntılı yani ben onlarla vakit geçirdiğim de iyice sinir stres oluyorum 

hoş birşey değil evet ama elimde değil .. 

Rabbim eşimin de çocuklarımın da yokluğunu göstermesin yinede sizde durumlar nedir ? evlilik sizi de yıprattı mı 

48 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır yipratmadi bekar halimden daha mutluyum
tarafından
Benim bir Güneş'im var. Seninde evine inşallah tez zamanda bir güneş doğarsa adını sende Güneş koy♥️
tarafından
Ayy çok duygulandım güneş ismini çok seviyorum ama kuzenim koydu kızına rabbim nasip etsin yeterki canım masal koymak istiyorum zor ulaştıgim için masalım demek istiyorum hep masallar üzgün başlayıp mutlu sonla biterler ☺️❤️
tarafından
Masalda çok güzel canım. İnşallah masallardaki prensesler gibi tatlı bir kızın olur ❤️
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun rabbim senin yavruna hayırlı sağlıklı ömürler nasip etsin ☺️❤️❤️
tarafından
Aminn canım♥️
-Reklam-
0 oy
(473 puan) tarafından
28 yaşında evlendim 4 yıl sevgililik oldu o süreçte okudum çalıştım ailemle bolca keyifli zaman geçirdim dualarını aldım arkadaşlarımla tatile gittim ülkenin dört tarafını gezdim( öyle param yoktu tabi çalışıp onu yiyordum) istediğim şeyleri aldım eşimle de sevgiliyken yıpratmamak için iki haftada bir görüşürdük bu yüzden 4 yıl özlem ve sevgiyle geçti onunla da birçok şey yaşadık elbette keyifle. Tüm çeyizimi kendim yaptım aileme 1 TL bile borç bırakmadan 28 yaşında evlendim. 29 yaşındayım ve hamileyim. Evleneli 2 yıl olacak neredeyse hâlâ kapıları kolluyorum kocam gelmek üzere diye 6 yıldır birlikteyiz hâlâ onun mesaj sesini duyunca kalbim hızlanır falan. Yani hayır evlilik beni yıpratmadı daha çok gülen daha çok eğlenen biri oldum. Çünkü doğru yaşta birçok yönden huzura ulaştıktan ve kendi fikirlerimi özgürce ve doğru şekilde ifade edebilecek olgunluğa eriştikten sonra evlendim. 
0 oy
tarafından
O kadar yazacak şey var ki sadece diyeceğim şey yoruldum çok fazla yoruldum...
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Valla bende yiprandim ne yalan söyleyim evet esimi seviyorum ama ailesi hayat sartlari her gün neden evlendim.diye soruyorum kendime b.k vardi sanki 
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Çok şükür eşimden yana bir sıkıntım olmadı biraz dağınıktır onun dışında bir sıkıntısı yok ama ailesi benim boşanma sebebim oluyordu neredeyse beni de onlar çok yıprattı Allah hepimize sabır versin
0 oy
tarafından

Postu ben açtım zannettim :ermm: evlilikten nefret ettim ettirenler utansın 

0 oy
(608 puan) tarafından
Yıprandım valla keşke mesleğimi elime alıp da şu iğrenç kaynanadan ayrı evde yaşamak şartıyla evlenseydim eşimi çok seviyorum o da beni ama ailesinden çok soğudum zor katlanıyorum ve daha iki yıl oldu üniveriste sınavına girip işimi bahane ederek ayrılmayı düşünüyorum valla başka kurtulamam
0 oy
tarafından
Canım çok küçük anne olmuşsun gezecek dönemlerinde iki çocuk birde büyük sorumluluk Allah yardımcın olsun ben 31 yaşındayım iki çocuğa bakabilecek gücü kendimde bulamıyorum 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 498 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Muallime3455 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 251 göst.
0 oy
6 cevap 334 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 479 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde My Rose (396 puan) tarafından soruldu