+1 oy
929 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
eşimle severek evlendim halen de seviyorum ... 19 yasında evlendim 20 de anne oldum çok erken l

yaşta anne olduğunu düşünüyorum ... eşime hemen çocuk istemiyorum demiştim oysa 

simdi 25 yaşındayım 2 çocuğum var varlıklarına Bbiinn şükür fakat gel gelelim ki evlilik beni çok yıprattı yorduu 

temizlik ev işi çoçuk ...eşimin tarafı .. 

esimi seviyorum ama bunu gösteremiyorum ...çünkü içimde o heyecan kalmadı yada ne bileyim çocuklar ile ilgilenmek beni çok yoruyor kendime eşime zaman ayıramıyorum.. gurbette yaşıyorum ailem yok eşimin ailesi zaten sıkıntılı yani ben onlarla vakit geçirdiğim de iyice sinir stres oluyorum 

hoş birşey değil evet ama elimde değil .. 

Rabbim eşimin de çocuklarımın da yokluğunu göstermesin yinede sizde durumlar nedir ? evlilik sizi de yıprattı mı 

48 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Yıpratmak ne kelime anam bacım ağzıma mıçtı
tarafından
Amann bacım napalm kaderimiz buymus
(496 puan) tarafından
İç sesimsin .d
tarafından
Ah ah bu kadınlar hep çileyi derdi çekenler biziz :(
tarafından
Hshdhdh t
(710 puan) tarafından
Bı artı da benden ++++
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bugün imkanım olsa bugün bosanırım
tarafından
İsin en acı yani artık sevmiyorum o kadar soğudum ki yaptıklarından dolayı. Oda sevmiyor biliyorum. Bitmisiz yani
(347 puan) tarafından
Allah yardımcı n olsun
(2,835 puan) tarafından
Bazen insanın dayanacak gücü kalmıyor inceldigi yerden kopsun diyor keşke zamanı geriye alabilseydim
tarafından
Bende hamileyim Eylül 1 de dogumum var ondan sonra bakıcam caresine
(2,928 puan) tarafından
Yanlış anlamayın da zaten kötü giden bı evlilik var neden hamile kalıyosunuz sizin daha fazla dikkat etmeniz gerekmez mi onlarda aynı sevgisizliğini görecek amaaan bi can getirmeden önce çok etraflı düşünmek lazım
+1 oy
(13,895 puan) tarafından
Bir tel bile beyazım yoktu saçlarıma aklar düşürdü. 
(347 puan) tarafından
ah ahhh
(147 puan) tarafından
Aynen valla 19 evledim 20 Anne oldum 4 cuye hamileyim sacim da beyazlar var diyorum Bama diuo sen geldiginde vardi bazen konustugundq girtlagimi sikiuo sanki
+1 oy
(5,378 puan) tarafından
Cook cook yıprandım tek güzel yanı çocuğum var şükür ama keşke evlenmeseydim yanlış kişiyi seçmişim hiç uyumlu değiliz 
(347 puan) tarafından
Rabbim yardımcınz olsn
(5,378 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(3,122 puan) tarafından
Evlilik değil ama eş ailesi yıprattı ve eşim beni dinlemiyor bile yoruldum onların laf sokmalarından 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Evlilik değilde yaramaz oğlum beni yıprattı valla 
(347 puan) tarafından
aynen aynen çocuklar ev iş ...
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Valla bende seviyorum bana bi yanlışı olmadı ama bugunku aklım o gün olsaydı tövbe evlenmezdim 
(347 puan) tarafından
bende esimi seviyorum ama sevmek yetmiyor
0 oy
(7,339 puan) tarafından
Yıpratmakmı aaa ne münasebet şaftımı kaydırdı
(347 puan) tarafından
benimde benimde
(7,339 puan) tarafından
İyi hoşta hiç evlenmemeyi tercih ederdim
(347 puan) tarafından
bendeii
0 oy
(563 puan) tarafından
Evlilik degil ama cocuk yıprattı resmen yaşlandım 
(347 puan) tarafından
çocuklar ah çocuklar
0 oy
tarafından
Ayni hayati yasamisiz resmen gurbetteyim ailem 10 saat var aramda cok severek evlendim 18 de evlendim 19 da anne oldum 22 yasindayim ikinciye hamileyim cok yoruldum 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Yıprattıda lafmı soldum ben eski bem değilim ve herkes farkında daha 22 yaşındayım şen şakrakdım artık değilim herkes değişmişsin diıo 
0 oy
tarafından
Her şeyimiz aynıymış yaşımız bile:)) evlilik değilde şu geçim sıkıntısı strese soktu çok zor yollardan geçtik kaynanamla beraber oturuyoduk birden evi ayırdık ama bugünlere şükürler olsun eskisinden daha iyiyiz:)
(347 puan) tarafından
ben hiç bir oturmadım birde otursam herhalde saçıma beyazlar düşerdi
tarafından
Yok bacı haline şükret valla:))
(347 puan) tarafından
şükürrrr yarabbim
0 oy
tarafından
Evlilik değilde yaşadıklarım yıprattı 
(347 puan) tarafından
aynen çanm
0 oy
tarafından
Can çekişiyorm. Ne yipranmasi
(347 puan) tarafından
Ölüyoruzzz
0 oy
(2,366 puan) tarafından
18 de evledim 19 da anne oldum 21 de anne oldum şimdi 23 yaşındayım 5 aylığım, eşimi çok seviyorum elhamdülillah olduğum yerde hiçbir akrabam yok annem gil iki sat uzaktalar ne onlar ne ben ha deyince gidemiyoruz, eşim le ilk iki üç yıl çok sıkıntı lar çektik hep boşandı bosanicam deidm ama anlasmazlikalrdan büyük sıkıntılarimiz yoktu ama şiddeti vardı malesef aslında anlatmak istemezdim ama burnumu kırdı bnei motordan aşağı atı Bi anda bana vurmak isterken, şimdi beş yıllık evliyim çok uğraştım hiç vazgeçmedim hep sevdim uğraştım çünkü onu bırakmak istemezdim şimdi arkadaşlarıyla maç a gitti şükür kötü alışkanlığı yok kötü bıseyi yok bazı şeylerde ben görmüyorum ama okdar ugrasimin cabamim sonucunu aldım şükür, çocuklarını çok sever ilgilenir benide çok sever ilgilenir birsey olsada kırmaz artık birsekilde gönlümü almaya çalışır hersey zamnala düzeliyor ben birine bakıyorum birine o bakıyor beraber saat 11 den sonra birbirimizle ilgileniyoruz olsun yan yanayız seviyoruz düzeldi de elhamdülillah 
(347 puan) tarafından
allah bozmasın
(2,366 puan) tarafından
Allah razi olsun inşallah
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Eşimi hala çok seviyorum ama evliliği hiçbir zaman sevemedim. Sorumluluklar yüzünden insan sevmeyi sevgi göstermeyi unutup gidiyor sonra çocuk olunca onlarin sorumluluğu derken bütün duyguları yitiriyorsun sanki yani yoruluyorsun kimseyi sevmeye halin bile kalmıyor. Bekar olmak isterdim şuan. Çocuklarımı eşimi çok seviyorum ama çok zor yinede şükürler olsun halimize
(347 puan) tarafından
tam olarak duygularıma tercüman oldun  .....
0 oy
tarafından
Keşke kurtulabilsem gerçekten zor bir durum evlilik ....Allah herkeze yardım etsin 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Küçük yaşta evlenmeyi hiç düşünmedim çalıştım gezdim tozdum kah evde oturdum. Eşimle tanıştım iş yerinde evlendim çok şükür 18 aylık oğlum var ikisinden de vazgeçmem.ama işte ev sorumluluğu oğlum çok yaramaz biraz yıpratıyor 37 yaşındayım.
(347 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(12,953 puan) tarafından

Linç çi tayfa toplanın jsjsjs

Biz 5cı senemiz eşimle bu sene kızımız oldu şimdi 2 aylık. 
Eşimin evlilik fobisi vardı ben desen benden beş yaş küçük olduğu hem eski travmalardan istemiyordum. Geçen sene evlendik gün de eşimin doğum gününe denk geldi.  
İlk başlarda özgürlüğüm kısıtlı gıbı hissettim psikolojik glba geçtı. 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Yıpranma mı oda kelime mi ben 2 yıldır evliyim değil 2 sanki 100 yıllık evliyim gibi hissediyorum bir bıkkınlık bir bitmişlik evlendigime  bin pişmanım keşke hiç evlenmeseydim ailemden uzağa gitmeseydim evlendim başıma gekmeyen kalmadı 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 498 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Muallime3455 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 252 göst.
0 oy
6 cevap 335 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 479 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde My Rose (396 puan) tarafından soruldu