0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Özguvenli arkadaslari sahneye alalim :)( yada icinizde kalan sey varmi?

27 Cevaplar

+2 oy
(735 puan) tarafından

Eşim ve oğlumla kaynanadan uzak huzurlu sağlıklı imanli maddi güçlü:)) bir hayat yaşamak 

tarafından
Haha aynen .d guzsll
-Reklam-
0 oy
(6,164 puan) tarafından
Polis olmak ❤️
tarafından
Insallah olursun :)
0 oy
tarafından
Evlatlarımı hayırlı bir şekilde yetiştirmek 
tarafından
Insallah :)
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Evlatlarımın hayırlı olması eşimle çocuklarımla sağlıklı bir ömür 
tarafından
Amin insallah cumlemiz
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Sadece ben annem kızım ve kız kardeşim birlikte yaşamak hep birlikte olmak tek isteğim bu 
tarafından
Ayrimisin eşinle canim
(2,831 puan) tarafından
Hayır cnm ayrı değilim
0 oy
tarafından
Annemi bi günlük olsa görmek ve sarılmak:'(
tarafından
Annen vefat mi etti canim
tarafından
19 yıl oldu :(
tarafından
Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun kuzum
tarafından
Amin Allah razı olsun cnm
0 oy
(997 puan) tarafından
3 kızımın şöyle büyüyüp güzel bir meslek sahibi olduklarını ayaklarni üzerinde durdukları i görmek o zmn huzurlu bir yaşlılık gecirebilirim :)
tarafından
Amin insallah cumlemiz :))
0 oy
tarafından
İlçe başkanı ya da Başkan yardımcısı olmak istiyorum.

Türkçüyüm, uzun süredir siyasete ilgim var. 

Yıllar önce babam da İstanbul’un bir ilçesinin ilçe başkanıydı bende onun gibi başarılı bir siyasetçi olmak istiyorum 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ogullarimi sağlıklı bir şekilde büyütmek ve bahçeli bir ev istiyorum hemde çok istiyorum görenler bana dua etsin 1+1 olsa razıyım bahçeli olsun yeter. 
tarafından
Allah gonlune gore versin
0 oy
(48 puan) tarafından

Bebeğimin sağlıklı doğmasını çok istiyorum düşük tehlikem var umarım bu isteğim gerçekleşir :'(

0 oy
tarafından
Ailemin olduğu şehire taşınmak istiyorum allahim dualarımı kabul etsin inşaallah Amin 
0 oy
(1,753 puan) tarafından

Kızımı sağlıkla büyütmek ev almak ıstıyorum imkansız ama esımle bı ömür mutlu olmk bıde<3:)

0 oy
tarafından
Herşeyi kafaya takmaktan kurtulmak ve evime çocuklarıma odaklanmak kendimle barışık olmak 
0 oy
(7,434 puan) tarafından
Hayatta en çok istediğim sey annem babam olsun derdim oldumu anlatıyım sırtımı dayayim kardeslerimle gene hep beraber olalım isderdim ama biri toprakta biri akıl hastanesinde 
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Valla kiradan kurtulmak ferah temız mis gibi bahcelı bır ev hayalım ama işte hayal:(tabı en basta saglık mutluluk huzur esım ve meyvemız hep musmutlu olalm

0 oy
(626 puan) tarafından
birgün sabah uyandığımda insanların içlerindeki tüm kötülüklerin alınmış olması 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Evlatlarımı sağlıcakla huzurla büyütmek, iyi birer insan olduklarını, imanlı insanlar olduklarını görebilmek. 
0 oy
(496 puan) tarafından
Öncelikle sağlık ve huzur tabiki. İçimde kalan şey gelinlik giyememek. İstediğim şey de kendime ait evim ve eşyalarımın olması. İnşallah Allah bigun nasip eder ama çok zor. Bı de şunu eklemek istiyorum size normal gelen şeyler başkasının hayali olabilir. Bu hepimiz için geçerli. Bu gece biraz dertliyim. Teşekkürler iyi geceler 
tarafından
Rabbim şoyle icten ediyorum bu duayi hamileyim gonlunden geceni versin sana iyi geceler ;)
(496 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim  sağlıkla al bebişini kucağına
0 oy
(280 puan) tarafından

H.ayvan barınağı açmak :)

0 oy
(322 puan) tarafından
Benim bu hayattan en çok istediğim şey kitap yazmak. Kendi hayatımı anlatmak istiyorum. Hatta yazmaya başlamayı düşünüyorum. Umarım bir gün gerçekleşir 

İlgili sorular

+1 oy
42 cevap 559 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
83 cevap 1,210 göst.
0 oy
30 cevap 856 göst.
11 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 248 göst.

378,448 soru