0 oy
1,063 göst.
Aile kategorisinde (657 puan) tarafından
Ben bişey olmadığı sürece hastalık faln gibi aramıyorum. Eltimde beni aramaz. Siz ariyimusunuz birbirinizi evlerimiz uzak biraz çok gidip gelmiyoruz. Bayramda köye tatile gittiler sadece bı kere aradım bı daha aramadım eşimde niye hiç aramiyosun diyo. Bende mi tuhaflık var. 

67 Cevaplar

+2 oy
(3,826 puan) tarafından

Konuşmuyoruz ki :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Eltim  yok☺️
(137 puan) tarafından
Gorumcende yoksa senden iyisi yok
0 oy
tarafından
arama bosver
0 oy
(2,537 puan) tarafından
3 eltim var 3 ünü de ararım onlar da beni arar. Çok samimi değiliz ama kötü de değiliz olması gerektiği kadar. Sevmek zorunda değiliz birbirimizi ama bu ailede olduğumuz sürece birbirimize saygı duymalıyız
(657 puan) tarafından
Bizde kötü değiliz sadece aramıyorum fazla birbirimizi. Ben sevmiyorum telefonla konuşmayı onlarda aramadigi için ben arıyim onlar arasın diye dusunmuyorum
(749 puan) tarafından
Tam benim.kafa
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Uf valla iyi gün kotu gün  olmadıkça çok arama derim
0 oy
tarafından
Evet 

Niye aramıyorsun ki 

Biz nerdeyse hergun konuşuruz gider geliriz 

Ben iyiyim onlar benden iyi 
(657 puan) tarafından
Bı nedeni yok cnm. İki eltimde çok iyidir. Ama onlar hiç aramiyolar diye bende pek aramak istemiyorum.telefonla konuşmayida pek sevmiyorum birazda ondan.
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Eltim yok olsa da çok muhatab olmazdım herhalde 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Arıyordum baktım onlar aramiyor aramiyorum bende .. .
(657 puan) tarafından
Bende aramıyorum pek onlarda ben sonradan gelen gelin olduğum için benden bekliyorlar sanirsam
0 oy
tarafından

5 tane eltim var hiçbirini aramam 2 tanesi 2 3 ayda bir beni arar neden bizi aramıyorsun diye tamam arocam derim yine aramam:Dsevmiyorum telefonda konusmayi ama yanlarına gidince iyiyimdir

(657 puan) tarafından
Aynen cnm bendede o şekilde. Yanyana gelince iyiyiz ama pek aramıyorum birbirimiz.
0 oy
tarafından
Biz Urfa'da onlar Afyon'da yaşıyor.hic aramayiz birbirimizi,durumlarimiza cevap veririz arada.ama bizde afyona geldiğimizde beraber gezeriz,aramız iyidir 
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Bizim iliski biraz farkli. Aramam o yuzden 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Biz hiic aramayiz. Kaza bela doğum olacak öyle. Onun dışında eşler sürekli konusur birbiriyle. Eşim ara demez bilir onun karakterini. Bni zorlmaz biseye
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bende aramam yüz yüze gelince konuşuruz ama uzakta ne o arar ne ben
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aranızdaki ilişkiye bağlı tatlım 

Demekki kaynaşamamışsınız
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Yok aramam her hafta görüşürüz ama hiç arayıp sormayız birbirimizi yüz yüze geldiğimizde de öyle bir muhabbet etmeyiz zaten eşime kalsa msj bile atmama kızar ona sinir oluyor çünki :-) 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Numarası yok bende :)
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Aramam oda aramaz 
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Tanımıyorum kendisini benden önce evlenmş kaynım arar bayramda seyranda ama onla hiç tanışmadım
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Eltim vardı artık yok aramazdım bende herhalde ama o bana rahatlık vermezdi eminim
0 oy
tarafından
Elti görümce yok bende 

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 866 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 246 göst.
0 oy
10 cevap 381 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (270 puan) tarafından soruldu