0 oy
863 göst.
Aile kategorisinde (81 puan) tarafından
Kaynanama gittik eşimle.

Balkonda eşim ben kayinbaba kayinvalide ortanca elti oturduk. Sohbet ediyoruz.

Bir ara kayinvaldem dedi ki ben herkesin çocuğunun ağzına tükürürüm. Bende dedim ki gülerek, anne ilerde çocuğumuz olursa sakın bizimkine yapma. O da dedi yooo vallahi yaparım, bana çeksinler dedi.

Bende istemiyorum ama ben dedim.

O da senin ruhun bile duymaz dedi.

Bende çocuğu sana vermem dedim.

Araya laf girdi kaynadı gitti sohbet.

Ordan çıkıp evimize yürüyünce, yolda eşime dedim ki, annen ilerde böyle bisey yapmasın.

O da yapmaz dedi.

Bende ama öyle konuşmadı dedim.

Yaparsa elinden al cocugu anne biz istemiyoruz de dedim.

Ben diyemem dedi.

Ama ben istemiyorum dedim.

O da anneme dediğin laf yanlıştı elinden alırım falan.

Bende dedim ki normal bi zaman da almam ama böyle birsey olursa alırım dedim.

Sinirlerim bozuldu

33 Cevaplar

0 oy
(11,249 puan) tarafından
Sırf bu tipler yüzünden insanin cocuk yapasi gelmiyor tükürmek nedir ya aman diyim kuzum sakın kınama kaynanani ona çekmesin 
(81 puan) tarafından
Allah yazdıysa bozsun kız
(11,249 puan) tarafından
Iste kınama valla neyi kimarsan nasina geliyor :)
(81 puan) tarafından
Doğrudur ne diyim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu çocuğun ağzına tükürme işi de yeni moda oldu hey Allahim ya çok istiyorlarsa yapsınlar bir tane daha cocuk, istedigi kadar tükürsün
tarafından
Kaynanalar hep böyle galiba ya benimde kaynanam sezeryan olcam diye laf yapıyor bebek ters benle alakalı değil dedikçe inadıma doktor ne biliyor diyo
(81 puan) tarafından
Ay haspam, o doktor boşuna okudu , bir not deki kalp atışı sayısına bak deseydin
Benimki de aynı doktor bilmez bunlar bilir
tarafından
Takmış normal doğum diye en son dayanamadım napiyim bebek ters , zorla mı doğuriyim dedim hayırlısı olsun yani napiyim dedikçe üstüme geliyor çok düşüncesiz insanlar ya bişey diyince hemen kendisi en iyisini biliyor afedersin doktor bunun yaninda b.k yemiş
(81 puan) tarafından
Sen zaten hamilesin üstüne gelmemesi gereken bir dönemde bir de ona laf anlatmaya çalışıyorsun.
Allah yardımcımız olsun vallahi ne diyim
tarafından
Hepimize canım
0 oy
(2,726 puan) tarafından
İyyyy iğrençlik değil de ne bu ? Öpüşürken 40 bin çeşit parazit 250 bakteri değişimi oluyor... Kaldı ki el kadar bebeğin ağzına tükürmek.. ıyyyy gerçekten ıyyy
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Sende onunkine tükür bir

:D

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kaynanan ne iğrenç Bi kadın böyle  iğrendim valla
0 oy
tarafından
Ben olsam senin yerinde şimdi bı iki kişi linclerde beni madem kaynananin böyle huyu var o ölene kadar çocuk yapmam pis kadın ağza tükürmek ne dmeekse
(81 puan) tarafından
Kız zaten 3 yıllık evliyim çocuğum yok
Kaynana böyle derse hepten stres yapıyor insan
tarafından
Böyle kadına çocuk verilmez bacım çocuğa yazık ağza tükürmek ne demek
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Ay dağa neler duyucam valla merak ediyorum Allah akıl fikir versin allhtan  benim kaynanam bunları bilmiyo 
(81 puan) tarafından
Çok şükür
Bizimki bilip uygulamak istiyor pis kadin
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benim görümcem de aynısını söylüyordu ama şaka yollu söylediğini biliyordum sonuçta koronavar hastalık var böyle bir şey olmadı tabii ki ama ben gülüp geçiyordum boş ver sen de gül geç
(81 puan) tarafından
Bizimki yapar ve diğer iki torununa yapmis dediğine gore
0 oy
(6,320 puan) tarafından
Çocuğu vermem demek yerine, ağız içerisinde bir çok bakteri ve mikrop olduğunu özellikle savunmasız bağışıklığı düşük çocuklarda daha çok hastalık kapma riski olduğunu belirtip ek olarakta bir çocuk nasıl yetiştirilir zaten yetiştiren kişileri örnek alacağını belirtebilirdin canım. 
(81 puan) tarafından
Ben üç gelinden tek okumuş olanim ve bana aşağılık kompleksinin bir göstergesi olarak sürekli cahilsin der, diğerlerine demez. Bir de bunu desem acaba sonum ne olur
(6,320 puan) tarafından
Aaa hadsize bak seninle bu şekilde konuşmasına nasıl izin verirsin. Muhatap olup aynı ortamda bulunman bile hata
(81 puan) tarafından
İşte o olmuyor :) 3 senedir evliyim 2.5 yıldır he der gecersim hiç karşılık vermezdim, en ufak şeyde sen daha cahilsin derdi.
Allah in izniyle bu son zamanlarda susmuyorum.
Hadsizliklerine o kadar sustum ki ama konu çocukla tutamadım kendimi
0 oy
(2,460 puan) tarafından
Dengesiz pislik
(81 puan) tarafından
Pislik ki ne pislik
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Böyle insanlar annelerini melek sanıyorlar ya eşine lafım yok canım benimki de aynı boklugu yapmaya kalktı annesinin boş olduğunu gördü bizim tartışmamız yemek konusuydu annesi bizi kendine yemeğe çağırıyordu her akşam 4 kez gittim 4 kez de menemen yedik yemeğe lafım yok ama.madem yapmicaksin zor gelecek sana çağırma ben yemek yapmayı biliyorum evimde de dolabım var eşimle birbirimize girdik sen bans neden yemek yapmıyorsun aç kaldım bugün diye dedim annen menemen yapıp geçecek.ise çağırmasın her gün aynı şeyi yemek zorunda değilim dedim  o gün son oldu daha da gitmedik ki aynı apartmanda oturuyoruz 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Doğmamış çocuğa.... Bizde de vardır o doğru mu değil saçmalık ama inanan büyükler var hele bı çocuk dogur ozman düşünürsün sana msj vermiş çocuk yapın dye
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Kayinvalidem oyle bisey yapmadi yapsaydi lafta kalmazdi asla parcalardim ben gelemem boyle seylere 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 501 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Mine.k (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 800 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Senemerken (690 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,359 göst.
8 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 376 göst.