0 oy
859 göst.
Aile kategorisinde (81 puan) tarafından
Kaynanama gittik eşimle.

Balkonda eşim ben kayinbaba kayinvalide ortanca elti oturduk. Sohbet ediyoruz.

Bir ara kayinvaldem dedi ki ben herkesin çocuğunun ağzına tükürürüm. Bende dedim ki gülerek, anne ilerde çocuğumuz olursa sakın bizimkine yapma. O da dedi yooo vallahi yaparım, bana çeksinler dedi.

Bende istemiyorum ama ben dedim.

O da senin ruhun bile duymaz dedi.

Bende çocuğu sana vermem dedim.

Araya laf girdi kaynadı gitti sohbet.

Ordan çıkıp evimize yürüyünce, yolda eşime dedim ki, annen ilerde böyle bisey yapmasın.

O da yapmaz dedi.

Bende ama öyle konuşmadı dedim.

Yaparsa elinden al cocugu anne biz istemiyoruz de dedim.

Ben diyemem dedi.

Ama ben istemiyorum dedim.

O da anneme dediğin laf yanlıştı elinden alırım falan.

Bende dedim ki normal bi zaman da almam ama böyle birsey olursa alırım dedim.

Sinirlerim bozuldu

33 Cevaplar

0 oy
(95 puan) tarafından
Deseydin ya annenin lafı yanlış değil miydi hey Allahım ya kendilerinin huyu yetmiyo bide tukuruyolar kendilerine benzesin birken iki olsunlar
(81 puan) tarafından
Dedim tabi, annen o lafı soylemeseydi bende öyle cevap vermezdim.
Kendini çok beğenmiş, bir de diyor ki bana çeksinler diye tükürürüm
(2,438 puan) tarafından
Oğlunada tükürmüş belli. Çok mu becerikli de ona çeksinmiş.
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Öyle bişey de mi varmış ne saçmalıklar ya asla izin verme.kafasi gidik heralde
(81 puan) tarafından
ALLAH in izniyle izin vermem ama mesela bebek doğduktan sonra eve geldiğimizde misal ben wc ye gittim ya da banyo yaptım ya da uyudum. O da yanımızda durumu fırsat bilerek yaparsa
(197 puan) tarafından
Kafasına koymuşsa yapar ama sende her seferinde tepkini göster
0 oy
tarafından
Bir dakika ya! Ağzına tükürürüm derken ? Mecaz anlamda söylemiştir inşallah değilse bir kliniğe kapatılmalı en acilinden!
(81 puan) tarafından
Gercek söyledi.
Ve ben o lafa karşılık verdiğim için eşim, ama sende anneme yanlış konuştun dedi
0 oy
(2,827 puan) tarafından
Allah'ım bu ne kadar cahillik ya bebeğin ağzına tükürmekte ne oluyormuş cahilliğin kaçıncı safasi Allah aşkına midem bulandı ufacık çocuk enfeksiyon kapar sakın ama.sakin izin verme ve yanlız birakma.
(81 puan) tarafından
Allah in izniyle izin vermem ama bebek kucağındaki mesela şu istedi benden ben şu verene kadar ağzına tukururse
(2,827 puan) tarafından
Eyvah eyvah Allah akıl fikir versin cnm cahil insanla uğraşmak çok.zor
(81 puan) tarafından
Amin gerçekten oyle
0 oy
(590 puan) tarafından
gecenlerde burda gene bi post okudum kaynanasi kizinin agzina tukurmus yani ne kafasi bunlar allah akil fikir versin tukurunce zaten hemende ona benzicek ahahaha slk
(81 puan) tarafından
Ya bir de egolu.
Diyor ki bana benzesin diye tükürürüm.
Sen çok mu iyisin ?
***** kadın ya
(590 puan) tarafından
of igrenc igrenc seyler
(590 puan) tarafından
elizabet soyundan herelde neyi varmisda ona benzesin o gitsin gunlere kisir yesin milletin cocugunun agzina tukurene kadar
(81 puan) tarafından
Ya gelinin seni gülerek uyarıyor anne yapma diye.
Yapma işte.
Ama bu uykudan sonra sert ifade ile kizarsan gelin kötü
(81 puan) tarafından
Kız şaşırdım zaten, bana benzesin diye tükürüyor diyor.
Pardon da seni ben bwgeniyor muyum acaba?
Sen kimsin kokmuş seni
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Iyyy pislik kadınn!! Küçücük bebenin ağzına mı tükürecek gitsin kendi oğlunun ağzıma tükürsün önce. Midem kalktı yeminle
(81 puan) tarafından
Pislik ya.
Bir de ben istemiyorum diyorum sakın yapma çocuğum olursa, usteliyir vallahi öyle bir yaparım ki haberin bile olmaz
(4,668 puan) tarafından
Sen de ona de ki,eger yaparsan hakkım sana helal değil. Iki dünyada da elim yakanda olur. Allaha bütün lanetlerini sana yağdırması için dua ederim de.
(81 puan) tarafından
Belki böyle dersem Allah tan korkar da yapmaz
0 oy
(887 puan) tarafından
Burda çok rastladım böyle kaynana şikayetlerine ağzına tükürürümler, yok ağzına tükürcemler, yok tükürmüş falan böyle bir adet bie ayet var da mı haberimiz yok ne saçma s.alak işler bunlar ya mikropluk ve pislikten başka birşey değil, ne cahil insanlar var ya kaçıncı yüzyıldayız 
(81 puan) tarafından
3 senelik evliyim,
2,5 yıl sustum.
Simdi Rabbım nasip ediyor şükür karşılığını veriyorum.
Ki verdiğim halde böyle usteliyor.
Öyle de bir yaparım senin haberin olmaz gibi
(887 puan) tarafından
Üstlensin zamanla oda alışır sen geri adım atmadıkça elbet bir yerde susacak, sen el kadar bebeyi eline bırakmayacağına göre baksın bakalım kimin neyden haberi olmuyor, kendilerini çok akıllı zannediyorlar bi kendileri doğurmuş bi kendileri ana olmuş herşeyi onlar biliyor zaten anasının karnından bilerek çıkmışlar sanki
(81 puan) tarafından
Gerçekten tam dediğiniz gibi , bir tek o bilir, başkası bilmez etmez.
Tek anne olan o, benim annem anne değil çünkü
(887 puan) tarafından
Kendini de anneni de ezdirme saygısızlık yapma ama baktın haddini aşıyor sende ağız dolusu hakkını ver canım, rabbim onun eline muhtaç etmesin onuda sana etmesin inşallah
(81 puan) tarafından
Amin
Rabbım ele avuca düşürmeden onun canını alsın
Aminn
0 oy
tarafından
Ne kadar iğrenç bişey ya söyliyemem filan tabikide cocugu elinden alırım tükürmek nedir el kadar mis gibi kokan bebeye eşinde safmı yani arkadaşım tükürmekten bahsediyorsun. Bir yaşıma daha girdim tükürerek benzediğini.
(81 puan) tarafından
Annesi olunca konu, yok ben alamam yapamam.
Kadın da kendini beğenmiş, bana benzesin diye yapacam dedi.
Yapma diyorum istemem diyorum diyor ki senin haberin bile olmaz
tarafından
Beş dakika olsun yanından bile ayırma olunca bence Allah korusun enfeksiyon bile kapar iki cocugum küvesde yattı okadar zorkı. Yeni doğan cocuk öpmeyin bile diyor doktorlar kaldıki tükürmek çlk yanlış herkesin annesi var yanlışını hatasını görünce cevabını vermeli en güzel cevabi vermişsin zaten
(81 puan) tarafından
Şu an çocuğum yok.
Ama nasip olursa bu kadın beni dinlemez gibi geliyor.
Ama Allah in izniyle en başta buna rizam yok.
0 oy
(2,995 puan) tarafından

İyi ben anneme söyleyeyim o da tükürsün teyzelerimde onlar da  tükürsün  ben birsey diyemem önüne gelen çocuğun ağzına tükürsün  deseydin:)) bu ne ya geçen gün yine böyle bir post görmüştüm. Yani çocuğa kim bakıyorsa büyütüyorsa haliyle huyu suyu ona benzeyecek nedir bu tükürme istegi kaynanalar anlayamıyorum.İs çocuk  bakmaya gelince ben bakamam tükürmeye gelince baş sıradalar lama kaynana

(81 puan) tarafından
Aynen deseydi besinini babaannesi alsın,  derki babası alsın.
Ama olay tükürmeye gelince en önde
0 oy
(178 puan) tarafından
Igrenç biri zır cahil hem de 
(81 puan) tarafından
Yok olur mu hiç
Biz cahiliz
O olgun
Pis kadin ya
0 oy
(2,465 puan) tarafından
Ağzına tükürünce niye bebek ona benzesin anca enfeksiyon kapar başka birşey olmaz izin verme tabiki cocuklar geline benzemesin diye ne yapacaklarını şaşırdılar vallahi
(81 puan) tarafından
Aynen oyle,
Bir arada memleket meselesi geçti.
Eşim annemin memleketini dedi, bu x'li dedi
Bende dedim ki hayır ben y'lim(Babamın memeleketi)
Hemen oradan atladı hayır sen z lisin artık dedi.
Benim çocuğum Allah in izniyle tabi ki de karakter olarak bana benzeyecek
0 oy
tarafından
O zaman bende senın agzına tukureyım sende bana benze deseydın ay delırıcem kucucuk bebegın agzına koca yaslı baslı ınsanın pis agzı nasıl kıyar ınsan ha
(81 puan) tarafından
Lafa gelince kıyamaz, tükürmeye gelince kiyar
0 oy
tarafından
Benimkide dedi yüzüne karsı ıyyy iğrenç bişey dedim sustu kaldı. Muhtemelen doğurunca yaşnız basına bırakmıcam kim istiyo ki sana benzemesini derim büyük ihtimal
(81 puan) tarafından
Bur daha konu geçerse Allah in izniyle diyeceğim, ben dana benzesin istemiyorum diye
0 oy
(261 puan) tarafından
Senin agzina kim tükürdü bebekken acaba kime cektinde böyle igrenc biri oldun deseydin yeriydi
(81 puan) tarafından
Kız bende sana vermem o bile laf oldu onu desem ne olurdu.
Pis kadın ya
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Eşine gel önce ben senn ağzına tüküreyim o zamn hoş olyomu Bi deneylm deseydn
(81 puan) tarafından
Kız gülerek söyledim ona rağmen ısrarla devam eden böyle desem anlar mı :)
0 oy
(94 puan) tarafından
Iyyy midem bulandı resmen pissss. Ben eşimi bile takmam valla bende o an ben senin ağzına s.ç.y.o. muyum sen ne istiyorsun benim çocuğumdan derim . Valla kusura bakma ama bunun ruh hastalığından başka bir açıklaması olamaz.! 
(81 puan) tarafından
Ya ben öyle diyemem işte.
Şu an çocuğum yok.
Olduğunda ben lohusaligimla mi uğraşayım yoksa aklımda hep kuşku olup onu mu düşüneyim
(94 puan) tarafından
Evet yani ne anlıyorlar böyle cahil cahil işler yapmaktan bilmiyorum.. çocuğum hasta olursa davacı olurum falan de hapislik olur bu işin sonu de. Yada kendin söyleyemiyorsan laf taşıyan birine söyle iletsin :) Allah yardımcın olsun bacım
(81 puan) tarafından
Amin cümlemizden.
En iyisi laf taşıyan birine :)
0 oy
(388 puan) tarafından
Ya ana kuzusu ya. Beyin yok senin eşinde sanırım. Annesine laf edemiyor diye cocuğa tükürmesine izin verecek. Maşallah 
(81 puan) tarafından
Sorma sorma kiz
0 oy
tarafından
Ben hiç duymadim eş tarafından ama belki de olmaz diye herkese dedim ki, bu tükürme olayını ben açtım konuyu, valla ben kulum belki benim haberim olmaz ama eğer biri böyle bişey yaparsa ya da yaptıysa benden helallik almadan ölmesin,işeyemesin bas bas bagirsin dedim, işte ben böyle bişey yaptım hakkını helal et diye kendiliğinden gelsin itiraf etsin dedim :D idrarını yapamamak çok kötü bir şeymiş çevrede duymuştum Allah'ım yaşatmasın kimseye.

Velhasıl kelam böyle bir duyuruda bulundum herkese :D
(81 puan) tarafından
Güzel bir önlem :) Allah razı olsun
tarafından
Amin canım senden de :D
0 oy
(12,672 puan) tarafından
Kendilerinden sonra da huzur vermeyecekler ya kendilerine benzeyen torun bırakmak istiyorlar başımıza 
(81 puan) tarafından
Allah yazdıysa bozsun
(12,672 puan) tarafından
Bence de bizden doğanlar bize benzesin :)
(81 puan) tarafından
Karakteri bana benzesin
Aynen zaten soyadı babasından alıyor çekmesi de biz olsun
(12,672 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sen büyütüyorsun canım sana  benzer zaten  o ne yapsa boş:)
(81 puan) tarafından
Yılanın başını küçükken ezmeli :)
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Sen varsın yetyosun bi tane daha benzeyen napcan deseydin. Bu millet kendini çokmu bepenyo acaba her kesi kendine benzetmaya çalışyor.
(81 puan) tarafından
Kız öyle diyor, bana benzesin diye tükürürüm ben diyir

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 496 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Mine.k (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 788 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Senemerken (674 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,353 göst.
8 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu