0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (14 puan) tarafından
Kizlar esimle 2 aydir ayriyiz daha dava yok surekli cocugun esksikleri oldunu soyluorm bahaneler üretiyor is yerinde sknti oldu bilmem maasim tam yatmadi anlasmali bosanma icinde surekli atlatior ve eminim bu bole gidecek ne anlasmli bosanmak icin ne para vermek icin surekli bahane uretecek pazartesiye kadar sure verdm 

Sorum su barodan avukat isdemeyi dusunuorm oda biraz suruor ondan once tedbir nafakasi acabiliormuyum 

2 Cevaplar

0 oy
(491 puan) tarafından
4 aydır ayrıyız özel avukat tuttum  davalar açıldı dilekçeler verildi ama tedbir nafaka henüz çıkmadı çocuğumun ihtiyaçlarını almıyor babam karşılıyor 
(14 puan) tarafından
Davayla birlikte hemn baglanir diolar neden ole oluor aceba
(491 puan) tarafından
Bende anlamadım yakında bağlanır inşallah
(14 puan) tarafından
Avukati ne kadara tuttunuz
(491 puan) tarafından
Boşanma ıçin  12 bin eşyalar ve altınlar davası için ayriyeten para verilecek onların davasını açmadım henüz şimdilik sadece boşanma için 12 bin
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
Tedbir nafakasının bağlanması dört ayı buluyor eğer boşanmaya kararlıysan zaman kaybetme bnada alamazdi takı bağlanana kdr eş.sk gibi atıo heray yetmiio ama cebinden cikio mu cikio o ona yeter 
(14 puan) tarafından
Neden okadar uzun suruor davayla birlikte baslior diorlar aceba şehirdeki mahkemenn yogunluguna goremi deisio
(968 puan) tarafından
Bana da öyle demişler di ama ilk mahkeme görüldükten sonra baglnio

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Esmerqueen (2,693 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
9 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Meleknaz25 (25 puan) tarafından soruldu