0 oy
703 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba. Biz eşimle karşılaşmadan 3 ay önce eşim erasmusla farklı ülkeye eğitim için kayıt yaptırmış. Ama aksilik çıkmış gidememiş. Gitseydi biz karşılaşmayacak ve tanışamayacak olacaktık. Kader işte senin yüzünden erasmusla gidemedim dedi. Bende kırıldım benim yüzümden gidememiş beyefendi. Ben hiç tanımıyordum bile o zaman. Gece gece üzdü beni. 

23 Cevaplar

+2 oy
(14,036 puan) tarafından
Bazı erkekler niye bu kadar boş konuşuyorlar 
-Reklam-
+1 oy
(2,097 puan) tarafından
Üzülmeye yer arıyor olabilir misiniz sadece soruyorum (:
tarafından
Hayır :/ biraz hassasım ama bence buna üzülünmez mi :/
(2,097 puan) tarafından
Bilmem belki de biz birçok şeyi aştığımız için bana o kadar normal geldi ki :) Kendince takılmış işte. Mesela benim eşimin de uçak fobisi var evlenmeden önce hep her yeri gezeriz, atlar gideriz diye hayaller kuruyorduk evlendik hiçbir yere gidemiyoruz. Ben de bazen laf atarım ona senin yüzünden gezemiyoruz diye. Ne yapalım böyle böyle kabulleniyoruz birbirimizi... Kader nasip kısmet
(3,140 puan) tarafından
İç sesim olabilir misin aynısını içimden dedim :))) baktım sen yorum yapmissin
0 oy
(7,797 puan) tarafından
Sende deseydin gitseydinde bende seni almazdım die
0 oy
tarafından
Laf olsun diye demiştir bnce
0 oy
tarafından
Ay benim de ne hayallerim vardı senin yüzünden gerçekleşmedi deseydin hödüğe
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çok gitmek istiyorsan daha kapı orda de 
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Kırıcı gerçekten 
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Sen tepki vermedin mi öyle dediğinde? Üzüldüğünü eşine belli etmelisin..
tarafından
Ettim tabiki de. O da yanlış anladığımı söyledi. Üstelik dün çiçek almış sürpriz yapmak istemiş az önce getirip onu verdi
(1,246 puan) tarafından
O zaman uzatılcak bi durum yok bence canım şakasına demiş olabilir normal bence sende uzatma tatlıya bağlayın
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Gitme üstüne üstünden zaman geçmiş şimdi yurt dışı aklına geldiğine göre (öğrenci değişim programı ) cebinde parası azalmıştır yada istediğini alamamıştır hatalı olmakla birlikte öfkesini sana kusmustur.Yarin alirsin ifadesini :))
0 oy
tarafından
Şaka yapmistir kız . Seninle ne alakası var 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Kız şaka yapmıştır bence benim ki de bazen ben ne güzel bwn alcaktim ya kandırdın beni diyo:)
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Laf olsun iste...
0 oy
(482 puan) tarafından

Seninle  tanismasinin kader olduguna inaniyor. Erasmus yapmasinin kaderde olmadigina neden inanmiyor :D

0 oy
tarafından

Aynen keşke erasmusa gitseydin benim yerime bi başkasını bulurdun, o zaman da seninle bir ömür geçirmek zorunda kalmazdım deseydin:D

0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bazeb lafın nereye gdieceğini bilmeden şaka yapıyolar onlar öyle arkadaşlarına falan alışmışlar kırılacağımızı düşünemeyebiliyolar ama gonul almayı biliyosa sıkıntı yok yorumunu okudum çiçek aldı özürdiledi demişsin bence uzatmaya gerek yok 
0 oy
(13,278 puan) tarafından

Şakayla karışık sitem olarak dediyse bence sorun etme ben de eşime derim bazen ne zorum vardı da işe girer girmez senle evlendim diye be güzel gezer tozardim :) ama şimdi şöyle de bir durum var beni seven bir eşim var ben de onu seviyorum tabi bir tane de oğlum var evlendiğime pişman değilim ona rağmen de acaba evlenmesem gezsem tozsam nasıl olurdu da diyorum bazen 

0 oy
tarafından
E gitseydin zincire mi vurdum seni desene kız
0 oy
(11,381 puan) tarafından
Ben olsam gitseydin elinden alan var mı derdim bence takılmış esin gidecek olan insan her türlü gider kafasına koymuş olsaydı bence takılma 
0 oy
(93 puan) tarafından
Kız Allah seni ne yapmasın aslında güzel birşey söylemiş eşin . Yani seni tanıdım gitmedim sen erasmusumdan  da önemli oldun senin yüzünden gidemedim ...  Sen de gülüp deseydin tabi ki cazibeme kapildin  ben mi dedim kapıl bu da benim özelliğim deyip gulseydin. Bazı lafları kendinize çekin da 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Of Allah aşkına şaka yapmış buna kırılacak bir şey mi var ya

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 568 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 480 göst.