+1 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde (7,036 puan) tarafından
Kızlar eşim ve oğlum dün ölümden döndüler bizim dükkan evimize yakın eşim oğlumu alıp dükana götürdü biraz oyalansin diye neyse işte gittiler gittikten 2 saat sonra aniden silah sesleri geldi yüreğim ağzıma geldi yarabi koru dedim hemen evde kurabiye eşya vardı kolu komşuya dağıtım 2 saat sonra eşim geldi oğlumu getirmiş az kalsın oluyorduk dedi ne oldu dedim dükkanın karşındaki daireye saldırı olmuş husumetlisi pompalı ile taramış ve sokağın başında sıkmaya başlamış eve kadar ve o dakika eşim oğlumu alıp arabaya binmiş 2 dk sonrada silahlar patlamış eşim hemen oğlumu eğip üzerine kapanmış ve mermi arka cama değmiş şükür bişi olmadı ikiside iyi siz siz olun sadaka vermeyi ihmal etmeyin belkide o verdiğimiz sadakalar korudu eşime ve evladımı hala olayın şokundayim oğlum 2 buçuk yaşında sabah uyandı babası ise gidiyirdu babasına kapıdan baktı ve baba silah patladı dedi ben şimdi bu çocuğa nasıl unututacam o korkuyu ve mermilerden biri 7 yaşındaki bir çocuğa da değmiş boğazından girmiş çocuğun şuan yoğun bakımda ailesi perişan o çocuğun yerinede benim eşim yada oğlumda olabilir di kızlar hala şoktayım çok büyük bir bela atlatik kızlar şimdi ben nasıl oğluma unututacam o görüntüleri durup durup anne silah patladı diyor 

22 Cevaplar

0 oy
(13,841 puan) tarafından

Ay Rabbim korusun :(Rabbim fırsat vermesin kotuye ahh o küçük çocuğun da şifasını versin inşallah icim yandi

(7,036 puan) tarafından
Amin cnm amin Allah'tan bulsunlar belalarıni
-Reklam-
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Az sadaka çok belayı def eder. Geşmiş olsun. 
(7,036 puan) tarafından
Sağol cnm Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 322 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 452 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
+1 oy
70 cevap 815 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde sweetlady (629 puan) tarafından soruldu