+1 oy
673 göst.
Diğer kategorisinde (7,036 puan) tarafından
Kızlar eşim ve oğlum dün ölümden döndüler bizim dükkan evimize yakın eşim oğlumu alıp dükana götürdü biraz oyalansin diye neyse işte gittiler gittikten 2 saat sonra aniden silah sesleri geldi yüreğim ağzıma geldi yarabi koru dedim hemen evde kurabiye eşya vardı kolu komşuya dağıtım 2 saat sonra eşim geldi oğlumu getirmiş az kalsın oluyorduk dedi ne oldu dedim dükkanın karşındaki daireye saldırı olmuş husumetlisi pompalı ile taramış ve sokağın başında sıkmaya başlamış eve kadar ve o dakika eşim oğlumu alıp arabaya binmiş 2 dk sonrada silahlar patlamış eşim hemen oğlumu eğip üzerine kapanmış ve mermi arka cama değmiş şükür bişi olmadı ikiside iyi siz siz olun sadaka vermeyi ihmal etmeyin belkide o verdiğimiz sadakalar korudu eşime ve evladımı hala olayın şokundayim oğlum 2 buçuk yaşında sabah uyandı babası ise gidiyirdu babasına kapıdan baktı ve baba silah patladı dedi ben şimdi bu çocuğa nasıl unututacam o korkuyu ve mermilerden biri 7 yaşındaki bir çocuğa da değmiş boğazından girmiş çocuğun şuan yoğun bakımda ailesi perişan o çocuğun yerinede benim eşim yada oğlumda olabilir di kızlar hala şoktayım çok büyük bir bela atlatik kızlar şimdi ben nasıl oğluma unututacam o görüntüleri durup durup anne silah patladı diyor 

22 Cevaplar

0 oy
(2,945 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yıllar önce oturduğumuz ilçeden ile gittik yolda bir teyze para istedi babam vermedi iki adım attı geri döndü içine sinmemiş verdi biraz para. Kadın Allah yolunuzu açık etsin diye dua etti. Yolcu olduğumuzu bilmiyor aslında. Gece eve dönerken yolda kar vardi araba kaydı yolun ortasında defalarca döndük. Karadeniz yolları aşağısı uçurum. En son arabanın barajı ağaca çarptı bagaj içeri girdi resmen ama bizi durdurdu. Sağ taraf uçurum sol taraftan cikabildik. Burnumuz bile kanamadı. Bunu asla unutmam fırsat buldukça da 3-5 demeden vermeye çalışırım. Geçmiş olsun size de 
(7,036 puan) tarafından
Sağol cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allahin cezalari ya su bireysel silahlanma yasaklanmali bir an once cok gecmis olsun Rabbim korusun beterinden sadaka cok cok onemli 
(7,036 puan) tarafından
Öyle vala canım bide bundan 3 gün önce bu silah Sıla'nın abisini öldürdüler oda kin gudup bunun evine saldırmış ve ortada olan 7 yaşındaki bir çocuğa oldu şimdi çocuğun ailesine kim nasıl hesap vercek
tarafından
Allah korusun evlatlarimizi canilerden
(7,036 puan) tarafından
Amin canım benim amin
0 oy
tarafından
Oyuncak varsa hadi patlatalim de oyun zannetsin,geçmiş olsun 
(7,036 puan) tarafından
Kuzum silahlı oyuncaklara karşıyım almıyorum eve ve oğlum ilk defa böyle birşeye şahit oluyor ve durup durup anne silah patladı diyor dışarda araba korna çalsa eteklerime yaoisyir patladı patladı diyor
tarafından
Yahu küçücük çocuk silahın ne olduğunu bilmez işte canım onu demeye çalışıyorum, başka bir oyuncağı kastediyorum,çocuğun yanında silah patladı demişsiniz ki çocuğun aklına yer etmiş işte.
Başka oyuncağı varsa hani geçen gün pat pat sesleri duymustunya öyle ses çıkaralım bak onlarda da bundan varmış ses bundan cikiyo desenize
tarafından
Bunu düzeltecek olan sensin kuzum sanki oyun oynuyormuş gibi anlat, korkmasın yani.
(7,036 puan) tarafından
Anladım cnm evet esnaf lar konusuyirmus oda ordann duymuş galiba
tarafından
İşte dengesizler, bir an önce bunun oyun olduğunu anlat canim daha da büyütmesin gözünde
0 oy
tarafından
Ahhh icimyandi cocuga rabbim sifa versin sadaka gercekten onemli Allahim korusun cümlesini 
(7,036 puan) tarafından
Amin kuzum dün geceden beri uyuyamadım sabhaa kadar ya evladıma birşey olsaydı ne yapardım ben
tarafından
Kotu dusunme yavrum gecmis gitmis
(7,036 puan) tarafından
Ah mihrim valahi baktıkça aglayasim geliyor bide korna çalsa koşup eteklerime yapisiyir patladı patladı diye ağlıyor ben nasıl unututacam şimdi bu çocuğa bu olayı
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Sırf bu yüzden elimden geldiğince veririm allahın izniyle allah korumuş çok geçmiş olsun 
(7,036 puan) tarafından
Sağol cnm aynen vala sadaka ila para ile olmuyor bazen bir dua bile sadaka oluyor imsana
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Ayy canım ya çok geçmiş olsun .
(7,036 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(598 puan) tarafından
Ah kıyamam ya unutması üzün sürebilir çünkü biz de iki defa kaza yaptık ikisi de ufak kazalardı biri babamın arabayla biri eşimin arabayla ve ikisinde de oğlum arabadaydı şimdi her arabaya bindiğimiz de anne çarpacak mı bize diye soruyo 
(7,036 puan) tarafından
Ah yavrum benim ya kıyamam bizde bile izi kaliyorken küçük çocuklar nasıl unutsun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim o cocugada acil şifalar versin az sadaka çok belayı def eder 
(7,036 puan) tarafından
Aynen öyle vala canım amin insllah
0 oy
(388 puan) tarafından
Ah yavrum ya. Çok şükür birşey olmamış ama olan yavruya yazık. Rabbim yardım etsin insallah. 
(7,036 puan) tarafından
Amin cnm yogunbakimdaymis şuan yaşam savaşı veriyir bir hiç uğruna
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Küçük balonlar al şişir hepsini ve hadi patlatma oynayalım de beraber bi iğne batırarak patlatın tabi patlayınca sen sevinçle gül patladıı de onun oyun olduğunu bilsin anca böyle bişeylerle o günü oyun sesi gibi gösterip atlatmasına yardımcı olabilirsin zmnla da unutur..

Çok geçmiş olsun o çocuğa da Rabbim şifa versin.. Silahlanıp adam olduğunu sananları da Rabbim ıslah eylesin Aminnnn..
(7,036 puan) tarafından
Amin canım anladım öyle yapım bende
(48,693 puan) tarafından
evet çok mantıklı
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Allah kahretsin kendi başlarını yesinler ya madem o kadar erkeksin madem o kadar yurdklisin git kapısına direkt husumetlini vur s.tir ol git elin çocuğundan sen ne istedin allah senin belanı versin uuffff asabım bozuldu 
(7,036 puan) tarafından
Eşimde öyle dedi vala psik herif ya
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ah yavrum Allah ailesine bağışlasın 

Çok geçmiş olsun balım
(7,036 puan) tarafından
Sagol nihalcim ya valhi his eder gibi yüreğim ağzıma geldi silah sesi duyunca
0 oy
(312 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah korumuş, eşimde bende hep geçinemeyen akrabalara eşya, giysi olsun para olsun hep veriyoruz, eşim iki çocuklu boşanmış olan ablasınada bakıyor, biz paylaşalımda. Allah çocuklarımızı korusun.
(7,036 puan) tarafından
Allah hayrinizi kabul etsin sadakanizi kazamizin belamizin önüne geçirsin inşallah amin
0 oy
(48,693 puan) tarafından
oglun unutur oyundu sakaydi baba oyun yapmis de de o silahli insanlarida Allah kahretsin eskiyalar
(7,036 puan) tarafından
Kuzum inşallah unutur ya amin cnm vala
(7,036 puan) tarafından
Silah oyuncak gibi geliyor onlara önüne gelen alıp düşüyor sokaklara
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Allah korumuş canım bende sürekli veririm ihtiyacı olana yardım amaçlı markette her gittiğimizde bir kardeşimiz var burda 10 TL dan fazla parası yok bussuru kahve alır hep denk geliriz parası yetmez biz öderiz o parayida ona geri verdirirz Allah sadaka verenleri hayır yapanları Sever.
(7,036 puan) tarafından
Aynen canım rabim harinizi kazamizin belamizin öne geçirdi inşallah
(7,376 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Ay tüylerim diken  diken oldu,Allah korumuş kuzum❤Rabbım bi daha yaşatmasın inşallah
(7,036 puan) tarafından
Amin kuzum valahi dün geceden beri uyuyamadım düşünmekten
tarafından
RABBIM aileni hep korusun inşallah❤❤Senin o güzel yüreğin merhametli kalbin varken Rabbım hep korurda☺❤
(7,036 puan) tarafından
Oys kaderim benim bal kardeşim rabim sanada hayırlı Salih Saliha evlatlar nasip etsin insllah
tarafından
Kurban olurum sana ben çiçeğim❤❤Amin güzel kalplim aminn☺❤
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Allahim korumuş yaa okurken tüylerim ürperdi.
(7,036 puan) tarafından
Bide beni düşün kuzum ya dün gece sabah etim resmen ya o yavru yerine benim ya ruma bişi olsaydı rabim evlatlarimizi korusun gözetip kolasin
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Büyük geçmiş olsun, Rabbim beterinden esirgesin, tekrarını yaşatmasın inşallah
(7,036 puan) tarafından
Amin kuzum benim amin eşimle sabah etik resmen
(1,552 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun.. Çocuk için de psikologa falan gidin olmazsa
(7,036 puan) tarafından
Bakacam canım duruma göre
(1,552 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun tekrardan
0 oy
tarafından
Önüne gelen silah alırsa böyle olur. Gerçekten bu ülkede gelişine yasiyoruz ya . Ölmek ne kadar basit.

Çok gecmis olsun Allah korumuş. İns o çocuk da kurtulur. Unutmaz çok büyük travma olmuş ama zamanla bilinç altına atar.
(7,036 puan) tarafından
Silah millete oyuncak olmuş zaten önüne gelen eline alıp tariyir devlet kanun yok gibi önüne gelene sıkıyorlar insan hayatı bu kadar basit işte ne diyeyim
tarafından
Öyle malesef . Böyle kazara kaç kişi vefat etti. Yok maganda kurşunu yok konvoydan açılan kurşun.
(7,036 puan) tarafından
Aynen vala
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Kiyamam mevlam korumuş çok kötü ya 

(7,036 puan) tarafından
Aynen vala gülüm öyle oldu hala yüreğim küt küt sakinlesemiyirum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 322 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy