0 oy
1,193 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
5 yıllık evliyim 2 yaşında oğlum var ve eşimin yurt dışından kuzeni geldi daha önce hiç görmediğim bi kuzeni ve 3 gündür bizde 21 yaşında ama sohbeti filan beni rahatsız ediyo sürekli kız muhabbeti yapıyo işte kendinden büyük yada küçük birçok konuştuğu var filan kadın olsunda nasıl olursa olsun o kafada ve bu bana biraz sapıkca geliyor evde sürekli şortla bacaklarını açarak durmasıda beni çok rahatsız ediyor ondan tarafa hiç bakamıyorum ve oğlumla sürekli oyunu kucağına oturtuyor bende kucağına oturtunca rahatsız oluyorum yani haberlerde ve internette çok görüyoruz çocuk tacizi vb. Şeyleri o yüzden kimsenin çocuğumu kucağına oturmasını istemiyorum diyemiyorum da bişi ne yapıcam ben mi abartıyorum lütfen tepki göstermeden kibar cevaplar istiyorum zaten stresliyim 

34 Cevaplar

0 oy
(1,659 puan) tarafından
Çocuğunu koru valla şu xamanda kimden ne gelir belli olmaz abisi o öyle temas sevmez indir kucağına alma kendi oynar bırak de
(1,337 puan) tarafından
Öyle yapıyom zaten sürekli elinden alıyom
-Reklam-
0 oy
(307 puan) tarafından
Yurt dışından gelmiş ya o yüzden rahat olablir giyim konusunda bebeğinle ilgilide ne bilim valla bnmde bekar kaynım var bende onla oynarken falan Bi odada kalsa çocukla tedirgin oluyorum ve yanlız bırakmıyorum bişey bahane edip çocugu alıyorum yemek yicz banyo yapcksın falan diye ya o kadar kötü haberler okuyoruz ki belki karşımzdakilere haksızlık yapyruz ama dünya da neler var düşüncelerımıze hakim olamyruz 
(1,337 puan) tarafından
Valla aynı o durumdayım mutfağa gidip yemek yapamıyorum illa çocuğunda alıyorum gel mama ye filan die bahane bulup
0 oy
(1,318 puan) tarafından
İki gün sık dişini misafir ben olsam öyle yapardım ama misafirlik fazla uzarsa lafimida esirgemezdim
(1,337 puan) tarafından
Ne 2 gün kız taa pazartesi geldi ve 15 gün daha kalcak gibi burda eşime dedim ben 15 gün idare edemem köye gitsin dedim ben git diyemem dedi
(1,318 puan) tarafından
Sen demezsen ben derim de o ne öyle
(1,337 puan) tarafından
Zaten eşimin nenesini aricam da alın bunu nurdan bu kadar misafirlik yeter dicem
0 oy
(802 puan) tarafından
Siz evlenmeden nerede kaliyosa orda kalsin. Esin ise gitmiyor mu evde ikinizin kalmasi bile uygun degil bence bazilari cidden sacmaliyor kendi akrabalari soz konusu olunca
(1,337 puan) tarafından
Canım köyde nenesi var ama gitmiyo nenesi sürekli kavga ediyor diye
(802 puan) tarafından
Senin esinde bitiyor is o evde yokken benim esim kuzen muzen sokmaz eve onlarda gelmez zaten.
0 oy
(736 puan) tarafından
Şort giymesinde ne var onu anlayamadim bence rahat  birisi o kadar 
(1,337 puan) tarafından
İlk kez tanıştığım bir erkek evde senle yalnızken kısa şort giyip bacaklarını ayırarak karşında otursa herşey meydanda bi şekilde rahatsız olmaz mısın ben mi garibim
(736 puan) tarafından
Boyle birsey yazmamissiniz hanimefendi ikimiz yalnizken bu hareketleri yapiyor deseydiniz cevabim farkli olurdu bence eşinizle konusun  suç onda sizi evde yalniz birakmaktan o rahatsiz olmali
(1,337 puan) tarafından
Z önce aradım eşimi konuştum zaten o bişi diyemezmiş bende nenesini aricam
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Sadece bebeğin değil sende tehlikedesin bence allah korusun ya sana bisey yapmaya kalkarsa kov evden gitsin 
(1,337 puan) tarafından
Görümcemi arayıp çağırdım yanıma kuzeninizden rahatsız oluyorum buraya gel bu gidene kadar burda kal dedim bugün görümcem köyden gelicek
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Neden sizde kaliyo
(1,337 puan) tarafından
Türkiye'de kalacak başka ev yok onun tanıdığı bi kaynanamlar var ama ordada nenesi var sürekli kavga ediyor o yüzden bizde kalıyor
(119,342 puan) tarafından
Otele gitsin bi zahmet gelinin evinde kalinmaz kaliyosada insan gibi giyinip hareket etsin hanzoluk yapmasin
0 oy
tarafından
Gönder evinden çabuk böyle yatılı bir misafirin tecavüzü tacizi yüzünden emre diye bir çocuk büyüyünce intihar etti. Tecavüz eden adam ennnn yakın aile dostları akrabaları yaşlı bir adam en ufak şüphelenmemelerşne rağmen bu olay oldu 
(1,337 puan) tarafından
Allah korusun yaa
0 oy
tarafından

Valla her sene eşimin arkadaşı gelir en az bir hafta kalır gitme diye yalvarırız. Oğlumla da sürekli ilgilenir hatta sallayarak uyutur bile bazen. Biz ona sonsuz güveniriz ama çünkü hem yıllardır dostumuz hem de çok ölçülü bir çocuk. Nasıl oturup nasıl kalkması gerektiğini iyi bilir. Biz de kız arkadaşıyla ilgili falan muhabbetler yaparız ama ben sorarım anlatır. Yani biz arkadaşız. Sanırım sen tanımadığın için rahatsız olmuşsun biraz. Bence kötü düşünme çünkü rahat ortamda yetişmiş. Benim babamın kuzenleri de hep Almancıdır ve rahatlardır, çok da iyiler. Kendini strese sokma değilse geçmez vakit :(

(1,337 puan) tarafından
Şükür görümcem geldi akşamüstü artık daha rhatm
0 oy
(7,768 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dizine tamamda afedersin çükünün oraya da oturtmasın kimse
(1,337 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben olsam çocuğu kucağına aldığı zaman bir bahane uydurur geri alırdım bacaklarını açarak oturduğunda da biraz toplanır mısın derdim anlardı o zaman
(1,337 puan) tarafından
Çocuğu zaten alıyorum hemen bahane bulup
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Valla eşimin kuzeni geldi bize eşimle beraber akşam eve geldi esimle beraber sabah çıktı ne işi var eşim yokken benim yanımda. Kimse böyle biseyi kabul etmez. Kız kuzeni olsa tamam beraber otururuz ama erkek olmaz. Bana ters bilmiyorum doğru gelmiyor. Allah korusun o adam gelip zorla sana bişey yapsa s.ktr olup tekrar yurt dışıba gitse olan sana olmuş olur yarın onun kusurunu görmez gelin kuyruk salladı derler. Bu devirde öz baban bile gelse 1-2 saat oturup gidiyor elin adami ne alaka eşim yokken benim evimde benimle duracak.
(1,337 puan) tarafından
Çok haklısın canım bende görümcemi çağırdım o yüzden
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Vallahi bir de ben sizin işlerinizi anlamıyorum benim eşim beni baş başa da bırakmaz yanımda o şekilde oturmasına da müsaade etmez hadi oldu ki gözünden kaçtı ben uyarsam mutlaka uyarır yani burada biraz da iş eşlerinizde bitiyor
(1,337 puan) tarafından
Eşim ayıp olur die bişi diyemiyor
0 oy
(1 puan) tarafından
hayatim benimde esimin kuzeni geldi oda ayni konular acti ve su an bana asik oldugunu biliyorum 1 hafta once itiraf etti sende dikkatli ol sakin olaki yaninda bu konulari actiginda ilerletme direk kapat baska konuya gec yada bosver onu dikkate bile alma hayatim iyi gunler dilerim
(1,337 puan) tarafından
Dikkat ederim sağolun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 294 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 248 göst.
27 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,291 göst.
20 Ocak 2021 Aile kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu