0 oy
1,188 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
5 yıllık evliyim 2 yaşında oğlum var ve eşimin yurt dışından kuzeni geldi daha önce hiç görmediğim bi kuzeni ve 3 gündür bizde 21 yaşında ama sohbeti filan beni rahatsız ediyo sürekli kız muhabbeti yapıyo işte kendinden büyük yada küçük birçok konuştuğu var filan kadın olsunda nasıl olursa olsun o kafada ve bu bana biraz sapıkca geliyor evde sürekli şortla bacaklarını açarak durmasıda beni çok rahatsız ediyor ondan tarafa hiç bakamıyorum ve oğlumla sürekli oyunu kucağına oturtuyor bende kucağına oturtunca rahatsız oluyorum yani haberlerde ve internette çok görüyoruz çocuk tacizi vb. Şeyleri o yüzden kimsenin çocuğumu kucağına oturmasını istemiyorum diyemiyorum da bişi ne yapıcam ben mi abartıyorum lütfen tepki göstermeden kibar cevaplar istiyorum zaten stresliyim 

34 Cevaplar

+7 oy
(420 puan) tarafından
Belki linç yiyeceğim ama yinede yazacağım.. 

Kurban olurum bizim adetlerimize asla ve asla dışardan gelen genç veya yaşlı erkek misafir gelinin evinde yatıya kalmaz bir büyüğün evine gönderilir ha oldu ki kaldı evin erkeği evden çıkınca onuda kendiyle götürür kendiyle getirir kadınlar erkekler içiçe oturmayız ayrı odalarda yer içeriz aile içi olamadığı sürece oturup eşimin ailesinde ki erkeklerle konuştuğumu hatırlamıyorum kayinlarim dahil nasılsın iyimisin bitti ahbabin mıyım ben senin sevgilerinden bahsediyosn ne münasebet yani .

Ayrıca yerinde olsam rahatsızlığımi dile getiririm sen soylemedikce onlar öyle yetişmişse anlamazlar gayet normal gelir onlara.
(420 puan) tarafından
Sorf misafir veya eşimin akrabası diye sapkinliklarina göz yummam ayrıca dinsel konsuna gelirsek söylediklerim hafif kalır sonuçta nikahı düşüyo evine almak bile istemeye bilir
(420 puan) tarafından
Serpil ablacım 20 dakika önce hesap açmış laf sokmak için :))
(2,448 puan) tarafından
Bı + benden
(785 puan) tarafından
Miroskos getir alnını öpüyüm bacım +++
(1,307 puan) tarafından
Değişik ler kız valla normal değil ki bu aynısı eşleri olsa bu tepkiyi verceklerni sanmıyorum genşlik bu
-Reklam-
0 oy
tarafından
E söylesene bak giyimine dikkat et diye,ay ben degisigim heralde ya,rahatsız olduğum şeyi anında söylerim. Hem kazık kadar adam ne diye sizde kaliyo 
(73 puan) tarafından
Sen öyle yap canım eşinle aranıza huzursuzluk girmesin çocuğuna bak sen aranız bozulmasın böyle gereksiz şeyler yüzünden misafirdirnyarin öbür gün evine gider oda
(1,337 puan) tarafından
Tamam canım çok sağolun hepiniz en azından içimi döktüm ya size
(1,307 puan) tarafından
Misafr diye bunlara göz yummak zorunda değil ki misafrse edebini bilsin canm onn karı kız merakndan onane
tarafından
İşte misafir diye daha beter şeyler yapsın ağzını acmadin kadin, evin orta yerine de s.cabilir yani,misafir sonuçta laf denmez
(1,307 puan) tarafından
Valla ya misafrse misafrliğini bilsn canm
0 oy
tarafından
Sen söyleyince ben bile rahatsız oldum. Deve kadar adam karı kız muhabbeti mi yapıyor. Parası çoktur defolsun gitsin otelde kalsın. Bende olsam vermem çocuğumu al elinden. 
(1,337 puan) tarafından
Ya bişi diyemiyorum çok stresliyim ya
0 oy
tarafından
Tanimiyorsun  niye evine aldin canım 
(1,337 puan) tarafından
Eşimin kuzeni canım bişi diyemiyorum kalacak yeri yok başka
(48,496 puan) tarafından
nene kavga ediyosa etsin kalsin orda bide yengeye kari kiz mubabbeti ayıptır samimiyetin bile yokmus
(1,337 puan) tarafından
Görümcemi çağırdım köyden gelecek bugün bikaçgün kalcak onunla birlikte köye göndercem kuzenide
0 oy
(726 puan) tarafından
Eşine söylesen peki rahatsız olduğunu o da uygun bı şekilde konuşsa kaç gün kalacak bide
(1,337 puan) tarafından
Eşime söyledim bişi deme ayıp olur dedi ve 15 gün sonra Almanya'ya gitcek ben hafta sonu köye gitsin dicem eşime 15 gün burda kalmasını istemiyorum
0 oy
tarafından
Sapık olsa önce sana bakar bence rahat bir kişilik demek ki yanında fazla durma gider inşallah hemen 
(1,337 puan) tarafından
Valla bana bakıp bakmadığını bilmiyorum kafamı ondan tarafa çeviremiyorum
0 oy
(129 puan) tarafından

Onun yaşadığı yer de nasıl gördü alıştıysa öyle davranıyor her insan bir degıl napacan boşver 

(1,337 puan) tarafından
Aynen canm malesef
0 oy
(3,833 puan) tarafından
niye sizde kaliyor canim , ben de cok rahatsiz olurdum 
(1,337 puan) tarafından
Kalacak yeri yok canım yurt dışından tatile geldi
0 oy
(11,165 puan) tarafından
Bence bunu eşine söylemelisin 
(1,337 puan) tarafından
Söyledim bişi deme ayıp olur dio
(11,165 puan) tarafından
Onun yaptığı ayıp asıl tamam belki rahat yaşamıştır dusunemiyordur ama ne bilim ya benim eşim çöp atmaya bırak şort giymeyi kapri giymez
(1,337 puan) tarafından
Ya hadi giyiyo bari oturmasına dikkat etse
(11,165 puan) tarafından
Bence den uygun dille söyle
0 oy
(13,802 puan) tarafından
Haklisin valla bende olsam rahatsiz olurum. Birde çocuğun anlayacak yaşta öğretsene kimsenin kucağina oturmak yok diye. Inanki anliyor çocuklar. Biz kizima sürekli söyleriz asla oturmaz kucağa falan. Hatta birinin yanina oturacak zaman bile babasinin gözüne bakar. Onay alirsa oturur. 
(1,337 puan) tarafından
Canım daha o kadar laftan anlamıyo oğlum
(13,802 puan) tarafından
Kuzum sen söyle anlamiyor sanirsin ama o anlar.
(1,337 puan) tarafından
Tamam canm
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Bence amaci kötü değil ama kültür farkı oluşmuş. Bi de ergenlerde olur o tarz muhabbetler kardesim 23 yaşında bekar daha o da bahseder iste talibim var yok su yasta biriyle görüşüyorum filan 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Bence çekinme söyle. Abisi kucağına alma ben sevmiyorum diye belirt. Eşine de bu durumdan bahset 
(1,337 puan) tarafından
Tamam canm bi şekilde söylemem lazım
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Eşleriniz nasıl izin verebiliyor kalmalarına ben anlamıyorum, geldi gördü sohbet etti. Kalksın gitsin sonra, çocuğunuzu yanınıza çağırın gel yemek vercem gel oyuncapına bajalım falan diye. Eşinize de söyleyin 
(1,337 puan) tarafından
Kalacak yeri yok die eşim izin veriyo ya çocuğu sürekli alıyorum elinden zaten
(1,736 puan) tarafından
Kalacak yeri yoksa otelde kalsın, en sevmediğim işler. Anne olarak ne kadar tedirginsiniz, bu iğrençliği düşünmek zorunda değilsiniz. Düşüncesi bile nasıl öfkelendiriyor sizi. Eşinize söyleyin, davranışlarına diklat etsin, düzgün otursun. Çocuğuda ikidebir kucağına oturtmasın diye
(1,337 puan) tarafından
Aradım şimdi söyledim ben bişi diyemem dedi bende nenesini aricam kuzeni arayıp köye çağırsınlar ben bu durumu 15 gün daha yaşayamam ya
(1,736 puan) tarafından
Bencede en doğrusu
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Ee demeslisinsen annesin
(1,337 puan) tarafından
Diyebilsem keşke
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Eşine söyle yani noldu bu bilmem nerenin gavur memleketinde ne yaptığı belli olmayan bir adam sonuçta ne bu larclik şort falan devir eski devir değil ki biraz edep bilsin burası Türkiye sonuçta söyle eşine sevmiyorum ben hayırdır de rahatsız oluyorum gitsin kimde kalırsa kalsın de
(1,337 puan) tarafından
Dedim ayıp olur bişi deme diyor
0 oy
(362 puan) tarafından
Dinimizdeki iyiki haremlik selamlık var valla esiminde kendimde en sevdiğim huylarindan biri bu benim evimde istemediğim yada rahat olmayacağımi hissettiğim kimse giremez dört duvar senin mahremin öyle şeyini gerer gibi oturan saygısızlık gösteren kim olursa olsun kovarim adap kuralı denen birşey var ve çocuğumu kimsenin kucağına vermem çocuğunu verme koronayi bahane et olmadı korona olabilirim falan de beyaz yalan defolsun gitsin evli barkli insanların evinde elin oğlunun ne işi var 
(1,337 puan) tarafından
Valla çok haklısın canım ya ama elimden bişi gelmiyo
(362 puan) tarafından
Gelmiyor değil gelmeli kendi cizgini belli et istediklerini içinde yaşama böyle için içini yiyeceegine birkere tartisirsin yani kocanda ne rahat ben evimde şahsen rahat olmak isterim elin adamınin aşk hayatini neden dinliyim
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Ya bazen ben mi çok açık sözlüyüm yoksa burdakiler mi çok çekingen çözemedim doğrusu 
(1,337 puan) tarafından
Bende açık sözlüyümdür ama eve gelen misafire bişi denmiyo
(2,861 puan) tarafından
E o zaman sana ne söyleyelim burdan
0 oy
(48,496 puan) tarafından
sen kendin koru cocugu al kucağından her defasinda eger konusup anliyosa anlat
(1,337 puan) tarafından
Tam anlamıyo oğlum ya daha küçük ya
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Bak bosandık ettik ama benimmeski esim kuzeni de olsa asla bir etkegin gece kalmasına izin vermezdi. 8 sene evli kaldım gece bizde kalabilen tek erkek babamdı. Ayıp karımın yanımda özellikel gece ne işi var adamın derdi. Su içmeye kalkarsınız denk gelirsiniz hiç hos degil filan derdi. Abisinin oglu burada okuyacaktı ev arıyordu bulana kadar bizde kalsın cocuk dedim de asla kav yasında adam olmaz dedi. Ne diyim ki kuzum esin nasıl sokuyor eve kuzende olsa karı kız muhabbbetini duyduktan sonra nasıl rahatsız olmuyor. 
(1,337 puan) tarafından
Ya hadi gece neyse gece eşimde evde filan ama gündüzde bütün gün evde ikimiz tekiz
(10,784 puan) tarafından
Bem esin nasıl rahatsız olmuyor anlamıyorum. Bimiyorum benim kızmkuzenim gelecek erkek muhabbeti yapacak konusmadıgı erkek kalmayacak ben o kızı evd tutmam.
(1,337 puan) tarafından
İşte eşim kendi akrabası olunca aşırı güveniyo
0 oy
tarafından
21 yaşında koca adam eşin nasıl müsade ediyor gevşek gevşek konuşmasına 

Zaten sizde kalması olayda neyse
(1,337 puan) tarafından
Çok garip ya bence de ama eşim ailesine aşırı güveniyo hiç benm rahatsız olduğumu düşünmüyo

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 293 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 246 göst.
27 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,282 göst.
20 Ocak 2021 Aile kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 413 göst.