+1 oy
247 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ablalarının, kardeşlerinin çocukları eşimden çok beni severler bütün sırlarını bana söylerler bilirler kimseye söylemem sırlarını hepte içimde kaldı, inanmazsınız eşim 31 ben 22 yaşındayım yeğenleri 17,18, 15 yaşlarında küçük değiller bana hep yenge yenge diye peşimde gezerler halbuki aramızda pek bir yaş yok, sürekli bize gel kal Dayı yengeyi bize yolla derler, görümce de bizim gelin bir tane der, hatta bugün geldi öptü öptü beni totoma vurdu ne bilim sevilmek güzel duygu bir kaynanaya fazla beğendiremedim kendimi :D oda sever ama pek değil sanki 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok tanıdık geldi bu durumbana görümcem annesinin yanina geldi tatile köye. Emine annemin ustunde de kaynımın evi var ne gorumcemin oglu ne kaynımın çocukları anne demiyor heosi Rabia yenge su var mı, yemek ne zman,hadi dondurma yiyim en sonunda esim dediki bırakın karımı artık eee napalm o bizim uengemiz dediler jsjsjsj
tarafından
Aynen aynen iyi olmasak böyle olmazlar, 17 yaşındaki yeğeni sen yenge değil benim ablam gibisin dedi öyle mutlu oldum ki
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aman kaynanani kim beğensin :woot:

tarafından
Dimi hahahahah benim gibi gelin bulmuş öpsün koysun başına :D
tarafından
Aynen öyle herkes etrafında pervane olurken onun sevmemesi zaten ilginç
tarafından
Biraz gözümü açtım ondandır, eşime olsun pek bişey istemezdim, yanlarında sus pus gezerdim şimdi misal o damda oturuyor ben aşağıda yeğenlerle oturuyorum, şimdi herşeyin en güzelinden alıyorum görüp beğendiysem alırım, pek sus pus değilim gezmeye gidecek zaman çıkar giderim o yüzden
0 oy
(670 puan) tarafından
Böyle güzel şeylerde duymak iyi geliyo hep olumsuza yorum olmasın ya gelsin tatlı şeylerde:-):-):-)

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,192 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 419 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 492 göst.