0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (762 puan) tarafından
Kizlar biz kaynamlarla alt üst oturuyurduk iyiliği kadar kötülüğü dokunmuş ben gitmek istemiyorum eve takı eşim bir ev yada başka yere geçen kadar lütfen yargilamayom  onlarne dese eşim tamam diyir özellikle babası imam baskisi var sürekli üstume bir market bile zor gidiyor bende babam dedim egerki bir ev almasa gitmicem ne dese onlar dediğini yapıyor eşim düzelecem dedi babamda dedi duzelmistur ayrı kalinc biraz da olsa araya büyükler giriyor  siz olsanız bu durumda ne yapardınız 

3 Cevaplar

0 oy
(13,824 puan) tarafından
İstediğim olana kdr babamın evinden cikmazdim egerki donceksen sen dayak yedin o resmin hala gözümün önünde lütfen mantıklı düşün hayrlisi olsun
(13,824 puan) tarafından
Hayırlısı olsun biz ne desek boş güzel düşün en hayırlısı ne ise o olsun
(762 puan) tarafından
Ayn oyle babam diyir evini bırak demedim eşini bırak denedim ama bu kadarda olmaz yinede herşey bana bıraktı hayat senin hayat dedi
(762 puan) tarafından
Evt canım
(6,047 puan) tarafından
Amin. Aynen ama aklını kullan.
(762 puan) tarafından
Tamam canım
-Reklam-
0 oy
(96 puan) tarafından
Bende kacark evlendim 18 de suan 22 yasindayim 18 aylik bi oglum var hep aileme gitme konusundan kavga cikior dayak demiyim de 2 3 defa vuruyor 2 gun konusmuyoruz sonra normale donuyoruz sevgi bitmek uzere ondada bendede cocuk icin bana katlanior biraz sevgisi varmis ama ole dior ailemin yanina kesinlikle gondermiyor bende kafayi yemk uzereyim
(762 puan) tarafından
En az şiddet uygulamazlat Allah ıslah etsin bende çok bunaldım çok  çektim baktim olmuyir babma  severek mi kaçtın keşke bekarken daha çok tanisaydin
(96 puan) tarafından
Bnm o konu cok tuhaf oldi ya biz 1 kere bulustuk 2 yil netten konustuk bulusmak icin gelmisti 2 ci bulusmamiz olcakti gel kacioruz dedi askere gidicekti ben baskasiyla evlenirm fln diye birakmadi zatn o gun bn ondan ayrilmistim istemiordum ondn geldi iki sozune guvndim geldim ikimizde pismaniz
(762 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya sosyal medya dan mi tanistiniz  deseydin madem beni kaçırdın seviyursun neden ailemle görüştürmuyursun
(96 puan) tarafından
Neymis beni kullaniyolarmis zamaninda bana hic bisey yapmamislar duyun ev vs islerine gelince konusuyorlarmis benle biraz tartissak ailemle hemn buyutuyor o giriyor araya
(762 puan) tarafından
Allah Yarabbi eşime gep diyirum sen bana layık değilsin ben fedakar iyim merhametliyim  erkekler hiç fedakar değil hep bayan mücadele ediyur burseyker düzelsin diye

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 898 göst.
0 oy
7 cevap 293 göst.
12 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 631 göst.
26 Mart 2020 Aile kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 176 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu