0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (1,140 puan) tarafından
Niye böyle diyorum şimdiye kadar çok defa yaşadığım için kızlar.

Benim eşim hastalık hastası sanırım.çok kuruyor yok beynimde bişey var yok midemde delik var vs.

Bundan aylar önce biz uzun zaman küstük.sonra bu beni tuttu sesi titrer halde sana dedi soylemeyecektim ama midemde kocaman yara varmış doktor ameliyat dedi yok ilaçlar vs kemoterapi kesin vs dedi.

Kimseye anlatmadım tek babama söyledim.melikeye anlatamadım diye ağlayarak.bana dedi bişey olmaz geçer arayıp sormadı bile falan dedi.agladi etti falan.

Tabi hikaye oldu ne tedavi ne kemoterapi.bir kere sordum ilaçlarla geçti dedi.

Neyse en son olan geçenlerde fıtık ameliyatı oldu(kasık fıtığı) bağırsağın dan da biraz kesildi.

Ameliyat sırasında epiduralde dedi bacaklarım elektrik çarpmış gibi oldu dedi.dedim sinire mi denk geldi acaba.iki kez vurmuşlar.sonra çok ağrılar çekti acillerdeydi hep.

Sonra çok özür diliyorum yumurtalıkların dan birisi çok şişti.dedim ameliyattandir bizde bile sezeryanda oluyor ya.

Doktora gitti doktor demiş ki epiduralde sinire zarar vermişler ve de ameliyatta da yumurtalığın tekine.alınacak demiş.acil demiş.

Ve de demiş ki sen dava acabilirsin en azından maddi olarak guclenirsin çünkü yüzde 99 cinsel hayatın bitecek ameliyattan sonra demiş.

Afedersiniz yani ilişkiye giremicekmis bile anlarsınız.

Dedim öyle şey mi olur tek yumurtalikla gayet normal devam eden hatta çocuk sahibi olanlar var.kesin dedi mi doktor diyorum evet diyor.vir de 100 de 99.şimdi de ameliyat olmuyor 3 5 gün geçsin diyor.cocuk yapmaya mi çalışıyor bilmem ama ben istemiyorum.bir de geçenlerde bir söz söylemiştim cinsellikle ilgili.onun bana dediği birşeye karsilik.o gün aslında yat alacakmış yani ameliyat için.benim sözüm zoruna gidince gitmemiş.gercekten yumurtalık alınınca böyle bir ihtimal var mı ya sonuçta diğer yumurtaligi duruyor yani.malesef hiç birşeyine inanmıyorum şizofren olduğundan şüphe ediyorum zaten artık 

8 Cevaplar

0 oy
(2,726 puan) tarafından
Güldüm hahahh evlerden ırak eee dua et de gerçek olmasın
(1,140 puan) tarafından
Kız neye inanacagimi bilmiyorum o kadar çok şey var ki kurduğu ağzın açık kalır ya öyle boş boş bakıp dinliyorum sonra da ona üzülmüyorum ilgilenmiyorum diye trip atıyor.e inanmıyorum arkadaş.
Benim işime gelir öyle olması açıkçası.ama onun adına üzülürüm kız erkek sonuçta kendini yetersiz hissediyor şimdiden
(2,726 puan) tarafından
Yani bence eşine ilgili olmayı onu anlamayı dene eşini çok kulak arkası yaptığın için yapıyor böyle bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Akrabamızda bel fitiği olmuş. Bi şekilde testise etki etmiş. Testisin biri kendiliğinden kaybolmuş galiba. Çoçukken olmuş bu. Şimdi çoçuğu var 
(1,140 puan) tarafından
Evet benim de bildiğim sonuçta iki tane var birisi duruyor yani sacma geldi.sinirim bozuluyor çünkü doktoru bilmiyorum doğru nedir ogrenemiyorum belirsizlikten de nefret ederim.ciddi ciddi anlatıyor ama sanki uyduruyormus gibi de geliyor.bir tek bu konuda değil çoğu konuda yapıyor psikolojimi bozuyor işkence gibi
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Valla bacim senin kocanin benzer modeli bende de var. Başi ağrisa kafamda tümör var diyor. Kalbi sıkışıyordu doktora gitti ben kalp krizi geçirdim diyor. Hiç korona olmadi herkese bdn 5 kere korona oldum diyor. Ulan her hastaliği kendine yakiştiriyon bi şizofrenliği kabul etmiyorsun dedim. Artik bende dahil kimse hastaliklarina inanmiyor. Işin kötüsü gerçekten hastalansa kimse inanmayacak. 
(13,863 puan) tarafından
Of hirslari kararsizliklari yalanlari falan beni bitiriyor. Bak bizim yerimizde başka kadinlar olsa asla sabretmez. Sirf evliliğe olan saygimdan ve sabrimdan hala evliyim yoksa çoktan bitmesi gereken bir işkence gibi bişey. Buldular bizim gibi saf yengeçleri sabrimizi kullaniyorlar.
(1,140 puan) tarafından
Gardrops hesabin varsa ordan ekle istersen arada mesajlasiriz.damdan düşeni damdan düşen anlar.sosyal medya kullanmıyorum.gardropsta mesaj bölümü var diye dedim ondan :) 111melike111 hesap adım.keske aynı şehirde olsak
(1,140 puan) tarafından
Kız evet resmen kurban seçiyorlar onu ben de düşündüm.secsene kendin gibi birini yiyosa.ama bizi görüyorlar böyle sevgi dolu sakin merhametli ilgili fedakar.aha ben bunu somururum diyorlar resmen.bir de çok fazla kaybetme korkuları var.ben onu fark ettim.elden gideceğini anlayınca deli oluyorlar.o işte olurum öldürürüm muhabbeti kaybetme korkusundan.ama bir de benimki diyor ki benim kadar sana kimse sabretmez :D ilkten baktım beni iyice eziyor başladım ben iyiyim durustum sadigim öyleyim böyleyim millet benim gibi birini bulmak için çırpınıyor vs.ben bu sefer onun özgüvenini düşürdüm.
(13,863 puan) tarafından
Ekledim canim ordan. Aynen benimde özgüvenim sifirlandi onun yüzünden. Kendimden nefret etmeye başlamiştim nerdeyse. Sonradan sorunlu olanin ben değil o olduğunu iyice idrak ettim.
(1,140 puan) tarafından
Ben de öyle valla farkedince toparladım çok şükür.sonucta çocuğuklarimiz var onlara iyi annelik etmemiz gerekiyor.öyle ki şey falan düşünüyorum diyorum ilerde kızım evlenmeye karar verince hemen evlilik terapisti ne gondertecem birbirlerine uyuyorlar mi falan diye.insanin hayatı mahvoluyor yanlış evlilik yapınca çünkü.senin
0 oy
(10,887 puan) tarafından
Ya yalancılık bunda huy. Yada sizofren ama kesinlikle hasta. Oluröu oyle sey. Teki alınsa tekiyle cocuk bile olur. 
(1,140 puan) tarafından
Evet hasta bence de ama işin kötüsü ben gözümle gördüm yani belirtileri vs evet sorun var alınması da doğru olabilir de.sonuca emin değilim mantıklı olmadığı için.psikolojik şiddet eresmen yemin ediyorum doğru söylüyor mu söylemiyor mu.belirsizlikten nefret ederim aksine.e gerçeği de ogrenemiyorum.tek bu konuda değil yani çoğu konuda
0 oy
(1,975 puan) tarafından
E devlet ve e nabızını ele geçirip herşeyi tek tek kontrol etmen gerek. Hem doktor isimlerini hem gittiği hastaneyi hem yaptırmış ise tahlil sonuçlarını görürsün. Konulan teşhislerden de haberin olur. 
(1,140 puan) tarafından
Doğru aslında o aklıma gelmemişti.ya çoğu belirtiyi vs kendi gözümle gördüm aslında amaantiksiz geldi sonuç yani.içim sıkılıyor belirsizlik olunca da.her konuda yani tek bu konu degil
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kocan on numara yalancı 
0 oy
tarafından
Ben öyleyim kafam ağrıyor diye gittim emar çektirdim eşimi yedim bitirdim yok tümör var. Koltuk altım şişti diye geçen gün gittim genel cerahiye ultrasona koydu elle muayane etti kesin kanserim diye gittim ağlaya ağlaya ama hiç bir şey çıkmadı. Bekarken adet olmuyorum diye kısırım kimse beni almasın benim çocuğum olmaz dedim 2 çocuğum arka arkaya oldu (allahtan kısırsin diyo eşim) neyse işte. Aslında çok zor bir hastalık bir yerin ağrısın ölüm korkusu sarıyor. Ama yumurtalıktan bir şey olmaz. Eşimde de var hemde yumurtalık fıtığı afedersiniz ama birisi çok aşırı aşağıda duruyor ama 2 çocuğumuz oldu yani bilmiyorum bence eşin orası şişince çocuğum olmaz diye düşündü. 2 spinal aynı anda aldım ameliyata ayakta karıncalanma ve bacakta elektrik çarpması spinalin tuttuğunu gösteriyor. Yani benim ilkinde hiç bir şey olmadı doktor ayaklarında karıncalanma var mı dedi yok dedim bacağında elektrik çarpması hissediyor musun dedi yok dedim bir daha vurdu yine sordu yok dedim genel anesteziye çevirdi. Eşin paronayak olmuş. Öyle bir şey olsa sakat kalır belden aşağısı tutmaz. 
(1,140 puan) tarafından
Bende elektrik çarpması olmamışti epidural oldum ama uyusmustum.
Hastalık hastalığı da olabilir ben ona bişey demiyorum aslında .onu da senin dediğin gibi yani elde olmayan birşey.benim takildigim şey kafasında kursa kesin şöyle olacak kesin böyle olacak çocuğum olmayacak vs dese neyse.ama doktor söyledi diyor.israrla soruyorum emin misin kesin böyle mi doktor anlat bakayım ne söylediğini diyorum evet böyle dedi diyor.buna inanayım mi inanmayayim mi bilemiyorum iste psikolojimi bozuyor benim de
0 oy
(307 puan) tarafından
Yani şu kadar biliyorum köyümüzde silah kazası ile yumurtalığından vurulan Bi oğlan vardı tekini almışlar tek yumurtalık la evlendi çocugu oldu bnce eşin bişeyleri abartıp ilgi bekliyor biraz üzerıne düş ilgi göster
(1,140 puan) tarafından
Böyle olunca ilgi gosteresim zaten gelmiyor.ne sebeple olursa olsun yalandan nefret ederim.
Bir yandan da olabilir mi acana diyorum.ama ameliyat olursa ve de öyle olmazsa bu sefer s.çacam ağzına.psikilojimi bozuyor hep böyle acaba doğru mu diyor yalan mı
(307 puan) tarafından
Doktor böyle bişey söylese dahi bnce erkek milleti bunu eşine söylemez onlar için önemli bişey yani o yüzde 1 ihtimali değerlendirir baktı olmuyo o zaman açıklar bnce bişeyi yoktur
(1,140 puan) tarafından
Bilmiyorum bu herşeyi bana anlatıyor aslında.ilk ameliyat olduğunda da doktor 2 ay ilişki unut demiş.sirf korkusuna ertesi günü afedersin denedi.ben takmıyorum bu konuya da sadece yine uyduruyor mu böyle bir ihtimal var mı onu merak ettim

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,250 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 419 göst.
27 Nisan 2020 Aile kategorisinde Mamaboy (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 465 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 349 göst.