0 oy
419 göst.
Aile kategorisinde (614 puan) tarafından

Kızlar benim evin salonu gri hardal mutfak dolaplarımda öyle hatta boyadım ben onu. Bende seviyorum neyseee bebişim olacak onun odasını daha sade istiyorum az önce benim herif aradı bebek yatağını dolabını da gri alacakmış. Bundan nasıl vazgeçirebilirim? Evin her yeri aynı olacak :D gri olmasın dedim o zaman siyah olsun dedi. Bebemi rockçı yapacak 

9 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ama gri bebek odaları çok güzelki boşver ılerde büyüyünce değiştirirsiniz 
(614 puan) tarafından
Kırmayım mı yani?
(2,548 puan) tarafından
Eğer bebeginiz erkekse gri çok cokgüzel takımlar var size göstersin siz begndiklerinizden secin  benim fikrimce ☺️
(614 puan) tarafından
Erkek olacak.. Kırmayım o zaman beraber seçeriz :) sağol canım :*
-Reklam-
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Ahahhaha evin erkeğinin eşyayla ne işi karışma sen de :)
(614 puan) tarafından
Benim ki benden meraklı. Devamlı evle ilgileniyor orayı boyuyor ahşap alıyor organizer yapıyor sehpa yapıyor.. Çık gez diyom yok diyor. İki bacı oturuyoruz evde ya bir erkeğin en sevdiği program zuhal topalın kaynanalar ile yemekteyiz olabilir mi?
(1,309 puan) tarafından
Kanka sen bu adamın kıymetini bil harcama o zaman bırak evi sahiplensin :D
(614 puan) tarafından
Yok kuzum bazen öyle sıkıyor ki.. Başka zaman yatar devamlı ama bu işler de kalkıyor ev de devamlı matkap sesi.
Arkadaşı da çok aslında ya da onları çağır diyorum yok diyor ona da sadece çay içer tvyi açar oturur :D
(1,309 puan) tarafından
Kız matkap tutan koca çok değerli bence :D benim evim yeni sıfır daire aylardır daha tuvalet kağıdı asmalığını asamadık benimkinin beceriksizliği yüzünden :D ama sıkması kötü Allah sabır versin
(614 puan) tarafından
Amiiin :) sana da :D
0 oy
tarafından
Bazılarının takıntısı var kiz ben de siyah ı çok severim evimi siyah yapacaktım eşim istemedi 
(614 puan) tarafından
Temizliği çok zor ama. Tv ünitem siyah 1 gün tozunu almasam hemen beyaz beyaz toz gözüküyor
tarafından
Benim siyah gri bi halım var çıldırtıyor beni siyah yerleri tep toz tutuyor siyah almak çok da mantıklı değilmiş
(614 puan) tarafından
Kız bir de gelin evi gibi değil evim :D her yer gri siyah hardal. Her şeyi boyuyor benim herif. Anası gelse onu da boyayacak :D
tarafından
Ahaha birak boyasin kiz anasini ☺ sana bulasmasin da☺
0 oy
(48,700 puan) tarafından
beyaz olsun bebeğe beyaz yakışıyor odada
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Gri çok güzel canım bebeğin cinsiyetine göre alın :)
(614 puan) tarafından
Erkek olacak. Gri güzel de salon mutfak da gri hardal
0 oy
tarafından

Gri siyah ne oliy ya yaşlılık belirtileri bunlar bnce:Dgri hoş renkte her yerde de olmz azucuk yesillere turunculara beyazlara kayinn

(614 puan) tarafından
Andropoza mı girdi herifim:D bende çocuk odası yani azıcık cıvıl cıvıl olsun istiyorum
0 oy
tarafından
Ben istemiyorum gri diceksin o evde sadece o yasamiyor sonucta
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Benm bebısımın odası da gri yakısır her mobılyaya
0 oy
tarafından
Seviyorsa bende karışma istediği gibi yapsın keşke benim koca da karışsa hep kararı bana bırakır 
(614 puan) tarafından
O da iyi bence benim herif kaynana gibi her şeye diyecek lafı var yemek tarifine bile

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 376 göst.
0 oy
29 cevap 1,253 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 465 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 350 göst.
30 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu