0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
Ona kızgınım sonra ararım seni müsait değilim dedim 4ay oldu aramadım aramicam da oda bişey yazmadı çok yakın kankim kndisi siz olsanız bişey yaxarmisiniz o arkadasiniza

11 Cevaplar

+1 oy
(13,944 puan) tarafından
Iyide ararim deyip aramayan sensin niye ondan bekliyorsun anlamadim. Bana birisi ararim dese ve dönmese ben aramam tekrar onu. 
(606 puan) tarafından
Ben konuşmak istediğim.icin öyle yazdım çocukluk arkadaşımdı kndisi
(13,944 puan) tarafından
Demekki o seni aradi ve açmadin ve böyle bir mesaj yazdin. Senin amacin konuşmak olabilir kendi içinde ama ona verdiğin mesajda onun anlayacaği şeyde senin konuşmak istemediğin.
(606 puan) tarafından
Aynen canım doğru anladın vallahi oda diyorum ki suçsuz olsa hayırdır yada arardı mutlaka değil mi doğum yaptım onun için aramıştı o çocukluk arkadaşım.meticede ayrı gayrı olmazmoa rar ben ararım vs takilmayiz ama annem için konuşması onu bitirdigozumde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olay neydiki
(606 puan) tarafından
Bu annem hakkında bişey demiş birine bende arkadasligimi.bitirdim.aslinda bunu yazarak oda bir dha ayaMadi.mubtemelen anlamıştır neden böyle diyip aramadigimi diye düşünüyorum
tarafından
E sen arkadasligini bitirmişsin zaten . Msj atmışsın. Neden arasını bir daha. Ben olsam bende aramam
(606 puan) tarafından
Ama netice de biz çocukluk arkadasiyim ya o suçsuz olsa arardı diyorum kendimce ben ararım en kotu hayırdır yazardım yani
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Yazmam yakın olsa zaten 4 aydır yazardi
(13,841 puan) tarafından
Ee dört ay olmuş o neden yazmadı.madem bukdr uakinsiniz
(13,841 puan) tarafından
Olay neydi bu önemli daha sonra bana bu kdr yakın arkdsim Arıcan diyio aramasa ben ararım onu msela bunu sorun etmem
(606 puan) tarafından
Kesinlikle bende ararım çocukluk arkadaşım neticede ama annem hakkında birine bişey demiş bende bitirdim.kendiside farkında bence yaptığı şeyin diye düşünüyorum hersye normal olsa arardı illaki
(13,841 puan) tarafından
Demekki yeterince yakın olamamissiniz annen hakkında konuşan biri nasıl yakın olabilir...demekki suçlu ki aramıyor bitirmek istemesem sucluda olsam arar gönül alırdım dört aydır aramayan bı insanı bende aramam
(606 puan) tarafından
Bnde öyle düşündüm canim sağol
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Hayırdır yazarım    
(606 puan) tarafından
Bende yakın olduu için
0 oy
(420 puan) tarafından
Sen mi dedin ararım aramadın
(606 puan) tarafından
Aynen ben dedim
(420 puan) tarafından
Oda sana küsmüştr 4 aydır aramamşsn
(606 puan) tarafından
Suçlu o kız ben bişey yapmadım o annem.hakkinda.birine bişey demiş bende kızdım.muhatap olmasın gelmedi
(420 puan) tarafından
İşte araya çok zaman koymuşsun sıcağı sıcağına böyle bir şey var böyle bir şey duydum diye konuşacaktn belkide konuşmak için aramıştı sen kestirip atınca oda gurur yapıp aramadi
(606 puan) tarafından
Canım doğum yaptım o yüzden aradı o yani olayla alakası yok mesajıma cevap vermedi aramadı ben zaten konuşmak istemedi eve ro suçsuz olsa normal olsa çocukluk arkadaşım diye mutlaka arardı diye düşünüyorum
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Benimde musiat olmadığım sonra dönerim deyip bebekten unuttuğum zamanlarda oldu. Onunda beni atamadığı zamanlarda oldu. Ama yine de ararım konuşurum o da arar konuşur. Bizde niye aramadın niye yazmadın diye bisyeler olmaz. Hepimiz evliyiz çocuklarımız var birbirimizin halinden anlıyoruz . 
0 oy
(588 puan) tarafından
En yakın arkadaşımla farklı şehirlerdeyiz. Araya ne kadar zaman girerse girsin birbirimizi aradığımızda normal konuşuruz. Niye aramadın, sen aramadın, ben aradım olaylarına girmeyiz hiç. 
0 oy
tarafından
Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok yaptığın çok saçma 
(606 puan) tarafından
Evet ama çocukluk arkadaşım neticede oda hayırdır vs diye mesaj atardı diye düşünüyorum yaptığı hatanın farkında bence yani
tarafından
Ben olsam ararım deyip aramayan insanı asla aramam yazmam canım senin arayıp ne olsuysa söylemen gerekirdi
(606 puan) tarafından
İşte karışık durumlar binada kavga çıkmasın diye sormadım.yani birkaç kişi işin içinde yoksa mesaj aticaktik ailecek takıntılı oldu arkadasimlar gider olay çıkarırlar diye yapmadım
0 oy
tarafından
En başta trip atmak yerine sorardım ben böyle böyle demişsin diye.aradan 4 ay geçtikten sonra ne yazayım 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kız zaten kızıp arayacam deyip aramissin kızda arayacam deyip aramadigin için daha çok kizmistir aramamistir bu gayet normal daha da arama zaten 
(606 puan) tarafından
Çocukluk arkadaşım kızma.ben ona kızdığım.icj görüşmek istemedim açıkçası ama ben olsam hayırdır aramiyosun diye arar mesaj atardım.mutlaka
(7,376 puan) tarafından
Valla canım sen beni unutmuş aramazsan şahsen bende aramam bide arayacam demiş aramamis
0 oy
tarafından

Derte bak be :D

(606 puan) tarafından
Dert değil kız merak ediyorum adfddjjfz

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 314 göst.
2 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,797 göst.
0 oy
8 cevap 139 göst.
21 saat önce Diğer kategorisinde kmeltem86gmail.com (30 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 354 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Oldu o zaman (2,679 puan) tarafından soruldu

381,655 soru

11,424,774 cevap

34,983 kullanıcı

...