0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (202 puan) tarafından
Geçen yıl eşim çok güzel bir süpriz yapmıştı. Bu yıl da ben kutlamak istiyorum. Sizce evde güzel yemek ve pasta yapıp 1tane de içecek alıp rahat rahat keyif yaparak mı kutlasam yoksa dışarıda mı kutlasam :) dışarıda biraz pahalı olacak bütçe biraz kısıtlı ama kafam karışık kızlar

Hediye olarak da ne alıcam bilmiyorum almasam da sorun yapmaz ama sizce? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cıbıl cıbıl evinizde rahatca yapin anam bide gidip disarda biton para dokmeyin huzurunuz bol olsun insallah 
(202 puan) tarafından
Amin kuzum benim inşallah :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla güzel bir gecelik yeter zjsjs
(202 puan) tarafından
Ahahahhaha :D
tarafından
Yalanmi soyliyim bacım o özel günlere neler hazırladım neler hepsi boş sjjss tek iş gecelik
(202 puan) tarafından
E tabi doğru söylüyorsun canım :D Aman gecelik zaten favorim oğluşum erken uyuduğu sürece giyip çıkıyorum karşısına ama değişiklik olsun diye bi sorayım dedim bakalım değişik fikirler çıkacak mı
tarafından
Bebe yokken tüm evi susluyordum şimdi katiyen yapamam sjs
(202 puan) tarafından
Bende anneme bırakıcam o gün annemde kalıcak bebişim :D
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Bizim evlilik yildonumu da eşimin doğum günunde:) evde boş başa daha keyifli olur  bence yinede senin tercihin canım benim 
(202 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim :)
0 oy
tarafından

Bizim  yarın 8 de doğum günüm canım <3:D Ben hiç birsey almadım ne hediye ne birsey çünkü 5 senelik evli olucaz 5 senede fazla birsey yapamadı olay karışık bizim.. neyse şimdi planlar yapıyor arkadaşlarımı falan karıştırmış bakalım. Dedim parmaklarım çok boş dedim ( yüzüklerin kayboldu çalındı yada bilmiyorum hem evliliknteklifi hem Nisan falan gitti ) artik bekliyorum birseyler bakalım.. hatta hediyeye ver parayı jic birsey yapma bir pasta keseriz ailece dedim 

Ama Allah nasip ederse seneye bende düşünüyorum ondan önce doğum günü geliyor birseyler yapabilirim 

(202 puan) tarafından
Ay hadi bakalım gözün aydın diyim :D sabır herşeyin ilacıdır canım inşallah bundan sonra daha güzel olur herşey
tarafından
İnşallah inşallah canım hepimiz yuvasına önce sağlık sonra huzur versin Rabbım
(202 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
tarafından

Zaten hep evde basbasayiz birde evlilik yıldönümünde evde kalamam bir zahmet dışarı çıkarsın :D

Bütçe sıkıntısı varsa evde kutlamak en iyisi ama 

(202 puan) tarafından
Kııııııız ben bişeyler yapmayı düşünüyorum bu sefer :D eşim zaten hep dışarı çıkarır ama ben işten ayrıldığım için fazla bütçem yok o yüzden sorayım dedim
0 oy
tarafından

5 agustos da bızım yıldonumumuz :)

(202 puan) tarafından
Daha nice yıllarınız olsun bakalım :D sen napcan
tarafından
Aminnn, valla ben hedıyesını aldım 2 tane aldım bır nıke spor cantası ıstıyrodu aldım bıde gomlek aldım altınyıldızdan ındırımdeydı baya :D guzel yemek yaparım bebiş var dısarı cıkamayız 25 agustos da adamın dogum gunu :D maddı anlamda çöktum ben
(202 puan) tarafından
Olsun olsun yılda 1oluyo olsun o kadar :D
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Bizde her yil dişari cikariz ama bu yıl bende evde guzel masa hazirliycam esimin sevdiyi yemekleri falanda yaparim
(202 puan) tarafından
Bende öyle yapmayı düşünüyorum canım bakalım elim ayağıma dolaşmaz inşallah :D birde hafta sonu izinli nasıl yapıcam bilmiyorum
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Koçanı ciplak karşıla pasta yiyin :)))) 
(202 puan) tarafından
Kıııız izinli o gün ya yazmayı unutmuşum posta :D nasıl yapıcam nereye göndericem bilmiyorum.
(2,512 puan) tarafından
Eczaneye ilaç almaya yolla sende hazırlan :)))))
(202 puan) tarafından
Hahahaa çok kolay bu :D kız hemen gidip gelir merkezin göbeğindeyiz 5dk sürer ne zaman masayı hazırlıycam da süslenicem

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 392 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 581 göst.
0 oy
18 cevap 355 göst.
0 oy
2 cevap 110 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,370 soru