0 oy
2,547 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

bbu benim dermişim şaka şaka yaa merak ettim ben bu saça ne zamandır özeniyorum görüntüsü şahane ama nasıl kullanımı falan bilen varmı yoksa sadece görüntü olarakmı güzel duruyo 

14 Cevaplar

+1 oy
(2,201 puan) tarafından
Iyy  bu ne be insanin aklina hersey geliyor vala ☺☺☺
tarafından
Ne gibi kızz mesela
(2,201 puan) tarafından
Solucana benziyor gibi :/
-Reklam-
+1 oy
(10 puan) tarafından
Canim bunu yaptirmak cikarmak kadar zor yapistitici kullaniyolar arti butun sacin dokulur ve temizligi zor
(10 puan) tarafından
Arti cikartirken bi kismini kesiyolar sacini
tarafından
Yokk izin vermem öyle ben sadece uçlarından aldırırım
(10 puan) tarafından
Oyle olmuyo iste bunlari acarken mecbur kesiyolar yapistirici oldugu icin
tarafından
Ozaman sadece görüntü olarak bu zamana kadar hep özenerek bakıyorum lakin göründüğü gibi değilmiş galiba
(10 puan) tarafından
Aynen öyle benim ablam yaptirdi 5 saati geckin bi surede bitti ormesi
+1 oy
tarafından
Kız bacım bunu nasıl yıkican Allah aşkına saçın yağdan pislikten küflenir beeee 
tarafından
Büşra ciddimisn kız nasıl yani yıkamadan gezilirmi ben nerdeyse hergün yıkıyorum
(6,738 puan) tarafından
Evet abla kız öyle demisti bana doğru mu bilmiyorum ☺
tarafından
Rahime bunu yıkasan nolur kız içine su sabun mu girer bitlenirsin valla pislikten hiç karışmam heee
tarafından
Hahaaa valla ne alemsiniz istemsiz gülesim geliyo:)
(4,876 puan) tarafından
Yıkamadan olur mu ki benim yengem yaptırdı gayet güzel kullandı ama iş çıkarmaya gelince saçları çok yıprandı evet kullanımı vs güzel ama sonuç hüsran :))
0 oy
tarafından
kullanımı zor . bırde yuksek bı ucretı vardı 600 mu 700 mu neydı
tarafından
Ohaaaa okadar param olsa komple bakım yaptırırım neymiş o öyle ama çok güzel cidden yaa bakınca imreniyorum
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Ay çok kötü yaa
tarafından
Bana güzel geliyo görüntü olarak ama yorumları gördüm de yıkanması falan yok bana göre değil birde ücreti çok fazlaymış
0 oy
tarafından
Bnde çok begniorm ama bunu açınca saçının yarısı elinde kalıyormuş :)) 
tarafından
Hahaa ayy alemsin bende diyorum bu örgü böyle açılmadan bozulmadan nasıl duruyo
0 oy
tarafından

Hiç sevmiyorum ya valla su örgüyü:D

tarafından
Ben bitek bunu seviyorum canım ama hüsran oldu
0 oy
(2,033 puan) tarafından
Görünümü güzelde cnm kullanmasi temizligi bakimi cok zor bi ara arkadsim yaptiracakti o anlatmisti
tarafından
Bende bilmiyodum canım sormak en mantıklısıymış valla
0 oy
tarafından
gecen liseden arkadasim yaptirmis kafasinda binkafa daha var gibi duruyodu hersey kendi kulturune yakisiyor bence
tarafından
Ağır oluyo galiba dimi cano
tarafından
aynen kaba duruyor sormadimda ona hiç memnun musun diye
0 oy
tarafından
Ay cok kotu duruyo bence tiftik tiftik oluyo dipleri
tarafından
Bende hep şöyle düşünüyodum bu örgü nasıl bozulmadan duruyo böyle
0 oy
tarafından
Saçını sampuansiz yıkamak zorundasın kafanda birikiyor yoksa kalıntılar yapımı 7 8 saat sürüyor fiyatı 800 den başlıyor yapılınca kafanda günlerce felaket bir ağrı oluyor zamanla kafanda koku yapıyor kafanda bir ton varmış gibi ağırlık oluyor asla tavsiye etmem sokerken de bir ton saçın dökülüyor ilk evlendigim zaman tesetturluyum disarida kimse gormicek diye izin vermişti eşim şimdi diyor ki o parayla kendine yeni kafa alırdın ilk zamanlar diye ses etmemiştim ama içime iturdu gaddar karı bir de 2 hafta kafam agiriyor cikartalim bunlarıııggg diye yalvarmami dinlemisti aklin varsa yanından bile geçme kuzum
tarafından
İğrenç ben saçımı yıkamadan duramam ki bende tik var illaki o saçlar yıkancak
0 oy
(13,814 puan) tarafından

Gusül geçer mi acaba bu saçlardan :D

tarafından
Hahaa hiç aklıma gelmedi kız çok alemsin
tarafından
Hahahhahaa☺☺☺☺☺ güzel soru
(13,814 puan) tarafından
Benim aklıma gelen o oldu :)))
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Benim lazere gittiğim yerde çalışan kız yeptırmıştı. Bikaç hafta kullandı sonrada kendisi açmıştı. Öyle döküntü falan olmadı. Ama bu kadar sk çok değildi örgüler. Birde ben sarı saça daha çok yakıştırıyorum örgüyü 
0 oy
(1 puan) tarafından

Kullanması çok rahat. Yıkaması da kolay aslında. Haftada 2 defa yıkamak yeter. Yıkarken de şampuanı sulandırmak lazım ki diplerde kalıntı olmasın. Saçlara zararı yok, zararı olsa tüm Afrika kıtası kel olurdu :) 

Ben 3 defa kullandım gayet memnunum. Yapılınca ağrı olur mu diyen olmuş, eğer iyi bir yerde yaptırırsan ağrı acı olmuyor

image

. Ben İstanbul da Togo stüdyo da yaptırıyorum. Gayet memnunum
(1,102 puan) tarafından
Post 2019 un
tarafından
3 sene önceki postu nerden buldin kız
(1 puan) tarafından
Bence yorum yapanlar bu işlemi hiç kullanmamış. 2 defa yaptırdım hem yaz hem de kışın kullandım. Hiç bir zorluğu yok. Bir kere saçın hep hazır ve bakımlı görünüyor. Benim saçım aşırı yıpranmış halde yaptırdım ilk örgümü, 3 ay tuttum saçımda. Açtığımda dipten çok güzel saç gelmişti. Hem yağlanıyor hem besleniyor saçlar. Afrika örgüsü yaptırmak artık eskisi kadar uzun da sürmüyor hem. 4 saat kadar sürdü benimki. Beylikdüzü togo stüdyo yapmıştı. togostudyo.com a yaz anlatırlar detayları

İlgili sorular

+1 oy
61 cevap 2,669 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,209 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 429 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenur5561 (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 2 canli (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 219 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu

396,482 soru

11,859,782 cevap

35,957 kullanıcı

...