0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Ben abimin eski eşinin yüzüne ilk gelen görucüyle evlendim.evlenmeyi pek düşünen biri degildim kafam zehir gibiydi hayalimdi okumak ama olmadi abimin eşiyle çok kavga ederdik ayni evdeydik onun yüzune çok dayak yedim ama iyiki eşimle evlenmişim.okadar iyi biriki abimin eşi aldatti ayrildi ben bunlari biliodum dayanamadim ama ailem beni dinlemezdi  calisiyodum    mâaşımi babama verirdim babam bana harçlik verirse çeyiz yaptim kendime   evleniyosun ailem demedi şunu ceyizind alayim ayagima giycek dogru duzgun ayakkabim yoktu maddi durumuda iyi yani ailemin ama ben evlenio. Die ailem istemedi   herseyi kendi başıma yaptim simdi annem diger abimi nişanliyo gorseniz oyle ceyizlik seyler almışli içim tuhaf oldu  hep ezilen oldum ama allahima şukurler olsun eşim cok iyi 2 tane evlafım var  annem söyledigi suydu evden çikarken ben sana bunu yapmazdjm abinin yuvasi yikılmasindie ama eskj eşi zaten. Nelrr yapmadi abime en basindan dinleserdi icimi dokmek istedim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amaan canım önemli olan eşinle olan huzurun emin ol sen eşine sarıl gerisini salla gitsin 
(100 puan) tarafından
Ama icimde o burukluk var ailemin yaptigu
-Reklam-
0 oy
(7,797 puan) tarafından
Boşver nie kavga ediyordunuz grmcnle
(100 puan) tarafından
Abimin eskj eşi sorunumuz cok saygisiz anneme babama küfur ederdj bide kacarak evlenmisti  ailem bi müďdet beraber oturdular ama abimi aldatiodu ben buna dayanamiodum sürekli tartisioduk bende ilk gelen görücuye evet dedim
0 oy
(13,272 puan) tarafından
İşte rabbim sana iyi insan olmanın mükafatını vermiş aileme en büyük teşekkürüm asla evlat ayrımı yapmadılar sevgide belki daha çok sevdikleri olmuştur ama hakta asla kimseyi tutmazlar 
(100 puan) tarafından
Aynen  doludan kaçarken yagmura tutulabilirdim ama eşim çıkti karşıma  ceyizime ne kadar esya aldiysam aileme verdum cünku surekli ailem sen esya alion lafi yapardi  bende verdim  simdi gelinlerien yaptıklarina bakiom tuhaf oluyom
(13,272 puan) tarafından
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste diye boşuna dememişler gülüm Rabbim sana ailenle bir ömür mutluluk versin
(100 puan) tarafından
Oyle yanina kalmadi abime ckk sey yapti Ama ailemin en zor gününe ilk kosan ben oldum onlar kötýluk yapsa ben iyilikle cevap verdim
0 oy
(749 puan) tarafından
Şukür et allaha bak esinden razısın iki evladin var.esinl3 cocuklarinla mutlu olamayabilirdin.bosver gecmist3 kalmıs evet cok avı unutulması zo4 ama unut canm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 290 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Alaska (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gamze güler (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 302 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 249 göst.