0 oy
464 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
yeni hesap açtım çünkü biraz özel bi konu. Neredeyse 1 yıl önce doğum yaptım. Eşimin bana olan tavrı degisti tabi hemen değil zamanla. Neredeyse hiç tartişmayan bir çiftik cocugumuz doğmadan önce şimdi Neredeyse ayda 2 3 kere veya daha fazla tartişiriz. Eşim bana karşı daha nazik hassas davranirdi özellikle konuşmalarinda sürekli çok güzel olduğumu beni çok beğendiğimi söylerdi. Cinsel hayatimiz da aktifti gebelikte bile (doktorum yasaklamamişti herhangi bir sorunum yoktu) ve istekliydi. Ama son 2 aydır Neredeyse bana hiç yaklaşmiyor çok nadir daha doğrusu ilk adımı ben attiktan sonra oluyor eskiden o 10 kere yaklaşsa ben 1 kere yaklaşirdim demek istediğim şu ondaki heyecan tutkuyu göremiyorum artık nedenini de bilmiyorum. Lohusalikti, kızımın uyku sorunlari derken ilk 6 ay çok  zor süreçtlerden geçtik ama 2 3 aydır rahatladik.

Eşim aşırı yorgun bir işte de çalışmıyor. Aldatma vs de yok. Bu konuyu açtım ona ve bana sebep olarak bunlari söyledi daha bakimli olabilirsin geceleri yatakta telefonda ugraşma

Hep ağrıların var işte istemezsin diye düşünüyorum (tek sıkıntım bacaklarimda rahatsızlık var ama hic bir şekilde engel olmadı şimdiye kadar). 

vs ama anlam veremedim çünkü eskiden nasilsam oyleyim

bu bi gerçek ki bebeğimiz doğduktan sonra çok yorgun bitkin hissediyoruz ama her gun de boyle degiliz.

Bana bi yol gösterin lütfen 

5 Cevaplar

0 oy
(130 puan) tarafından
Kuzum bebekten sonra gerçekten hersey değişiyor bizlerde oyleydik tabi aldatma yok.. bebek olmayınca ilişki bakımından iyidik hep o yaklaşıldı..  şimdi ise ya o ya ben duruma göre düşün ayda 3 kere ilişki yaşıyoruz bebekten sonra hep düştü belkide bünyemizde artık eskisi gibi değil öyle hissediyoruz bebekten sonra hamlastik diyelim hani ilişki yerine bazen uzanmak uyumak istiyoruz kafa dinlemek istiyoruz ilk 6vay gerçekten zor bir süreç bebekten dolayı şimdi 15vaylik oldu 2.ye hamile kalmayı düşünüyorum..  insan bazen fiziksel beyinsel anlamada yorulabiliyor gerçi her insan farklıdır...
(1,928 puan) tarafından
Zamanla oturacak rutininiz. Ve bir daha konuşmayın bu konuyu. Akışına bırakın.
(2 puan) tarafından
Glsm neden konuşulmamasi gerekiyor acaba ben 2nci kez açtım bu konuyu eşime ama artık son. Onurum kırıldı açıkçası daha yaklaşmak istemiyorum ona.
(1,928 puan) tarafından
Konuştukça iş sarpa sarıyor biraz zamana bırak toparlarsınız. Ki iki kere konuşmuşsun ama değişen Bi şey olmamış
-Reklam-
0 oy
(13,860 puan) tarafından
Hiç anlamıyorum bunu bakımlı ol bakımlı ol ben neysem oyum iki tane oğlum var eşimle zor zamanlar da yaşadık bakarken şükür hiçbir etkilenme olmwdi o konuda yani anlamyrm her an insan bakımlı olamaz eş buyuzden istemiyorsa bahane diyorum ben yapısını bilemem tbi sen tanırsın sonuçta esini
(2 puan) tarafından
Bencede banane çocuk olmadan da ayniydim bakım konusunda. Gerçekten anlamıyorum ama ona artık hiç yaklaşmicam çünkü 2nci kez nu konuyu açtım ona
(13,860 puan) tarafından
Akışına bırak bakalım ne yapacak onun da dikkatini çekecek mi yanasmadigin yani seven insanın bahanesi olmaz eşim beni seviyorsa her halimle sevsin herkes az çok değişti yani ben evlendigim gbimiyim ikincide sonra hele şişko kaldım ben her haliyle seviyorsam o da öyle sevmeli
(2 puan) tarafından
Evet öyle denicem artık teşekkür ederim cevabin için..
(13,860 puan) tarafından
Rica ederim inşallah düzelir her sey
0 oy
(796 puan) tarafından
Benim eşimde bana öyle yaptı bebek doğdu baya scilmsn olmuş kırıcı Kelime kullandı ben hiç takmadım güzel gecelik giyip oba inat tek yatıyordum 
(2 puan) tarafından
Peki sonra düzeldiniz mi
(796 puan) tarafından
Yani  bazen söylediğinde geç başka yerde uyur derim yada Derim beğenmiyorsan Girme  zorlayan mi var diyirum ** gibi affedersin kendisi gelir düzelir evt zamanla
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Insan her zaman istekli olamıyor belki eşin öyle bir dönemden geçiyordur. Sen yaklaşma aklı başına gelir cnm
(2 puan) tarafından
Evet öyle yapacağım artık sarilmak bile gelmiyor içimden artık
0 oy
(590 puan) tarafından
bakimli ol ne ya onun cocugunu buyutuyon sen kolaymi cocuk digurmak bakmak terbiyesiz bende dogurdukdan sonra kilolarim kaldi 50 kiloydum suan 65 malesef esimde bana balik diyo
(2 puan) tarafından
Her gün duş alıyorum temizim bebek olmadan nasilsam aynıyım kilo dışında o mu rahatsız ediyor diye sordum önceki halini daha çok beğeniyordum dedi ama şimdide beğeniyorum seni. Tek tek sordum ona ne oldu da böyeleyiz benden mi tiksiniyorsun dedim yok dedi
(590 puan) tarafından
bu dunyada hickimseyi 100 de yuz mutlu edemessin canim o yuzden kendine ozguvenin olsun kendini sev
(590 puan) tarafından
ister begensin ister begenmesin keyfi bilir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 235 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sizden birisi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Yasem1234 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 323 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu