0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba  Ben evleneli 6 sene oldu. 1 oğlum var. Evlenmeden önce çalışıyordum. Muhasebe sektöründe daha sonra evlenince oğlum olunca işi bıraktım evde boş boş oturmak istemeyip üniversite okudum bitirdim açıktan çocuk gelişimi seminerlere katıldım sertifikalar aldım. Bu sene artık iş bakmaya karar verdim bölümüm üzerine bir yere başvurdum. Görüşme olumlu oldu yani iş. Çalışma saati 09,00-15,00 arası sigorta, yemek, oğlumda aynı okulda farklı sınıfta eğitim görecek ama ücret olarak 2500 alıcam. Müdür kreş sahibi çok pozitif insan oda benden pozitif enerji farklı bir işe girmiş olsam oğlumu kreşe versem yine bana o kadar kalıcak o yüzden parayı sorum etmedim saatleri de iyi olduğu için okul açılana kadar saat 1200-15,00 a kadar gidicem p.tesi, salı ve çarşamba günleri.. dün hoca çağırdı evrak işlerini halletmeye tc yi falan muhasebeye gönderdi ama hala sigortam başlamadı sigorta ile ilgili görüştüler halbu ki biraz aklım karıştı sizce sorayım mı.pazartesi günü Sigortam neden başlamadı diye.. 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız bi hallolaydi senin şu iş :D
(228 puan) tarafından
Halloldu kuzum da sigorta işini dün hallediyor su giriş yapılmamış
-Reklam-
0 oy
(935 puan) tarafından
Valla bu kadar açıklamaya kısacık soru sorman da beni şaşırttı açıkçası

Tabiki soracaksın iş bu sonuçta 
(228 puan) tarafından
Pazartesi sorayım
0 oy
(12,264 puan) tarafından
İş için konustungun müdüre sor belki okul başlayınca yapar sigortayı ve iki ay deneme süresi var diye biliyorum belki gidersen boşuna yayimiyayyim diye düşünüyor olabilir 

Bu arada bana maaş az geldi 

Oğluna senden daha çok gidiyor 
(228 puan) tarafından
Canım oğlumda başlayacağı için maaş bu şekilde şimdilik başka yere girip farklı kreşe versem elime 2500 bile geçmez
(12,264 puan) tarafından
Anladım canım hakkında hayırlısı olsun ☺️
(228 puan) tarafından
Amin cnm inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 286 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 268 göst.
0 oy
16 cevap 639 göst.