0 oy
695 göst.
Diğer kategorisinde (1,381 puan) tarafından
Öncelikle çok üzgünüm insanlar sanki başına hiç bişey gelmicekmiş gibi yaşıyorlar ben ortapedik engelliyim sadece postanede sıra istedim diye kadın benle dalga geçti çok şaşırdım hiç cevap vermeden işimi hallettim çıktım çünkü arabada eşim bebeğim bekliyordu uzatmadım ama keşke cevap verseydim dedim sizinle paylaşmak istedim engelli olan esasında oydu ama farkında bile değil dua edelim birbirimize çok zor ya gururum kırıldı kimsede cevap vermedi hadi ben sustum halkımız niye sessiz ben mi yanlış düşünüyorum

21 Cevaplar

0 oy
(231 puan) tarafından
Birkaç ay önce ayağım sakatlandı, geçici bir şeydi ama 1 ay kadar tekerlekli sandalye kullanmam gerekti. İnsanlar korkunç. Sapasağlam koca koca adamlar ne asansörlerde yer verdiler ne yolda. Kızıma bayramlık almaya gittik mağazada üzerime çıkacaktı insanlar neredeyse, bir de ters ters bakıyorlar niye geldin der gibi. Gençler zaten iyice umursamaz. Allah sonumuzu hayır etsin. Siz hiç canınızı sıkmayın, Allah büyük elbet bir yerde ettiğini bulacaktır o insanlar da. 
(1,381 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah cevabınızı okudum ama cevap yazamadım kusura bakmayın halkımız iyice yobazlaşıyor malesef sanki uzaylıyız gibi kendime özgüvenim sonsuz okudum çalıştım emekli oldum evlendim bebeğimde var çok şükür ama işte Bi anda moralimi bozdu attı o kadın iyi düşüncelerin için çok sağol Allah razı olsun
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 424 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 600 göst.
0 oy
19 cevap 805 göst.
0 oy
21 cevap 523 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu