0 oy
423 göst.
Aile kategorisinde (1,151 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Etkisnde çok kaldığım bir olay. Hatta bazen kızlarm gündüz uyuduğunda uyanırlarken hala çok korkuyorum. Ya aslında çok var ama beni etkileyen iki tane. Birincisi kızım 4 ysşında geçen yaz 3 yaşındaydı. Bi gün uyudu. Benm yanımda yamacımda da akrabam yok kıbrıstayım ev dağ başı fala.n. kızım uyudu öğlen. Ben de küçük kızımla uğraşıyordm gülüyordm seviyordm. Büyük kızım hemen yamacımdaydı. Baktm uyandı. Bende prenses uyandı ruken bak prensesimiz uyandı bitaneck kızım falan diyordum ki. Kızım anormal bi şekilde uyandı. Anne elimi tut der gibi mırıldanıyordu normalde bülbül gibi konuşur. Yazın sıcağı. Sıcaktan sırılsıklamız. Ben elini tuttum. Kızım mırıldanmaya devam etti. Çığlık attım kızımı doğrultmaya çalıştm ama hiç bi şekilde doğrulmuyor. Elleri ters dönmüş gözleri kaymş ayakları yamulmuş kafası yana yatmş. Ağzı da yamulmş. Ömrümden ömüt gitti. Küçük kızımı unuttum büyüğünü kucskladığım gibi kendimi dışarı attım sımsıkk tuttum kendimi yere attm dışarıda. Evimiz site içindeydi. Kendimi ywre attm kızımı daha tutuyom bağırdm çağırdm yardm edin kızım kızım elif dedm ben de kızımı tutarak kitlenmişim. Bi komşu geldi kızı zarzor elimden aldı eline yüzüne su vurdu. Kızım biraz soonra kendine geldi. Eşimi çağırdm. Hemen özel hastaneye götürdm o ay da çok paramız kalmamştı. Ama olsn dedm. Eşim tek götürdü mecbur çünkü küçük kızım da olaydan etkilnmişti. Doktor soğuk havale geçirmiş dedi. Sıcaklardan olduğu kesin. Klima da yoktu. Çok şükür şimdiki evimizde klima var.

6 Cevaplar

+1 oy
(344 puan) tarafından

Bukadar ciddi bi olayi anlattiktan sonra random atman peki:ermm:

(344 puan) tarafından
Piyasayi bıraktık asko piyasam atlas bey o izin verdikce giriyom yani hic ahahhah
tarafından
Nasılsınuz nasil gidiyor neler çektiriyor sana paşam
(344 puan) tarafından
İyiyiz ceylanim ama iste suanlik uyku duzenimiz yok varda cok gec saatler birazdaha buyusun oturtacak duzeni simdi disleri galiba zorluyo alt damak sismis bende strese sokmak istemiyorum minnosumu
tarafından
Teyzesinin kuşu öp yerime bol bol
(344 puan) tarafından
Operim balım mizmiz sipayi
-Reklam-
0 oy
(3,885 puan) tarafından
AYyyyyyy Allahim korusun. Bir daha yaşatmasın.  Korkunç  bir olay. :( 
(1,151 puan) tarafından
Sorma. Ben konuşamıyordum kızım da ben de 1 hafta etkisindeydik
0 oy
tarafından
Offf çok kötü ya :(((
(565 puan) tarafından
Korkunç biseymi okuyamiyorum merak da ediyorum
0 oy
(1,681 puan) tarafından
İlk aklıma havale geçiriyor dedim okurken çünkü kuzenim öyle olmuştu Allah korusun iç ateşi bazen dışına vurmaz anlamıyor insan o an Allah korumuş kızını çok geçmiş olsun cnm
(1,151 puan) tarafından
Sıcsklardan kaynaklo değil mi
(1,681 puan) tarafından
Terlemiş soğuk almış olabilir çocuk sonuçta kuzenim köydeyken aynı böyle yazın oldu gözleri gitmiş ağzından beyaz köpük köpük çıkmış halam nasıl ilçeye götürmüş bir görsen iç ateş işte senın suçun yok bilemıon işte benım oğlum da öyle iç ateşi oldu mu ağzının içi ateş gibi hemn ateş düşürücü veririm ya diline vurur yada dudağına yara olur
(1,151 puan) tarafından
Çok kötü ya insanoğlu işte
0 oy
tarafından

Paranoyalarıma bır tane daha eklendı :( Ay Rabbım bır daha gostermesın

(1,151 puan) tarafından
Amin sağol inşallah yaşamam.
(1,151 puan) tarafından
Daaha doğrusu çocklarım yaşamaz
0 oy
(413 puan) tarafından
Çok kötüyüm Allah bidaha yaşatmasın evlat acısı çok kötü ufak biseydw olsa
(1,151 puan) tarafından
Sen gel bana sor. Konuşamadm. Sanki kilometrelerce koşmuşum da nefes nefeseyim gibi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 600 göst.
0 oy
15 cevap 813 göst.
26 Eylül 2020 Aile kategorisinde Le.leyli123 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 2,050 göst.
0 oy
21 cevap 695 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Elif2021 (1,381 puan) tarafından soruldu

379,283 soru