0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde (1,380 puan) tarafından
Öncelikle çok üzgünüm insanlar sanki başına hiç bişey gelmicekmiş gibi yaşıyorlar ben ortapedik engelliyim sadece postanede sıra istedim diye kadın benle dalga geçti çok şaşırdım hiç cevap vermeden işimi hallettim çıktım çünkü arabada eşim bebeğim bekliyordu uzatmadım ama keşke cevap verseydim dedim sizinle paylaşmak istedim engelli olan esasında oydu ama farkında bile değil dua edelim birbirimize çok zor ya gururum kırıldı kimsede cevap vermedi hadi ben sustum halkımız niye sessiz ben mi yanlış düşünüyorum

21 Cevaplar

+5 oy
tarafından
İgrenc bir toplum haline geldik kulturel yozlasma var egitimsizlik dizboyu insanlar okumuyor kendini gelistirmiyor kötülük hat safada
tarafından
Tam yazmak istediklerim mercancim +
tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️
(4,040 puan) tarafından
Aynen öyle özgüvenli olalım hakkımızı savunalim derken insanlar çirkef oldular
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Hiç üzülme canım rabbim her anımızı kaydediyor gün gelecek huzuru mahşerde herkes yaptıklarının hesabını verecek 
+1 oy
tarafından
Seninle kim alay ediyorsa Allah aynısını yaşatsın o zaman seni anlarlar terbiyesizler!
+1 oy
(3,739 puan) tarafından
Asıl engel böyle dusunen insanların kalbindedir 
+1 oy
(6,859 puan) tarafından
Kesinlikle engelli olan o Cnm kafadan hemde. Yaptığı çok yanlış he deseki acil işim var k bakmayın ama bu kdr da olmaz ki
+1 oy
tarafından
Engel yeter ki bedende değil beyinde olmasın.. 

Hiç üzülme asıl yaptığından utanıp üzülmesi gereken kişi o
+1 oy
(1,156 puan) tarafından
Keşke sessiz kalmasaydınız. Hadi siz sessiz kaldınız o kişi dalga geçerken kimse yok muydu onlardami sessiz kaldı. Çok geçmiş olsun bu arada...
(1,380 puan) tarafından
Çok sağol canım çok kalabalıktı ama hiç kimse ağzını açmadı
+1 oy
(9,937 puan) tarafından
O kadar haklisinki canim gercekten cok uzuldum hepimiz adina :(( bazi insanlarimiz o kadar dongozki kimse 2 adim sonra basimiza ne gelecegini bilmiyor herkes dogustan engelli olmuyorki adam gidiyor suya atliyor omur boyu omurilik felclisi oluyor mesela. Allah hepimizin yardimcisi olsun herkesin icine hidayet versin insallah rabbim merhametsizlerle karsilastirmasin hicbirimizi. Ben asiri hak savunurum duramam sabredemem yani hemen soylerim bi durum gorsem keske herkes oyle olsa
+1 oy
tarafından
Sıra istemede ne varmış konuyu anlamadım niye dalga geçti 
(1,380 puan) tarafından
Çok kalabalıktı sıra istedim birden bire gülerek acımasızca dalga geçti bende şok oldum malesef şaşırdım
+1 oy
tarafından
Hepimiz bir engelli adayıyiz canım ne zaman ne olacağı belli değil o yaşattığın tasamadan ölmez merak etme hiçte canını sıkma 
(1,380 puan) tarafından
Çok sağol canım inşallah ama Çok ağrıma gitti hiç böyle tepki vereceği aklıma gelmezdi
+1 oy
tarafından
Yapılan büyük terbiyesizlik ama şu konuda yanlışsın, sen kendini savunmazsan kimse seni savunmaz. Neden gururun kırıldı ki? Dediğin gibi asıl engelli olan o, keşke orada yüzüne vursaydın. Sen alttan alırsan, böyle kişiliksizler üste çıkmaya çalışırlar malesef ki.. 
(1,380 puan) tarafından
Çok haklısın ama bebeğim durmuyor trafik çok kalabalıktı eşim çok stresli ydi arabada onların yanına gitmek için duymazlıktan geldim işimi halledip gittim
+1 oy
(7,532 puan) tarafından
İnsanlar kör sağır olmuş artık bi kere metroda tandiyonum düştü fenalaştım inanırmısın kimse neyiniz var demedi ne ara insanlık öldü bilmiyorum çok şaşırmıştım.
(1,380 puan) tarafından
Aynen öyle hayırlısı olsun ama bugünler iyi günlerimiz galiba yeni nesil daha fena olucak yaşca Bayaa ufaktı benden
+1 oy
(1,653 puan) tarafından
Ne diye dalga geçti terbiyesiz kimsenin garantisi yok bu hayatta insanın başına herşey gelir 
+1 oy
(1,307 puan) tarafından
Olablr insanlk hali yarn başına ne geleceğini yada bzm ne gelceğini biliyoz mu hayır herşy olablr terbiyesiz o sakat kalbine baksn ilk önce sen üzme kendini 
+1 oy
tarafından
Düşmez kalkmaz bir Allah'tır. Kimse hiçbir şeyine guvenmesin. Sen niye sustun ki onu bir güzel rezil etseydin hadsizzz kopekkk ben orda olacaktım bak napiyordum ama sende susma dediğin gibi asıl o engelli hem de kalbinden ve beyninden bunun da çaresi yok. 
+1 oy
(1,662 puan) tarafından
Herkes birbiriyle ego savaşında. Dünya gitgide iğrenç bir hâl alıyor. Hepimiz birer engelli adayıyız. Bir saat sonrası için garantimiz yok 
+1 oy
(14,955 puan) tarafından
Allah merhamet ve akıl fikir versin oylelerine. 
+1 oy
(2,995 puan) tarafından
Kadınin yaptığı hiç hoş değil tabi ki ,duyarlı insan sayısı gün geçtikçe azalıyor malesef toplum  git gide sadece tüketen bencil birer varlık haline dönüşüyor insanlar değer yargılarını kaybediyor herkes kendini özel değerli görüp diğerini her anlamda bir alt sınıf olarak görüyor ve bu durum hızlıca ilerliyor.ne olacaktı ki tüketim topluluğu olunca bence bunlar daha iyi günlerimiz.
0 oy
(8,967 puan) tarafından
Yanlış düşünüyorsunuz diyemem ama artık herkes çok gergin ve sinirli kimseden bişey bekleyip beklentiye girmeyin.ortopedik engel nedir bilmiyorum ama dışarda bebeğin bekliyor diye kimse sana sıra vermek zorunda değil belki orda bekleyeninde çocuğu vardır he dalga geçmesi ayıp yanlış 
(9,482 puan) tarafından
Kimin engelli oldukları belli!
Dalga geçmiyorsun ama engelli olduğu için sıra istemesine karşısın !  Kimse  sıra vermek  zorunda değilmiş(miş) toplum içindeki kurallrı öğren önce istersen(?)
(8,967 puan) tarafından
Ben engelli olduğu için sıra vermesinler mi demisim acaba? Senin dışarda bebeğin var diye mi demişim? Ortopedik engel nedir bilmiyorum dedim... Sen de mesala farklı düşüncelere saygı duymayı öğren boş yere duyar kasma..
(1,380 puan) tarafından
Ay neyse Gözde Hanım boşver gerçekten çok zor anlamayanlara konuşmak çoğunluk beni anladı çok sağolun güzel düşü celeriniz için (parantez içinde anlamayanlara da anlatayım 19 defa kalça ve ayak ameliyatı geçirip deyneklede olsa yürüyorum çok şükür ağrı kesiciler sayesinde bu halimize ok şükür hayırlı geceler olsun hepinize)
(9,482 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah bundan aşağı yapmasın iyi geceler
(1,380 puan) tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(1,029 puan) tarafından
Seni en iyi ben anlarım bi engelli annesi olarak bu dünyayı düşünüpte o güzel canını sıkma kuzum senin öbür dünyan o kadar güzel ki sen bunları düşün engelli degil rabbimin özel yarattıgı kulsun sen kimisi iyilik yapacak kazanacak kimisi kötülük yapıp kaybedecek oglumla otobüste geliyoruz bi tane kadın kalk ben oturacağım dedi ogluma fark etmedi durumunu ordan başkası o sakat kalkmasın dedi bende sensin sakat öyle diyene kadar kalkta yer ver dedim bizim toplumumuz böyle malesef şimdi oglum evden cıkmak istemiyor:(((
(1,380 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah artı oy vereyim dedim olmadı cevabınızı okudum ama cevap yazamadım kusura bakmayın halkımız iyice yobazlaşıyor duyarsızlaşıyor Rabbim yardımcımız olsun Allah'a emanet olun
M
(1,029 puan) tarafından
Sende Allaha emanet ol kuzum rabbim yardımcınız olsun senin ve senin gibi özel kulların

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 423 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 600 göst.
0 oy
19 cevap 804 göst.
0 oy
21 cevap 521 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu

377,949 soru