0 oy
343 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından

Şehir merkezinden ilçeye evlenip geldim 3 saatlik mesafe var eşimin ailesi de burda ama kendi ailemi annemi çevremi cok özlüyorum küçük bir yer gezecek bi yer yok sabahtan aksama evde bekliyorum cok sıkılıyorum ağlıyorum hasretlik derken alışamicam gibi :( cok zor evlilik çalıştığım günleri bekar halimi cok özlüyor arıyorum nasil olacak bilmiyorum benim gibi olanlardan desteklerinizi bekliyorum ah su gurbettlikk annem cok dedii de  dinlemedimm :((

16 Cevaplar

0 oy
(3,595 puan) tarafından
Ne zamandır evlisin ilk zamanlar olur öyle

İnsanoğlu nelere alismiyor ki sağlık huzur olsun gerisi olur gidr
(63 puan) tarafından
5 aylik hic alisamicak gibiyim :(
(8,318 puan) tarafından
Eşini yeterince sevmiyo olabilir misin
(63 puan) tarafından
Yoo yeterince de seviyorum aile özlemini nasil dengelicem bi yandan ailem.bi yandan eşim zaten nasil olacak bende bilmiyorum
(8,318 puan) tarafından
İyi canım sev tabi onda sıkıntı yok ama bi süre sonra aıle ozlemıne de alısırsın
eşin gelip gitmene karısmasın yeterki
(63 puan) tarafından
Haziranın basinda gitmiştim simdi ağustos sonuna gene gitmek istiyorum dedim sikinti yapıyo yeni gelin bu kadar surekli gitmez diye bende 5 aylik hamile olucam önümüz kis zaten bida gidip gelemem de diyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öbür tarafta kapanmış postun buraya yazman iyi olmuş adına üzüldüm bende evliliğin ilk yıllarında çok zorlandım bana onu hatırlattın kendine bır takım uğraşabileceğin şeyler yap onun dışında eşin gelmiyor mu eve ailesiyle mi yaşıyorsun 
(63 puan) tarafından
Evet bilemedim postum kapanmis. Eşim aksam 7 gibi geliyo gelir yemek yeriz tv bakariz uyuruz öyle vakit geçer bura küçük diye gezilecek yer yok diye burda cikartmiyo. Ailesine de haftada 1 gideriz insanin kendi ailesinin yerini tutmuyokii iste. Cok.isterdim ailemle ayni memlekette olmayı evlilik güzel ama gurbette cok zorluyor yalnızlık:(
(58 puan) tarafından
Tatil günleri yakın şehirleri merkezi gezebilirsiniz imkanınız varsa, piknik alışveriş falan iyi gelecektir
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım çok özlüyorum ailemi evimi o hayatımı şimdi hicbirseyde tat alamıyorum hiç sevmiyorum alisamiyorum bu ortama napicam bilmiyorum 
(63 puan) tarafından
Aynen inan ben huzurlu çalışmaya çalışıyorum eşime pek yansitmasam da gündüzleri cok üzülüyorum.agliyorum gene o duruma girdim alamıyorum kendimi :(
0 oy
(255 puan) tarafından
Bende gurbetteyim 1 yildi evleneli ama sadece gidip gelmede sıkıntı oluyor 2 ayda bir gidiyorum gittimi orda diken ustunde oluyorum eve geldimi ipk 2 gün  bi tuhaf oluyrm onun haricinde evimde keyfimi yapiyorm ugrasacak şey çıkıyor yani evden çıktığım da yok 
(255 puan) tarafından
Kendi kendini psikolojik olarak etkiliyisun
(63 puan) tarafından
Kendimi nasil teskin etmeliyim sence
tarafından
Adiyamanli misin canim
(255 puan) tarafından
Evet.
tarafından
Bende adiyamanliyim
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Çocuk olduktan sonra sikilmayi bile özlersin bence tadını çıkarın
(1,371 puan) tarafından
Alır alır doğum yapınca tekrar konuşalım bebeğin olunca kimse gelmez aklına. Ben ailemi yurt dışında bırakıp Türkiye'ye yerleştim evlenip. Çok çabuk alıştım çünkü hemen hamile kaldim
(63 puan) tarafından
Masallah size alışmaniz kolay olmuş Rabbim herkesin dağına göre kar verirmiş ben hiç dayanamazdim sanirim. Doğum yaptınız mı peki
(1,371 puan) tarafından
İkinciyi bile doğurdum canım :) insanoğlu herşeye alışır zaman ver kendine birde şuan hamilelik duygusallığı var sende geçiyor hepsi zamanla
(63 puan) tarafından
Ohh masallah cok sevindim rabbim.hayrli evlat etsin inşâllah  dualarini eksik etme olur mu kac yil oldu evleneli
(63 puan) tarafından
Bazen dayanamayıp çekip gidesim geliyor napmaliyim sence
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Daha çok ywni evlymşsn alşrsn merak etme canm oyalnmaya bişi bul bi şeylerle ilgilen 
(63 puan) tarafından
Mesela neler olabilir acaba ?
(1,307 puan) tarafından
Ne bileyim elişeler yapablrsn örgü yapablrsn kurslar oluyor oralara gidebilrsin halk eğitim illaki vardr orada nerde oturıyosn
0 oy
tarafından
Ben buraya sardım. Çok arkadaşım var burda hiç yalnız kalmıyorum☺️
(63 puan) tarafından
O da güzel bisey
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Ailemle aramda 14 saat var. Bende gurbetteyim. Esim tarafida uzakda.. Kizim var 14 aylik onunla zaman geçiyor.. Ama yinede cok özlüyorum. 2 senelik evliyim...kaynananlar ailenin yerini tabiki tutmaz ama yinede tamamen yalnızlıkldan daha iyi gelir bence. Iyi anlasiyorsaniz.. 
(63 puan) tarafından
Bende cok özlücem gecmicekte biliyorum ne diyeyim oldugu kadar mevlam neyler neylerse güzel eylermis hayrlisi olsun. Iste olsa da öyle böyle yanii insanin kendi ailesi gibi yok
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Eger gebe degılsen bi süre daha bekle gebeysen geçmiş olsun canım 
(63 puan) tarafından
Gebeyim ama nereye kadar giderse bakalim artik
0 oy
tarafından
Bende öyleyim 2 3 ayda bir gidiyorum aynı şehirdeki gibi olmuyo bir komşum bile yok bende çok yalnızım çocuk olunca daha da zor herseyin üstesinden tek başına gelmeye çalışıyorsun ama bir süre sonra çok yipraniyorsun çok pişmanım gurbete evlendigime 
(63 puan) tarafından
Evet şehirdeki gibi olmuyo cok zor ilce bi gezecek avm olmaması bile cok kötüü.. gurbete bende pişmanlık yaşıyorum keske eşimle ayni memleketimde olabilseydim ne çok isterdim dua ediyorum bi vesile olsun ailecek memleketime gidelim diye umut iste nasip
0 oy
(219 puan) tarafından
Bende İstanbul da ankaraya gelin geldim 4 senedir evliyim 

Eşim sağolsun ilk günden beri 2 ayda veya 3 ayda bi götürür veya gönderir beni 

Evde meşgale bul kendine 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ya tum yeni gelinler toplasip agzina sıçsin bylelerinin.bi salin su kizlari analarina ya.
(63 puan) tarafından
Ahahah keskee cok mu iyi olur yaa :)) neden salmak istemiyorlar acaba
0 oy
(632 puan) tarafından
Ailemin evine senede 1 defa gidebiliyorum yasadigimiz sehirde hickimsemiz yok hic komsumuz arkadasimiz bile yok nerdeyse cok iyi anliyorum....
(74 puan) tarafından
ahh aynı beni anlatıyorsun. aileme yılda 1 gidiyorum geri dönmek hic istemiyorum. oturduğum sehire hic alisamadim insanlarina komsularima bana cok tuhaf geliyor kültürü o yuzden hic arkadasim komsum yok :( dışarı ciksam gezsem bile hic tatmin olmuyorum
(63 puan) tarafından
Aynenn nasil olacak bu durumm ;(
0 oy
(341 puan) tarafından
Canim.gurbette ben de cok zorlandim hersey insanla guzel ama cok.sukur ki hepten yalniz değilsin akraba varmis hafta sonlarida esin sorun etmiyorsa ailenin yanina da gidersin 

Ben suan evimi bırakıp ailemin yanina geldigime cok pişmanım 
(63 puan) tarafından
Nasil yani evi bıraktınız geçici süreliğine mi gittiniz devamlı mi yoksa
(341 puan) tarafından
Uzun sure oldu cnm asiri pismanim ev ariyorum memlekette ins hayirli sekilde bulurum
(63 puan) tarafından
Kendi ayaklarınıza durup gecinmeniz daha iyi olacaktır eminim kişinin kendi çalışıp harcamasıgibi yok ins tez vakitte de ev bulursunuz rabbim herkesin yardımcısı olsun
(341 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cnm
0 oy
(6,997 puan) tarafından
Resmen ben post açmışım gibi.
(63 puan) tarafından
Tevafuk :))
0 oy
tarafından
Ahh bu ben senin gene 3saat benimki 11saat uzaklıkta yeğenim doğdu 3ay önce daha sarılamadım çok özledim anne babam yeni gittiler ama abimi yegenlermi memleketimi özledm
(63 puan) tarafından
Ayy ne kadar zor dimii ;(( yegenin oluyo gidemiyorsun insan görmek sarılmak sevmek ister tabii. Ailen yanina gelip gitse de özlem devam eder cok zor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 719 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 265 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Unalgll (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 459 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Serapemir (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 278 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

379,406 soru

11,356,843 cevap

34,833 kullanıcı

...