0 oy
1,284 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (203 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Eşime farklı bir hesap tan istek attım hemen kabul etti ve mesaj attı tanışalım bulaşalım die vs bisürü mesaj attı adını farklı söyledi foto at dedim kendi resmini çekip attı çok şaşırdım eşimi tanıyamamışım meğerse bu huylarını yeni yeni görüyorum neden öyle yapıyor hiç bilmiyorum işsiz o yüzden olabilir mi acaba banada kafam çok dolu belirsizlikler yaşıyorum bana sen yardım edebilirsin dedi bende anlat ki yardım edeyim dedim sana işte sana diyorum ya belirsizlikler var kafam dolu ne yapacam bilmiyorum diyor sizce ne yapıyım ne yapmam gerek 

33 Cevaplar

+6 oy
(2,387 puan) tarafından
O hesaptan senden fotograf isterse kendi fotoğrafını çek gönder bi kalsın öyle 
(203 puan) tarafından
Bu a. P. Tal kuz s. A. Lak kız kovacak dimi salağımmm ben
(888 puan) tarafından
Kiz kendine niye hakaret ediyon devlet kadının yanında şimdi git bi avukata yol göstersin sana
(3,162 puan) tarafından
Kız sen kafayı mı yedin senin ne suçun var eşinin yaptıgı namıssızlıklarda. Amacı net belli.. Bence senin uzatman ancak seni suçlu durumuna sokar. Gözüne sok herşeyi eşinin
(48,302 puan) tarafından
sonra ben sen oldugunu anlamistim der baska hesaptanda ekle dene numara isterse onun numarasini ona gonder mal gibi kalsin
(48,302 puan) tarafından
yada babasının numarasını yaz yolla
-Reklam-
+4 oy
(710 puan) tarafından
Ya anlamıyorum bı kadın kendine bunu nasıl yapar . Sen kendin dedin ben evden bir haftaligina uzaklaşmak istedim eskort arayışına çıktı dedin onu sindirdin sineye çektin sonra yoldan geçen mini etekli kızlara bakıyor yanımda dedin onuda sindirdin şimdi de mag az zin izliyor kadınların donlarını merak ediyor ve senden gizli instvramda kızlara konuşmaya çalışıyor ve sen hala bu düzelir mi psikoloha gidecez  diyorsun eşin zaten süzme sapik rabbim evlerden uzak eylesin oylelerini senin gibi erkeğe köle olmuş dünya sadece ondan ibaret düşüncesinde ki kadınlardan da uzak eylesin boşan demesi kolay demişsin sen daha ne bekliyon acaba ben normalde kimseye boşan demem ama senin bu durumu hazmetmen beni sinirlendirdi ya 
(5 puan) tarafından
İcimi okumuşsunuz.aynen...
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Allah islah etsin bacım
(203 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(5,754 puan) tarafından
Boşanman gerek. 
(203 puan) tarafından
Aynen neyi düzeltiyorum ki beyin. Sizinm sa. Lağım çünki gerçek bu
tarafından
Ya sen trolsun ya da kocan ağır sapik.
(5,754 puan) tarafından
Ailen yok mu gitsene
(203 puan) tarafından
Aynen trolüm ben başa gelen çekilir
(13,825 puan) tarafından
Sen destek al bence mutlaka
0 oy
tarafından
Ayrı mısınız 
(203 puan) tarafından
Yok ayrı değiliz
tarafından
E nasıl hala aynı evdesinjz ben anlamadim
(203 puan) tarafından
Ayrı değiliz ki hep aynı evdeydik biz
tarafından
Tamamda daha öncede birşeyler yakalamssin. Neden ayrılmadin. Bundan bahsediyorum
(203 puan) tarafından
Ya oğlum daha küçük oda kendimi düzeltecem dedi söz verdi bende ona inandım o yüzden
0 oy
tarafından
Canım sen annenın evıne gıtmemıs mıydın
tarafından
Oyle kıymetlı degıl sadece gurursuz olursun canım
(13,825 puan) tarafından
Ben kimseye boşan et demedim demem hayat senin hayatın sen tanırsın sen bilirsin ama yazdığın yorumlar normal değil yani iç çamaşırını merak edermiş bunu sana söylemiş bisilet olmuş duzelcem demiş hepsine susmussun kabullenmişsin muhtemelen eşin de böyle düşünüyor nasilsa kabul eder diye düşünüyor hrlde ins hakkında en hayırlısı olsun
(203 puan) tarafından
Bende ne yaptığımın farkında değilim ben ben değilim artık gülemiyorum artık bi ortama girdiğimde sus pus duruyorum konuşamıyorum sohbete katılamıyorum aklım  başka yerde oluyor anda kalamıyorum
(13,825 puan) tarafından
Kolay değil canım Allah yardımcın olsun ama ondan sana fayda yok belli bu postlarina da baktım adamın gözü dışarda yani
(203 puan) tarafından
Adamın gözü dolardı pislik herif adi herif arlanmaz herif bende sal. Ağım ya
0 oy
tarafından
Asla bu şekilde devam etme. Git eşinle sakince konuş kafasını boşaltsın. Böyle sen olduğunu sonra söylersen ve ya bu şekilde konuşursanız çok kötü olur sonuçları
(203 puan) tarafından
Bende konuşmak için uygun zaman bekliyorum ona zaman verdim bakalım kendini düzeltecek mi yoksa devam mı edecek ona göre adım atacam bende
0 oy
(388 puan) tarafından
Önce telefonu münasip yerine bir sok. 
(203 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
(503 puan) tarafından
Onun neyine yardım edeceksin ki? O zaten seçmiş yolunu
(203 puan) tarafından
Bide bana dedik ben sana yanlış yapsam tepkin ne olur diye bende direk bitiririm boşarım dedim ona  çok üzülüp arkasını döndü ve bende dedim ki neden üzüldün sen yoksa bana yanlış mı yapıcaksın yada yapıyorsun da üzüldn dedim yok dedi ama ben onu ne dediğini gayet iyi anladım
(503 puan) tarafından
Canım adam açık açık niyetini belli etmiş. Sana düşen kendini yıpratmamak,kendine haksızlık ettirmemek
(203 puan) tarafından
Evet farklı şekilde anlatıyor tepki mi ölçüyor, ama ben onun ne kastettiğini gayet iyi biliyorum
0 oy
(532 puan) tarafından
Aşkım bende sana resim atayım mı de kendi resmini at. Ben olsam öyle yapardim
(203 puan) tarafından
Aklıma geldi ama zor tuttum kendimi
(532 puan) tarafından
Kız niye tutuon kendini sal gitsin. Bırak o düşünsün
(203 puan) tarafından
Bilemiyorum ne yapıcam bilmiyorum çok zor şeyler yaşıyorum  kaldıramıyorum ağrıma gidiyor ağlıyorum sesiz sesiz kimse duymuyor
(532 puan) tarafından
Sacmlama bırak o ağlasın sen niye agliyorsun. Çarp yüzüne sende rahatla ne içinde tutuyorsun?
0 oy
(1,842 puan) tarafından
Ben sana değil sen bana yardım edeceksin de sen bu yediğin b. Ku nasıl temizlicen de kaç tane kızla konuşuyon de yarabbim hayır belirsizliğe düştüm aman derde düştüm hata ettim derler de ulan beynin herr şeye basıyo da şu sadakate de bassın be sığınmasınlar şu yalanların arkasına 
(203 puan) tarafından
Aynen valla doğru söylüyorsun
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Sen o hesaptan konuşmaya devam et kocan seni aldattığını düşünsün tatmin olsun çaktırma hiç kendini söyleme
(203 puan) tarafından
Ya bilmiyorum devam edeyim etmiyeyim bilemiyorum bide Instagramında hepsi açık saçık oruspu kızlar var çıplak olanlar bile var bitane erkek bile yok
(1,726 puan) tarafından
Sen dediğimi yap
Onlarla konuşacağına seninle konuşsun
0 oy
(563 puan) tarafından
İnsanın kafası doluysa böyle şeyler mi yapmak zorunda. Bu insanlar da herşeyi normalleştiriyor artık 
(203 puan) tarafından
Aynen katılıyorum sana o zaman bizde yapalım öyle şeyler ama yapamıyoruz karakterimiz Müsade etmiyor
(563 puan) tarafından
İyi de sende karakter yokki zaten olsa kadınların ne iç çamaşır giydiğini merak eden adamla nasıl evli kalırdın
(203 puan) tarafından
Bu huylarını bilseydim evlenmedim onunla   keşke bu huylarını bilseydim  kimler istedi de evlenmedi bu kara çirkin oğlanla evlendim
tarafından
Cimen yaaaa hahahaha
Gülmekten gözümden yaş geldi.
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Belki senin olduğunu bildiği.icin cvb vermemiştir
(203 puan) tarafından
Benim olduğumu düşündüğünü sanmıyorum çünkü farklı Bi hesap olduğu için çok rahat davranıyor benim hiç sosyal medyalarm yok sonuçta oda rahat davranıyordr
(4,102 puan) tarafından
Anladım hemen kendini belli etme derim biraz daha devam et çok kötü bı duygu
(203 puan) tarafından
Hem de çok kötü bir duygu ben ondan soğudum artık yatağa girerken yaslığım sırıl sıklam oluyır ağlamaktan rabbim kimseye yaşatmasın çok zor sevdiğinden böyle bir darbe yemek severek evlendik ben ona aşıktım
(4,102 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(249 puan) tarafından
Eşinle konuş derdini sor bu sekil de ne yapmaya çalıştığını kendine heyecan mi arıyor sende ne eksik buluyor ki bu gibi gereksiz durumlara düşüyor 
(203 puan) tarafından
Konuşucam ona Bi hafta gibi süre tanıcam eğer fake Instagram o açıksa ve devam ediyorsa o zaman çok kötü olacak onun için bakalım kendini düzeltecek mi düzeltmesi devam etsin bensiz.
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Kötü konuşmak istemiyorum kesinlikle ama saf mısınız siz ya işsizlik başkalarına uçkur çözmek mi oluyor yaptığı ihanet bildiğin 
(203 puan) tarafından
Biliyorum bana yaptığı ihanet ama çok zor hayat herşey çok zor olmuş oğlum olmasaydı terkederdim onu şuan yazarken bile ağlıyorum kimse bu çaresizliğimi görmüyor bilmiyor kimseye anlatamıyorum dışarıda beni görsen eşiyle mutlu sanırsın beni ama öyle değilim içimde fırtınalar kopuyor
(2,610 puan) tarafından
Bilmiyorum ya diğer yorumlara da baktım da eşinin gözü dışarıda zaten vesen unu kabullenmişsin normal gibi anlatıyorsun yapacak bir şey yok boşanmayacaksan değişmesini bekleme
(203 puan) tarafından
Evet ne deseniz haklısınız bilemiyorum ne yapacam kararsızım acizim içine atıyorum herşeyi anlatamıyorum derdimi ben bile tanıyamıyorum kendimi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Buluş bakalım kız, seni karşısında görünce ne yapacak 

Ama bunu boşanacaksan yap 

Allah yardımcın, olsun adam azıtmış
(203 puan) tarafından
Oğlum daha küçük eşim kolum bağlı ne yapacam bilmiyorum keşke ailem hayır bununla evlenme dediğinde onları dinleseydim ama severek olduğu için ısrar ettim etmez olaydım
(14,428 puan) tarafından
Valla kuzum ebediyen bu işlerle uğraşacak gibisin durum ciddi mahkemeye versen iyi bi tazminat alırsın,malı mülkü varsa
(203 puan) tarafından
Hiç bişeyi yok işsiz güçsüz  rahat Bi işe girmese çalışmaz yormak istemiyor kendini
0 oy
(520 puan) tarafından

Ben olsaydım o hesaptan eşimle otelde buluşma ayarlar giderdim. Öncesinde de herseyi kayıt altına alırdım evden çıkarken bana ne diyecek, hangi yalanı nasıl söyleyecek vs. Sonra da tüm delillerimle yallahhh aile mahkemesi.

(203 puan) tarafından
Valla çok güzel olurdu ama işte mahlesef kolay değil
0 oy
(3,483 puan) tarafından
Hızlı gonzales. 

Bu arada eşim değil. Artık eski eşim olur kendileri.. 
(203 puan) tarafından
Aynen eski eşşş yaşandı bitti yasak elmadaki yıldız teline eski eşinş öyle kaydetmişti çok zor rabbim kimeye yaşatmasın
0 oy
(302 puan) tarafından

Allah ıslah etsin yaa

(203 puan) tarafından
Amin inşallah cümlemizin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 603 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,165 göst.
0 oy