0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (88 puan) tarafından
Ben 46 gün önce doğum yaptım ne yersem yiyeyim  doymuyorum bebeğimi emziriyorum acaba emzirdiğim için mi şimdi yemek yesem birazdan tekrar tekrar acikiyorum

3 Cevaplar

0 oy
(5,773 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hahshshsj 7 ay oldu bacım doğum yapalı hala doymuyorum... Delirecek gibiyim sürekli yiyorum ya 
(88 puan) tarafından
Kiz yemek sorun dgl bufalo olcam yakında ghjjhhjj
(5,773 puan) tarafından
Yok be 70 doğuma girdim şuan 49 kiloyum emziriyorum ve havalar yüzünden sürekli terliyorum diye kilo alamıyorum ben ahshshshsh
-Reklam-
0 oy
tarafından

16 ay olacak doymuyorum hala da doymuyorum kız :D 7 /24 ağzım boş durmuyor aha şuan bile açım ne yiyeyim diye düşünüyorum :D

(1,170 puan) tarafından
baska zamanlarda yiyorduysa sadece bi kac gundur boyleyse zorlama canim dişten dolayi yemiyordur bi kacgun sonra tekrar eski haline dönüyorlar sevdikleri bisey varsa onlari yap bu donemde az da olsa yerse o kâr mantigiyla ama asla zorlama kuzum bnimki dogustan istahsiz bebek kndimi cok yiprattim simdi biraz daha saldim yoksa olan bana oluyordu seninki tek uykuya gecti mi gunduzleri canim
tarafından
Evet canım bu bir süredir böyle yoksa eskiden çok güzel yiyordu maşallah iştahı çok iyiydi bende çok üzülüyorum ama artık saldim baktim yemiyor zorlamiyorum ne yapayım kilosu da düşmüş vallahi dişleri geliyor arkalar baya zorluyor sanırım çoktan canım tek uyku geçti 1 yaşından beri tek uyku yapıyor ama aksam erken uyuduğu için sorun yapmıyorum onu da
(1,170 puan) tarafından
bn yeni gecirdim tek uykuya kuzum 15 aylik olmasina 1 hafta kala falan gecirdim iyiki geçirmişim diyorum uykusu biraz duzene girdi gece 10 kere kalkarken simdi 2 yada 3 kalkmis oluyor nasil seviniyorum. yemek konusunda canim benimki cok sorunlu biliyorsun actigim postlardan hatta kiomuz cok alt seviyede gidiyor doktorlar herseyi yapti olmuyor en son metabolizmaya gonderdi bu ay gidicez ama anladim ki bnim cocugum yavas yavas alisiyor yavas yavas yiyor elimden geleninin fazlasini yapiyorum az bise yese bile cok mutlu oluyorum zorlamiyorum video izletmem diyen ben mecburluktan telfondan video acarak yedirebiliyorum ancak malesef onu da artik kafama takmiyorum napim 10 dk izlemeyle bisey olmaz herhlde sadece yesin de nasil yerse artik diyorum biraz kurallarimi gevsettim kasmiyorum saldim oyle olunca cocukta biraz rahat ediyor
tarafından
Ahhh canım ahhh annelik çok zor gerçekten bazen uyuyamıyorum acaba karnı aç mı niye bir şey yemedi diye neler düşünüyorum ama dişleri baya zorluyor sanırım çünkü ilk dişler çıkınca hiç sorun olmadı arkadakiler çıkıyor şuan onlar çok zorluyor sanırım iyi yaptın canım bak çok şükür inşallah zamanla o da düzene girer uykusu da yemesi de sağlık olsun iyi olsunlar da bende şekilden şekile giriyorum iki lokma yesin diye neler yapıyorum ne isterse önüne koyuyorum artık 1 haftadır küçük çatalı veriyorum eline batırıp yiyince hoşuna gidiyor yiyor bende o yolu buldum şimdilik ama çorba  falan içirirken baya zorlanıyorum bakalım inşallah en kısa zamanda atlatırız bu günleri de
(1,170 puan) tarafından
insallah kuzum insallah cok zormus cocuk ya annemiz bizleri iyi yetistirmis diyorum bazen
0 oy
(8,953 puan) tarafından
Bende hamile iken öyle idim sofradan kalkmadan bi dahaki yiyeceğimi düşürdüm....

Yeni doğum yapmışsın yorgunluk stres vs canin istemiyorsa 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 318 göst.
17 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde f&A (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 164 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy