0 oy
634 göst.
Aile kategorisinde (2,355 puan) tarafından
Kizlar ya okadar msj yazdım silinmiş .. benim durumumu bilen bilir ..şimdi sizden fikir istiyorum nolur tecrübeli anneler hayatını düzene yolluna koymuş anneler bana yardımcı olun .. şimdi benim annem bebeğe bakarken çok zorlanıyor biri 2yas diğeri 3bucuk yaşta çocuğum var kız çocuğum .. annem in ısrarıyla birini kreşe yazdirdik ama orası yarım gün sabah 9bucuk öğlen 12bucuk kuran da öğretiyorlar ben temelli biyere başlamak istemiştim yeni kreş açılıyor çünkü neyse ordan alır oraya verrm olmadi , o yeni açılan kreşte sabah 9 akşam 5 e kadar orda yaşı kucukdiye kıyamıyorum saati çok uzun ablamlar o şekilde 6ya kadar vermişti ama semt uzaktı iş saatleri akşam 6bucuga kadardı .. benim mesai saatlerin ise sabah 7 öğlen 3de cikiyorum öğlen 3 akşam 11 de gidiyorum eve ..11de işe gidip sabah 7de cijiyorum şuan bu nöbetteyim .. bende diyorum bazı zaman evdeyim anneme dayan diyorum dayanamıyor bazen 5saat bazen 8saat bakicak ..bakıcı eve gelmem diyor yok khvaltisini herseyini getirin diyor yemeklerini falan 15tatil( benim yokama) paramı kestiler 1saat fazaldan bakmıştım vermediler diyor TM ozmn küçüğü size vereyim büyükte vardiyam uymazsa size gelsin diyorum hı öyle olursa demeye başladı ben şimdi güvenip bı halini görmeden nasıl bakıcıya vericem ki bakıcıyla bı hafta vakit geciricektm blmiyorum nasl olacak busekilde ya sizin fikiriniz ne kizlar nolr yardim

21 Cevaplar

0 oy
(3,827 puan) tarafından
isindeki vardiyayi sabitleyemez misin ? mesela hep aksam gitsen ya da hep gunduz   ? vardiyan devamli degistigi icin de duzen kuramiyorsun sanki ? 
(3,827 puan) tarafından
hani kimse aksam vardiyasi istemez ya , sen aksam  vardiyasini secsen  , gunduz biraz uyuyup tum islerini halledersin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 548 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 211 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Akile (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 232323 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy