0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bana bi fikir verin cokk zor durumdaym Ben koyden merkeze tasindim 2.5ay annem kizima bakti eşimin annesi kiskanclik etti sorun ckardi sadece 2gun bakti sonra Ben tatile gitcem bana mi guvendiniz dedii 1sene gecti esim koyden calsacam diye geldinn calismiyorsun falan Ben kizimi rezil etmek istemiyoŕum 3yasinda benim icin cok kucuk onu birakmak istemiyorum 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(833 puan) tarafından
Annene bırak yıne ozaman. Kaynanan afkursun
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Madem bakmayacak ne demeye düzen bozuyor annen baksın o zamab
0 oy
tarafından
Kızını köyde mi bırak diyorlar ne kadar saçma sakin yapma canım böyle bisey
(22 puan) tarafından
Yok dukkanlari var bizim semtte oradabakilcak
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Eşinde senin çalışmana güvenip gelmiş başından böyle anlaştıysanız eşin haklı bu konuda anneanne kadar babaannenin de bakmak hakkı siz ayrım yapmışsınız bu duruma da karşı taraf üzülmüş gönül koymuş
(22 puan) tarafından
Ben annem bakmasi sartiyla geldim kaynanam dukkanda sokakta komsuda orada burada gezdryordu 1gun uc kez konustuk hep farkli yerdeydi.cocuga soguk buzlu seyler vermis cocuk bogazlarndan rahatsz oldu. Kaynanam sklan biri oturup bakmam diyo
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Sana mı güveniyor eşin sen çalışmak istiyorsan annene bırak kaynanan ne derse desin istemiyorsan da eşine açıkça istemiyorum de
(22 puan) tarafından
Annem bakarken eşimm annemde bakabilirim dedi annesi 2gun bakti 1hfta icinde cocugu birakip Ben gidiyom dedi
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yani tam anlayamadım sen kızını nereye bırakmak istemiyorsun valla çok karışık yazmışsın madem kaynanan gitti annene bırak çalışmaya başla annende kabul etmiyorsa 3 yaş küçük değil ben kızımı 8 aylıkken babaannesine bırakıp çalışmaya başladım kreşe ver artık onun içinde iyi olur 
(22 puan) tarafından
Annem ablamin kizina bakmaya basladi Ben cknca isten ablam ise girdi abimin cocuk da var ehaliyle olmuyo
(22 puan) tarafından
Kreş arastrdm cok yuksek fiyatlarda
0 oy
tarafından

Herkes bırnırıne guvenmiş ben kimseye guvenmıyorum devir kötü:D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 87 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde nehirinAnnesi (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 586 göst.
7 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde 3prenses1prensannesi (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 609 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Inciiii tanem (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...