0 oy
609 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Selam guzel bacilar benim esimin geliri iyi sukur ama oyle milyarderde deyiliz ben tutumluyum yerine gore esim cok savurgan 4 yildir evliyiz kardeslerine bacilarina en az 60 70 bin vermissir ev alana yardim borcu plana yardim vesayre benim gorumcelerim cok mukemmel insanlar allah razi olsun esi kanser oldu emeklisi var oglu bnimle yasit hala okuyo calismiyo evi kira benim esimde bir evimiz kirada 5 binlira aliyoruz ozel havuzlu site ama bn mahalle ortamini sevdiyim icin gitmeyip kiraya verdik daha uyguna kirada oturuyorum kendime kizima ust bas almam biriktiririm ihtiyac harici almam yani ama gorumcemler asiri luks yasar markasiz giymez evli kizi yurt disindan ayakkabi siparis verir bende birikim yapim diye lcw dan giyerim neysesozum oki esim her ay 5 binlira evin kirasini ablama vercem bundan sonra dedi ve bn sok oldum tum varimi ykumu doktum aldim borcunu bitirdim adam bana boyle diyince onlarda biriktirseydi bnim lcw dan aldigimla dalga gecen kizi versin dedim cok sinirlendi uyudu sabah yuzume bakmadan gitti simdi bn ne yapcam allah icinn gorumcem olsun eniste olsun cok iyi insanlarda yanlismi yapiyorum 

31 Cevaplar

+2 oy
(1,024 puan) tarafından
Neden kendi paranızı onlara veriyorsunuz onu anlamadım ahmak mi eşin hayret bişey valla
(295 puan) tarafından
Evet ve kusuyo benim lcw alinca aaaa kaliteli almiyosun diyolardi diyorum yk anam bacim yk
(1,024 puan) tarafından
Kıyamet kopartirim valla ablası da kim oluyor evimin kirasını ona verecem bide 5 bin TL az para değil valla sen bilirsin ama ben olsam dünyada kabul etmem
(295 puan) tarafından
Bende etmedim tm 3 ayda 2 ayda git tum alisverisini yap ama one kirayi vermek dedim kusti
(1,024 puan) tarafından
Yanlış anlama cehenneme kadar yolun var de değişik valla ya
(295 puan) tarafından
Bugun devam ederse kusmeye aynisini deme karari aldim ve tum kardeslerinin durumu iyi herbiri 500 verse zaten 8 erkek kardesler dusun yk tek bu cunku diyerleri karismiyo
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Walla iyilikte para etmiyor k.bakmasin benimde cocugum war benimde ihtiyaxim war 5 kurus bile vermezdim verdirmezdim istedigi kadar kussun
(295 puan) tarafından
Cok kotu kusmus
(6,053 puan) tarafından
Mechur barisacak ne kadar kusebilir
0 oy
(295 puan) tarafından
Uzun oldu hakkinizi helal edin
0 oy
tarafından
Ben vermezdim ama cok iyiler sviyosan durumlari kötüyse ihtiyaclari varsa sizin paraniza o 5 binden kendi evinizin kirasini ayirin arta kalani versin madem bari maasinizdan kira vermezsiniz size kalir bu kocalar da sinirlendim bak 
(295 puan) tarafından
Allah var 4 yilda birkez incinmedim ama zaradan hm den giyiniyolar biz onlarin luksu icin para vermis olcaz onun icin sikintim
tarafından
Hic verme o zaman zaranın önünden gecemiyoz millete bak
(295 puan) tarafından
Kizina ayakkabilar cok pahali uygun bulsam alcam dediyimde ben netten yurtdisindan getirttim dedi esime diyince evli o diyo e sanki sen bekarmisin
tarafından
Valla kusura bakmada eşinde tam süzme inek ona laf anlatamazsin benimde bitanesi dul yillardir cocuklarina telefonlar harcliklar fln simdide uzuluyo yanimiza gelsin yok yazik yalniz kaldi fln koca kafa
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Vermzdim ben neler çekerek biriktirir Birikim yapıyorsam beş kuruşunu kimseye vermem 
(295 puan) tarafından
Gercekten utanip istemedim esimden cocugum onakadar calistim
0 oy
(2,678 puan) tarafından
İyi de 5 bin niye veriyorki sebeb ne yani? Bukadar varını yoğunu niye döküyor kendini sorumlu.hissediyor eşiniz onu anlamadım kısan biriktiren sen herşeyin en güzelini alan onlar ben bukadar fedakalar olmam eşimin de olmasını istemem niye yani?  İhtiyaç sahibi olsa.neyse ama 
(295 puan) tarafından
Bende aynisini dedim enisteme bisey olursa diyo e oglu bnimle yasit o calissin diyom okuyo diyo emeklisi var diyom yetmez  diyo
(2,678 puan) tarafından
Birşey olursa ayrı o zaman düşünülür canm birşey diyemem hiç geliri yokmu? Tek sizden mi geçiniyor
(295 puan) tarafından
Yk emeklisi var benimle yasit oglu var hala okuyo 3 universitesi
(2,678 puan) tarafından
3ncu üniversitesimi? Hem çalışıp hem okusun niye bukadar uzattı doktora mi yapıyor doğrumu anladım bilmiyorum 3ncu üniversitesi diye algıladım. Gelirlerine göre hareket etsinler eşin bukadar sorumluluğu sürekli kaldırabilecek mi yani gerek varmı biraz yardım eder ayrı. Bu sefer karşi taraf mecbur bize yardım etmek zorunda diye şartlar kendini zamanla. Bunu yapmasın herkesin coluğg çocuğu var.
(295 puan) tarafından
Evet oyunculuk fizik ogretmenliyi ve muzikol okuyo suanda bende diyorum heray deyim 3 ayda bir ihtiyaclarini karsila anlamiyo
0 oy
tarafından
Şuan durumlari nasıl geçinemiyorlar mı 
(295 puan) tarafından
Esinin emeklisi var kizi ozel tim eside oglu var bnle yasit okuyo
tarafından
Durumları iyi yani muhtaç değiller
0 oy
tarafından
Insan olarak iyi olabilirler ama bilek gücü diye bir şey var çalışsınlar kazansınlar istedikleri harcasınlar 
(295 puan) tarafından
Anlayana esim anlamiyo
tarafından
Gerçekten ihtiyaçları varsa ve hakeden insanlarsa yardım edilir ama anlattığına göre rahatına düşkün paraya kıymet vermeyen insanlar eşinle bi daha konuş
0 oy
tarafından
Canım lcw biraz küçük görmüssunde ben ordan bile alışveriş yapamıyorum orasida çok pahalı artık :D 
(295 puan) tarafından
Yk askim kucuk gormedim valla ordan alinca laf ediyolar dusun demek istedim kirdiysam ozur dilerim
tarafından
Yok kuzum ne özrü ama mademki bu kadar lüks yaşıyorlar paraya ihtiyaçlarinin olduğunu sanmıyorum onlarda kıssın boğazından kıyafetinden geçinirler çocuğunuzun kendinizin hakkını kimseye yedirmeyin güzelce otur eşinle konuş zor bir devir de eli ayağı düzgün insanlar çalışsınlar kimse kimsenin sorumluluğunu üstlenemez eşinizin ilk başta sorumlulugu siz olmalısınız ❤️
(295 puan) tarafından
Iste gelirim iyi geciniriz kirayi ablama vercem diyo bnde deli oluyorum
0 oy
tarafından
Zaten elinizden gelen yardımı yapmışsınız ne güzel insanın varken vermesi paylaşması. Rabbim kat kat fazlasını verir size. Ama ne bileyim onlar öyle bi yaşam sürerken önünü arkasını düşünmezken bence sizin de kendinizi düşünmeniz lazım. Zor durumda olsalar yine verilir anladigim kadarıyla öyle bisey de yok ... Bence eşinize güzellikle söyleyin ben de herşeyi almayı giymeyi gezmeyi biliyorum ama yapmıyorum, geleceğimiz için. 
(295 puan) tarafından
Vallah billah aynisini dedim bana hainlik yapma dedi dedim bn neden zaradan giyinmiyorum cocuklarimin gelecegi icin yardim et ama abartiyosun dedim
tarafından
Yanı haklisiniz gerçekten abartmış. Ben de eşimin kardeşlerine yardım etmesine asla karışmam gerçekten ihtiyaçları varsa. Ama ben hayatımdan kisitliyorsam onlar da hergün dışarda yiyip icip marka takiliyorsa kızarım. Çünkü skntida olan insan ona gore yaşar ona gore davranır.
(295 puan) tarafından
Anlasa keske
0 oy
(15,023 puan) tarafından
İyiyse cennete gitsin diye bı.laf var. Evet yardım yapabilir ama tüm evin kirasını vermek nedir. Üstelik böyle lüks şeyler için para harcayan insanlar için. Gerçekten bir yerden geliri olmaz yiyecek ekmeğe para bulamaz o zaman 1 kira değil 2 kira versin ama bunlar için bence fazla. Sen de demek ki sıkmayacakmissin kendini. 
(295 puan) tarafından
O zamanda bn zorluk cekerdim gelecegini dusun diyorum anlayana
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Valla 1 kurulumu onlara vermem izinde vermem konuşmaz ise de kendisi bilir madem öyle planı var sende git kendi evinde lüks içinde yaşa ohh ne güzel sen gıdım gıdım topla kendine oda kepçe  kepçe versin iyiyse iyi ne demek her ay 5 bin onlara vermek bide savurganlarmuş
(295 puan) tarafından
Evet cnm bende luks yasasam ne yaptin olacakti
0 oy
(2,599 puan) tarafından
Ahh be kuzum bu eslerimize Rabbim akıl versin bende var aynı dert bilmiyordum ne yapacam kaynım borçlanması krediye eşime demiş kredi çek ben sana ödeyin bende kabul etmedim 2 gün öncede diyo arsayı satıp abime verim ben de sinirlendim kendi kapisinin önünde de bı araba var eltimin bilezikleri var kızlarının bile var 3 yaş onlarda eşi vermiyor bnm kocam dert ediyo 
(10,411 puan) tarafından
Bizim sal ak eşlerinizden böyle başımıza geliyor yaa eltimin abisi şeref.siz  ad.i  köpekkk  evli barklı sevgilisinin evinde çıplak yakalandı  kadının kocasınida ölesiye dövmüş neyse tutuklandı bizimkilerde 350 bin toplayıp kadının kocasına verecekler diye biz 50 bin öylesine yardım diye verdik Allahim kabul etmesin o para hastalık olsun evlerine bedenlerine girsin insaallah
(295 puan) tarafından
Cok zor ya hic cocuklarini dusunmuyolar
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Kiz sen delimisin git otur o evde kirayida kimseye veremez 
(295 puan) tarafından
Bende ayni dusuncedeyim bu saatten sonra
0 oy
(13,803 puan) tarafından
Sana bir tavsiyem var. Yemeyenin malını yerler. Sen yemezsen onlar yer. Sen niye tutumlu oluyorsun harca gitsin. Git altin al, bireysel emeklilik yap , yeni ev aldir. Kocan kendi borcunuzu ödesin. Başkasina yetmeye çalişmasin. 
(10,411 puan) tarafından
Çok sevindim canım iyi olmanıza  ben hiç iyi değilim valla
(13,803 puan) tarafından
Hayirdir inşallah canim niye iyi değilsin.
(10,411 puan) tarafından
Üstte Bi yorumda yazdım dua et sen logusasin Rabbım eşimin kayinlarimin bizlerin hakkını onlardan çıkarsın insaallah
(13,803 puan) tarafından
Ay sizene eltinin abisinden ne hali varsa görsün. Niye verdinizki ya. Resmen b.ok yoluna gitmiş paranız.
(10,411 puan) tarafından
Hiç sorma  1 aydır evimizde huzur kalmadi eşim ben diğer elti kayinlarim hepsi huzursuz ve sinirliyiz ben üzüntüden hastanelik oldum  pislik hepsi kaynanam kayinpeder ve uyuzzzz büyük kaynim yüzünden İnsaallah onun günahından ordak olurlar
0 oy
tarafından
Suc sende yemeyenın malını yerler aılesıne para yagdıran adamın neyını dusundun de kendınden kısın yavrum sen gıt sen ye mıllet yemeden oyle de gıdıyor boyle de gıdıyor asla da verdırtme her ay bir borca sok gozu yemez kımseye para vermeyi zaten 
0 oy
(583 puan) tarafından
Ay bırak küssün sakın barışma senin küsmen lazım ele almışlar kocanı yiyorlar sakın izin verme kız sakııın sende çok fedakarlık yapma ya neyin fedakarlığı bu Allah aşkına adam daha ana evinden çıkamamışki evli olduğunun farkında değil . Valla parçalardım eşimi öyle yapsa heralde 5 bin aylık verecek ha yırtarım eşimi valla 
0 oy
(182 puan) tarafından
Madem öyle bi niyeti var sende bundan sonra herşeyin en iyisini en lüksünü giyin giydir kızına yede içte gezde dolaşta erkek milletine bikim yspılmaz ne kadar tutarsan o kadar salk yerıne koyuyorlar malesef. Sen yemesen öyle bacısına dıdısına felandı filandi yedirir tabi
0 oy
(182 puan) tarafından
     Madem öyle bi niyeti var sende bundan sonra herşeyin en iyisini en lüksünü giyin giydir kızına yede içte gezde dolaşta erkek milletine bikim yspılmaz ne kadar tutarsan o kadar salk yerıne koyuyorlar malesef. Sen yemesen öyle bacısına dıdısına felandı filandi yedirir tabi.
0 oy
(32 puan) tarafından
Yerinde olsam oraya tasinirdim eşin belliki vermeden durmuycak 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 586 göst.
7 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde 3prenses1prensannesi (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 312 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 363 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 329 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,624 cevap

34,775 kullanıcı