0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
8 yaşında bi kızım var. Babannesine çok düşkün. Biz kayinvalidemlerle karşılıkli dairelerde oturuyoruz. Onlar çalışan insanlar ebe saat 10 gibi geliyorlar bende çocuklarım okula gittiği için 9 da yaptırıyorum. Büyük kızım uyumuyor onların gelmesini bekliyor onlar gelince yüksek sesle ağlamaya babanne diye çağırmaya başlıyor az once yine aynısını yaptı kapıyı açıp çıktı kapının önünde ağladı tabi babanne çıktı aldı onu evine. Bu arada babannesini çok seviyor diye hafta sonları onda yatmasina izin veriyorum okul olduğu günler evde yatacaksin diyorum beni bi türlü dinlemiyor kafayı yicem artık bide 5 aylik hamileyim oturdum ağladım ben ne yaptım da bu çocuk beni değil babannesini istiyor 

6 Cevaplar

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Canim benim kizimda oyle babaannesinden ayrilmiyo simdi bile onunla kaliyo o olmasa agliyo 4 yasinda kizim e daha iyi babaanneside onu seviyorsa bu cok iyi uzulme canim)
(120 puan) tarafından
Çok kötü oluyorum ya az önce resmen beni deli etti ya kural dinlemeyen anne sözü dinlemeyen bi çocuk olmasını istemiyorum asla gitme kalma demiyorum hafta sonu git ama diğer günler evde yat diyorum bana tamam diyo onu görünce hepsi bitiyor bu günlerin ilerisi de var ilerde de beni dinlemezse
(1,254 puan) tarafından
Onuda dogru soyluyosun korkmuyor senden cocuk o yuzden oyle yapiyo hem belki kafasini dolduruyo cocugun ola bilirmi?
(120 puan) tarafından
Ya doldurma işi yapmaz diye düşünüyorum ama bilmiyorum ya ama gerçekten çok yoruldum gitsinler kalsınlar onları da sevsinler ama anne baba olarak önce bizi dinlemeleri bizim kurallarimiza uymaları lazım bende onlar için yapıyorum ama yok çok üzüldüm ama az önce öyle bağırarak ağlarken ağzına vurdum ama yok bu sefer daha çok bağırdı
(1,254 puan) tarafından
Vurma oyle yaparsan daha cpk baglanir babaannesine
-Reklam-
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Özlüyor..  seviyor.. Sen birşey yapmadın  ki canım..  başkasını sevmesi için bişey yapmaya gerek yok ki o da canı kanı..  babanne rahatsız değilse bu durumdan seninde rahatsız olucagi bi durum yok ki canım karşılıklı oturuyormuşsunuz zaten..
(120 puan) tarafından
Öyle çok sever çocuklarımi sağ olsun ama bende evimde kural olsun çocuklarım benimde sözümu dinlesin diye uğraşıyorum kız çocuğu sonuçta büyüyecek ilerde de ben ona sözümü dinletemezswm nolur
(9,652 puan) tarafından
Kuzum bazı şeylerde esnek olunabilir bende kurallarla yetiştirmeye çalışıyorum kızımı ama heryerde her şekilde kural uygularsak bu şekilde de dinlememeye başlıyorlar..  birde şöyle birşey var yasaklar cazibe uyandırır..  kızınla konuş ki 8 yaşında seni anlayacak yaşta kızım yarim saat babannenleri gör gel bekliyorum de görsün gelsin.. bu konuda zararsız bir konuda gereğinden fazla katı olman daha çok isyankar olmasına sebep olmasin
(120 puan) tarafından
Inan bana onu da yaptım gitti gelmedi eve geri
(9,652 puan) tarafından
Sonrasin da kızım güvenimi sarstın ben sana zaman verdim ve bunu kullanmadım o yuzden sana izin vermiyorum falan demissindir elbet.. belkide babaannesiyle konuşabilirsin kaygilarini
(120 puan) tarafından
Hepsini anlattım ilerde sıkıntı olur yüz verme dedim ikimizi de dinlemez o zaman dedim ben kiyamam çocuklarıma diyor başka bisey demiyor
0 oy
(56 puan) tarafından
benim kızım da babaanne aşığı her istediği oluyor onları parmağında oynatıyor hiç yapma etme demiyorlar ee bende biraz disiplinli büyütmek istiyorum kızışacak bişey yapınca uyarıyorum biraz terbiye vermeye çalışıyorum bi de orada ev interneti var haliyle eve gelmiyor..

çok ağladım çok kavga ettim eşimle de ama artık alıştım 3 oğlu var kaynanamın kızı olmayınca tepelerinde gezdiriyorlar..sıkıntı etmemeye çalış herkes zamanla size döner diyor ya bakalım hayırlısı
(120 puan) tarafından
Bilmiyorum ya artık okulda öğretmenine anlattım o da konuştu saatlerce sağ olsun ama konuşunca tamam diyor iş uygulamaya gelince yok
(56 puan) tarafından
4 yaşında kızım birinde oturdum ağladım önünde sen benim kabul olmuş duamsın ben seni nasıl zor doğurdum nasıl sevdim nie böyle yapıyon soluğu hep orda alıyon die tamam anne gitmem diyor akşam babası gelince başlıyor babaanne die oda kendine anne dedirtmeye falan çalışıp veni sinir etmişti ama artık alıştım alışmak zorunda kaldım umarım kızın da sana döner evi değiştirseniz umudu kesilir mı ki imkanınız vatsa
(120 puan) tarafından
Gerçekten düşünmedim değil o derece beni yıprattı çocuk ama çok zor kendi evimiz başka yok kirayada gücümüz yetmez hamileyim 3 tane var zaten bu zamanda çok çok zor. Çocuktan soğudum ya tövbe yarabbi kendi canım kanım ama
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Babanneler her dediklerini yaparlar kızmazlar kural koymazlar bol bol tv izlemesine izin verirler ve çok sever öperler gezdirirler. Bizde küçükken öyleydik şimdi benim yegenlerimde öyle babam evde tutmaz gezdirir annem peşlerinde 4 döner kendini niye sucluyorsun. Okul yönünden babannenin konuşması gerek onu dinler 
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Benim oğlumda 6 yaşında aynı şeyleri yapıyor  bi ara her hafta sonu eşimle kavga ediyorduk sen gönderiyorsun diye ben onların evine gitmiyorum cocugumunda gitmesini istemiyorum onlarda göndermiyorum diye kavga ediyordu bıraktım artık ne kadar engel olmaya çalışsamda oğlum babaanne diye yanıp tutuşuyor 
(120 puan) tarafından
Söyledim zaten böyle yapma beni takmıyor sen de sert çik hafta sonu gel diğer günler gelme de dedim ben kiyamam onlara diyor kadın başka bisey demiyor
(56 puan) tarafından
aynen bende eşimle bu konu yüzünden kavga etmekten bıktım bıraktım ama kız çocuğu zaman kötü içim hiç rahat değil
(3,149 puan) tarafından
Bir şekilde ortak hareket edilemeli işte benim kaynana her gördüğünü alıyor benden istediği birşey olunca hayır diyorum çocuk beni kötü biliyor geçen gün kaynanam sürekli bana oyuncak aldırıyor bize bunun için geliyor dedi bende sen onu böyle yaptın alma dedim
(3,149 puan) tarafından
Benim çocuğunda erkek olduğu halde sürekli soruyorum seni kim öpüyor kim kucağına alıyor diye zaman çok kötü
(120 puan) tarafından
Kesinlikle benim hayır dediğim bisey bi kaç gün sonra yapılmış oluyor bu daha sıkıntı
0 oy
tarafından
Çok arkaliyorlardir canm ondandır 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 595 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Inciiii tanem (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 307 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 358 göst.