0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
Kizlar kolay kolay ruyalara takilmam ama bi ruya gordum cok  kisa ama takıldı kafama. Bizim merdiven arasında bi pencere var ben kapıyı aciyorum bi bakıyorum o pencerenin altında yerde bi tane fare siyah böyle deli gibi gidip geliyo tek yöne sanki volta atar gibi gidip geliyo bende kapıyı kapattım sonra uyandım. Bi kaç kişi fare evinin huzurunu bozmak isteyen birileri var anlamına gelir dedi ama bilmiyorum. Sizden bilen var mı Allah için bisey deyin ki atayım aklımdan. Hamileyim ben suan herseyi takarım öyle de pisim : D

5 Cevaplar

0 oy
(3,649 puan) tarafından

Suya anlat gitsin Rabb'im hayırlara çıkarsın

Bende rüyamda savcıyı bacağından vuruyorum sonra polisler beni yakalıyor falan nette baktım kötü alışkanlıklari bırakmak yazıyordu hakikaten de bugün sigarayı bırakma kararı almıştım :D

(101 puan) tarafından
Kız merak iste ne bilim :))) seninki de ne aksiyonmus helal olsun
-Reklam-
0 oy
(4,338 puan) tarafından
Allah hayırlıra çıkarsın lakin peygamber efendimiz sav  rüyayla amel olmaz buyurmuştur hayra yor hayir olsun
(101 puan) tarafından
Ya muhakkak öyle ama iste merak ettim acaba nedir diye
0 oy
(448 puan) tarafından
Huzurunun bozulmasını bekleyen biri var ama tedirgin  ... dışarıdan izliyor müdahale edemiyor .. sırlarını ve sorunların olursa eşin ile kapını kapat  pek dillendirme sevinen olabilir  ... yine de en doğrusunu ALLAH c.c  bilir ... sen kapıyı kapatarak önünü  kesmişsjn zaten fesat insan çok 
(101 puan) tarafından
Allah razı olsun öyle insanların eli ayağına dolansın inşallah
(448 puan) tarafından
Yorumlarım kendimce neden olmasin
(1,278 puan) tarafından
Canım ben iki gün önce rüyamda 20 gün sonra evlenecek kayinimi ve kaynanamı gördüm rüyamda kaynanam ben bugün dişçi randevuma gitmeyi unuttum dedi sonra kayinim bana dur dişine bakım dedi saglim mi diye dişini çekmeye çalıştı baya uğraştı sonra senin dişin çok sağlam düşmedi dedi ben çok korkuyorum tabi düşer diye sonra kaynanamkini çekmeye çalıştı onun dişi yerinden çıktı baya etkilendim bu rüyadan dünde kayanam kızımın altin kemerinin rengi gitmiş pas tutmuş dedi üç gündur böyle rüyalar görüyorum benim rüyalarımda hep çıkar nedir acaba merak ettim
(448 puan) tarafından
Kayinvaliden haksızlık yapan birimi bilmiyorum ama sanki kaynini kayiriyor bu aralar zor bir süreç geçirecek yada geçiriyor bazı konularda haksız çıkacak bu problem de oğlu ile arasında olabilir.... maddi olarak problemler de yasaya bilir sizle bir problemi olmayacak gibi ama arada kaabilirsiniz.. kaynin zorlukları  asicak ama kayinvakidenjn dışı çıkmış  yerinden o daha zor süreç geçirecek... ruyada altın bereket paradır gelecek mal dır.. rengi gitmis demiş  maddi olarak kayıp olabilir ama yüksek değil  ... birde kaynin ile kayinvaliden aralarında atışa bilir baskın çıkan kayinvaliden de olabilir  Rabbım yine de hayra çıkartsin
(1,278 puan) tarafından
Evet çok haksızlık yapan biri.kayinimi kayiriyor biz gece konduda oturuyoruz paramız bir bizden alıp kaynima daire tutmuş.cok zorunuza gidiyor.cok sağol canım yorumun için
0 oy
(309 puan) tarafından
Bence kaldırmalisin bu postu çünkü rüyalar nasıl yorumlanirsa öyle olur biri kötü bişey yazsa iyi olmaz tam hatırlamıyorum yalan olmasın vakti zamanıyla bir kadın bir rüya görüyor efendimiz sav gelip rüyasını yorumlatiyor efendimiz güzel şekilde.yoruyir kadın gidiyor aynı rüyayı bir kez daha görüyor yine geliuor efendimizin yanına yine aynı şekilde yoruyor efendimiz kadın bir kez.daha görüyor bu rüyayı efendimize yorumlatmaya giderken yolda başka birine soruyor oda eşin ölecek diyor kadın efendimizin yanına geliyor geldiğinde kocası ölmüş oluyor efendimiz de bu na istinaden öyle olduğunu biliyor ama güzel yorulursa güzel olur diyor .Şimdi tam olarak detay veremedim hatırlamıyorum ama.sonuc bu :)
(101 puan) tarafından
Allah razı olsun canım valla merak iste ne bilim ondan sordum
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Fare dedikodudur. Dedikodu yapmışsın onu gormussun
(101 puan) tarafından
Son zamanlarda evden dışarı bile çıkmadım ve kimsenin dedikodusunu yapmadım
(1,297 puan) tarafından
Fare dedikodudur o zaman yakin zamanda dedikodu olacak. Hz yusufun ruya yorumlarindan yola cikan bi hoca demisti
(101 puan) tarafından
Anladım canım sagol

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 252 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bademira (1,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 160 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mina (2,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.
1 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu

380,923 soru

11,404,667 cevap

34,942 kullanıcı

...